מספר תמונות מתחנת כפר יהושע

מצב
הנושא נעול.

היום הזדמן לי לעבור בקרבת תחנת כפר יהושע.. מכיון שהנסיעה לא היתה מתוכננת, נאלצתי לצלם עם הטלפון הנייד, והאיכות יצאה בהתאם...

ו אחרונה להפעם..

היום הזדמן לי לעבור בקרבת תחנת כפר יהושע.. מכיון שהנסיעה לא היתה מתוכננת, נאלצתי לצלם עם הטלפון הנייד, והאיכות יצאה בהתאם...
ו אחרונה להפעם..
במהלך הנסיעה מ נשר לכיון יקנעם יכולתי להתרשם מהפעילות לאורך תוואי הקו..
זיהיתי לפחות 2 צוותי הנחת מסילות.. וגם צוות פיזור והידוק מצעים באמצעות פינישר, נראה מזרחית לצומת יגור - בואכה צומת העמקים..

זו תחנה הבנויה מסילתית כמו בשנות ה-70' של המאה ה-20'

מסילה עם אוטם מסילה ורציף אחד עם 2 מסילות , איך יהיה מבנה המסילות אם תהיה הכפלת המסילה בעתיד?

יהיה רציף אי נוסף- מימין לקיים (כשמסתכלים בתמונה ה-1..)

מסילה עם אוטם מסילה ורציף אחד עם 2 מסילות , איך יהיה מבנה המסילות אם תהיה הכפלת המסילה בעתיד?
יהיה רציף אי נוסף- מימין לקיים (כשמסתכלים בתמונה ה-1..)

amit1270

New member
תודה רבה דניאל!

תודה רבה דניאל!
למרות האיכות (לא כל כך נורא), אלה תמונות מעניינות וחשובות ולא זכור לי שהתחנה הזאת זכתה לסיקור כאן בפורום.

שתי תמונות משלי.

תודה רבה דניאל!
למרות האיכות (לא כל כך נורא), אלה תמונות מעניינות וחשובות ולא זכור לי שהתחנה הזאת זכתה לסיקור כאן בפורום.
שתי תמונות משלי.
גם מאתמול.

שימו לב לשני הסטים של המבטשות- זאת לאחר שאחד יצא מכלל שימוש והחברה הקבלנית נאלצה להביא ארצה אחד חלופי.

תודה לחן מלינג שהפנה אותי לידיעה קטנה ברשת,

שתי תמונות משלי.
גם מאתמול.

שימו לב לשני הסטים של המבטשות- זאת לאחר שאחד יצא מכלל שימוש והחברה הקבלנית נאלצה להביא ארצה אחד חלופי.
תודה לחן מלינג שהפנה אותי לידיעה קטנה ברשת,
שהשלימה לי את התמונה, לאחר שעברתי במקום וראיתי כי אחת המבטשות עברה פגיעה רצינית בשלדה באחד מקצותיה.

http://www.port2port.co.il/article/הובלה-ימית/ספנות-קווית/גולד-ליין-לעזרת-רכבת-העמק/

מצב
הנושא נעול.
למעלה