מה התגובות שיוצא לכם לקבל?

NyaPrawr

New member
מה התגובות שיוצא לכם לקבל?

לאורך שנותיי כלאטרנטיבית יצא לי לשמוע הרבה "מה זה, פורים?!" למיניהם. אבל מדי פעם נתקלים בפניני יצירה יוצרת דופן, משפטים שנוסחו ברגישות יתרה כמו...... "את יודעת שצלבים זה נוצרי???"
שצפו במשפטים שיצא לכם לקבל. :>

RC153

New member
רק היום 3 אנשים שאלו אותי

"מה, זה פורים?"

אין שנייה שלא מסתכלים עליי, כל יום אני סופרת איזה 5-6 פעמים שאומרים לי משהו. נועצים בי מבטים משהו בסביבות 80 אחוז מהאנשים שקולטים אותי. :|

כשאני מחדשת את הצבע אז בכללל יש המוווןןןןןןן תגובות, יש אנשים ששואלים בתמימות ואני מסבירה להם, ויש כאלה שמגיבים בחוצפה.... קרה לי כמה פעמים החודש אפילו.....

למשל, לא מזמן הייתי בחנות, מישהי עם חברה שלה היו שם ואחת לחשה (בקול) "מה עבר על השיער שלה ?!?!?!?!?!" והשנייה לא כ"כ קלטה אז היא אמרה בפיזור נפש כזה "מה...?" והיא נועצת בי מבטים ואני מסתכלת עלייה כאילו! בכל אופן , שהיא לא קיבלה תשובה מחברה שלה באתי אלייה ישר לפנים ואמרתי "צבע!" כי אולי היא לא קלטה שזה צבע..... יכול להיות שפלטתי איזו מילה אפילו....היא ממש עצבנה אותי.....:S

אורי נה

New member
באיזה צבע השיער שלך?

(היוש וזה, אני דנה. הייתי פה פעם ועכשיו אני רק נכנסת מדי פעם)

RC153

New member

השיער שלי חום כהה
בצד ימין יש לי פס (רחב יחסית) בצבע טורקיז, ובצד שמאל בדיוק באותו מקום יש לי את אותו גודל של פס בצבע ורוד

Blue Emptiness

New member
אני כבר לא שמה לב :|

ברצינות... אני יודעת שמסתכלים עליי ושומעת את הלחישות של הזקנות שעוברים לידי ותוהה מה לעזאזל, אבל אני כבר כל כך רגילה שאני כבר לא רואה אף אחד
בטוח היו דברים יוצאי דופן אבל אני לא זוכרת משהו ספציפי... אם מישהו היה איתי וזוכר שיזכיר לי חחחחח

NyaPrawr

New member
יש מלא.

פעם הייתי עם גרביונים עם פסים וצעקו לי "יואו, הנה פיטר פן!". שנה שעברה כשהיה לי חלק מהשיער טורכיז אמרו לי "רגע..... את מודעת לזה שזה ירוק? כן? זה בכוונה????"
השבוע לבשתי טייץ ורודים במשרד ומישהו אמר "את לא נכנסת לחדר הסה בלתי לתת נימוק טוב למה שאת לובשת".
במסיבת סיום תיכון, במצגת- בדיחות- על- אנשים, הראו תמונות של אנשים מפורים ואז תמונה שלי עם בגדים "רגילים".
פור פאק סייק, מישהו התחפש אלי בפורים בכתה י'.
ותמיד, תמיד שואלים אותי למה גנבתי בגדים לזונה מהתחנה המרכזית כשאני עם פלטפורמה \ גרביונים קרועים\ מחוך.

RC153

New member
חחחחח ידעת שהשיער שלך ירוק ?

רק אותי זה מעצבן שקוראים לטורקיז שלי "ירוק" כי זה לא ירוק !!! זה טורקיז !

ילדה מהמשפחה שלי אמרה לאחותי בשקט כדי לא להעליב אותי: "יש לה שיער קצת ירוק...!"
חמודה

RC153

New member
אוייייש זה כ"כ מעצבן ><

ואצלי אף פעם לא אומרים "כחול", תמיד נוטים לכיוון הירו, כשאני מעדיפה לנטות לכיוון הכחול

אנשים לא מודעים לשם של הצבע הזה |
!|

LucyXX

New member
וואו, קשה לזכור הכל~

בעיקרון מרוב שאני רגילה להכל בערך אני פשוט לא שומעת את הדיבורים של האנשים/העובדה שהם בוהים בי.

זה משעשע לראות שכשאני עולה על אוטובוס - חצי אוטובוס מסתכלים עליי, בדר"כ גם התחילו להתלחשש לגבי הברידג' שלי ולגעת באיזור שבו עושים ברידג'.
זה משעשע אם אני יושבת מאחורי 2 אנשים ואני רואה ושומעת בבירור שהם מדברים עליי P:

הממ, פעם פינו לי את המקום באוטובוס כשהיה לי שיער אפור.

תמיד חופרים לי לגבי השיער, החל מלעצור באמצע רחוב ולשאול באיזה צבע אני משתמשת ועד לפשוט לשאול למה לעזעזל יש לי שיער ורוד/אפור/אנערף.

זהו בעיקרון...
אה, ופעם באוטובוס אחרי ש2 בנות דיברו עליי וישבתי מאחוריהן כשבאתי לרדת בתחנה שלי אמרתי להן לא לדבר על אנשים שישמצב יכולים לשמוע אותן, הן היו בהלם.
בעיקרון הן היו חלק מקבוצה של 10-12 ילדים ואח"כ אחת הבנות החמיאה לי בפייסבוק ואמרה שכולם דיברו עליי.

NyaPrawr

New member
או אפילו השבוע, שכל הזמן שאלו

אם באמת אין לך גבות

Time To Pretend

New member
אני אענה על זה עכשיו מנק' מבט שונה...

פעם אחרונה שעניתי על השאלה הזו, הייתי ילדה בת 17 עם פרספקטיבה מוזרה ולבוש לא יפה (עליי), שבחרתי לקרוא לו 'אופנה אלטרנטיבית'.

עכשיו, אני לא הולכת להכליל אף אחד, יש בנות שמתלבשות מטורף אבל מחמיא, וזה באמת יפה לכן וכל הכבוד THUMBS UP!

אבל, ויש לציין שזה אבל גדול, יש פעמים שכחלק מהעובדה שבחורות (נניח אני וחברים שלי מהתקופה ההיא לצורך העניין), נמנענו מבגדי מיינסטרים, שהיו עושים לגזרה שלנו רק טוב, אך ורק מתוך חוסר ביטחון עצמי והתרחקות מכל מה 'שמגניב'.
אז אני חושבת שיש בלבוש הזה, אם זה בא באופן לא מחמיא ומוזנח, לפחות מאיך שאני רואה את עצמי אז, איזשהי צעקה נוראית לתשומת לב, מעורבבת ברצון עז מאוד שלא יסתכלו עליי.
הרי בחורה שלובשת משהו מסויים לפני שהיא יוצאת מהבית, רוצה להיראות כמה שיותר טוב בעיניי עצמה ובעיני הסביבה. נכון? נכון.
אני יודעת שהיום, כשאני מתלבשת יפה, אני רוצה להרגיש כמה שיותר טוב, וגם רוצה שיתייחסו אליי באופן מסויים. למשל-לראיון עבודה אלבש בלייזר ואיזה משהו מגניב.
אז השאלה שאני רוצה לשאול את מי שאי פעם יטרח לקרוא את כל המגילה הזאת, ברגע שאתן לובשות דברים שלא 'מקובלים' ולפעמים גם לא מחמיאים, כמה טוב אתן מרגישות עם עצמכן?
למה ללבוש מכנסי פסים עם חולצת כוכבים ומעל שלייקעס גאווה ושרשרת פנינים וכוכבים וכו כו וכו?
כשזה פריט יחיד, ואלה זה יפה ומגניב ואני מאוד בעד. אבל, וזה אבל גדול, נתקלתי בלא מעט בנות (ואני הייתי ביניהן, בגלל זה אני מרשה לעצמי) שבשם ה'אלטרנטיביות', פשוט התלבשו זוועות. ובאמת שחבל, כי יש פה יםםםםם של בנות יפיפיות, ואין לי מושג איך אתן מתלבשות, אבל יש פעמים שאני רואה בנות ברחוב שפשוט נותנות לעצמן ליפול לדברים לא מחמיאים ושלא יושבים טוב, רק כדי להיות 'שונות'.

אז מה באמת עומד מאחורי הלבוש הזה?

למעלה