תכנון שבועי

שבוע בסימן צינון~

יום ראשון: חולה. קצת. הלכתי לעבודה, הלכתי לקנות כלים חד פעמיים, הלכתי לקנות אדוויל, הלכתי לישון בשלוש.
יום שני: עדיין חולה. קצת. קמתי. נסעתי לירושלים. ראיתי GRIMM. אני רואה V FOR VENDETTA. תכל'ס עובדת. אבל. MEH. עייפה מתה. בדרך לכוס תה שלישית.
יום שלישי: חולה? אלוהים גדול. אולי אני אבריא בין לילה. אומר לבוסית שלי שאני לא נמצאת ביום רביעי. אני אסע לשוק בבוקר, אקנה ממתקים לאחותי וצעיף אדום לי ואחזור הביתה. טקס ט"ו בשבט עם המשפחה. ^^ אחי מגיע מהישיבה.
יום רביעי: בנות, נא לחגוג: באחת אני נפגשת עם הרכזת של התואר שני בבר-אילן. אני מקווה שאני לא אמשיך להיות חולה עד אז. אולי נוסעת עם אחותי הנשואה לקניון פתח-תקווה (בלונדי, בא לך לבוא? *גבות*), בטוח נוסעת למסיבה אצל חברה. הכלים הח"פ בשביל זה, אחרי הכל.
יום חמישי: עובדת. שיעור פרטי בערב. סבתא באה.
יום שישי: עוזרת בבית לשבת.
יום שבת: שבת יום-הולדת לשתי אחיות שלי! סבא וסבתא באים, וגם אחי מהישיבה, והזוג הצעיר, והילד. אושר.

RockinKeren

New member
תרגישי טוב!

ומזל טוב לאחיות שלך D:
את האמת יום רביעי פתח תקווה נשמע מעולה!@#!@# אבל אני לא פנויה ברביעי. (תלוי מתי כאילו.)

תודה בריבוע!

(גם על איחולי ההחלמה וגם על המזלטוב. לול. לימדתי - ניסיתי, בכל מקרה, אני לא יודעת עד כמה הוא הבין - ללמד את אחי הקטן מה זה בריבוע, בשלישית, ברביעית וכו'. חזקות. הוא בן 11. זה היה משעשע.) יום רביעי החל משלוש ועד שש. אני לא יודעת עדיין מתי בדיוק. כי בשש וחצי אני צריכה להיות בתוך פתח תקווה בחנוכת הבית / מפגש חברתי / מסיבה / ט"ו בשבט מאוחר. TEXT ME BITCH.

RockinKeren

New member
מסכן אח שלך.

מממ. אני מסיימת מחר ב4 וחצי רק ללמוד ומגיעה הביתה רק ב5 וחצי. אז זה תלוי אם יש לי אוטובוס ועם מי ללכת. :X אני אברר. אם אני באה אני אסמס לך. :)

RockinKeren

New member
מתכננת. [:

יום ראשון: ~עבר~ היה לי בצפר. הלכתי לבקר את סבתא. ^^
יום שני: הייתי בבצפר. הלכתי להתלונן למורה שלי באנגלית על ציון 94, בסוף קיבלתי 96. (ילדים כמעט רצחו אותי... כי כמעט כל הציונים היו מתחת 80.
) הלכתי לחדש לעצמי את הדרכון (
) - תגידו, אני היחידה שהתמונות פספורט שלה תמיד יוצאות מזעזע?!
- יותר מאוחר או שחברה באה אלי או שאני הולכת לראות משחק כדורסל (ואז אני אהיה מאגניבה ויראו אותי בערוצי הHD.
חחח)
יום שלישי: בצפר. חברה שלי מביאה לי כובע שאמא שלה הכינה במיוחד בשבילי
(ואם לא אני ארצח אותה.) מבחן באנגלית. >: חברה שלי באה אלי.
שיעור פרטי במתמטיקה (עם חברה שלי, מה ההיגיון?!
) שעתיים. חזרות לפסטישבט. שיחת שמו"צ. לישון?
יום רביעי: בצפר. חברה באה אלי~ שעתיים שיעור פרטי במתמטיקה עם חברה שלי שוב פעם.XD בארסה
יום חמישי: בצפר. אם הכל הולך לפי התוכנית (אמןאמןאמןאמן) - אני נוסעת לעדי.
אם לא - אני הולכת לישון.
יום שישי: או שאני אצל עדי~ או שאני נוסעת לחגוג לסבתא יומולדת ולפגוש את אח שלי.
יום שבת: או שאני אצל עדי ואז בשלב כלשהו אני חוזרת מעדי. (אחרי שהיא לימדה אותי מתמטיקה וביולוגיה.
) או שאני פשוט לומדת ביולוגיה בבית.
בארסוווווש
שבוע טוב ולא מעייף בכלל בנות

אני אוהבת את זה

שאת נוסעת לעדי והפוך. זה מחמם לי את הלב. אני לא יודעת אפילו למה.
נחמד מצד אימא של חברה שלך להכין לך כובע. XD

RockinKeren

New member
גמאני אוהבת שאני נוסעת לעדי.

(והפוך אפילו זורם לי יותר טוב.
) אוף אני מקווה שההורים לא ידפקו ברז. >: חחחחח אמא של חברה שלי ממש אוהבת אותי! קיבלתי היום את הכובע והוא צבע חום בהיר כזה ויש עליו כלבלב בצורה של סמל של בארסה וכתוב FCB. והוא מאוד נעים
והיא הכינה לי כי בסמינר שהיה לי בסופ"ש גנבתי לחברה שלי את הכובע שהיא הכינה לה, ואמרתי לה שגם אני רוצה אחד וזה מה שקרה.

למעלה