רעיונות לפורום

../images/Emo100.gifרעיונות לפורום ../images/Emo100.gif

כאן המקום להעלות רעיונות לתוכן הפורום. מה מעניין אותכן? האם יתכן שיתוף פעולה מצידכן, כגון צילום רכישות חדשות והעלתם לפורום? האם גם תמונות פפראצ'י מתאימות לדעתכן כאן? איזה פינות שבועיות הייתן רוצות לראות בתור קבועות בפורום. בנוסף, אם יש כמובן מישהי שמתנדבת להעלות פינה קבועה אני יותר מאשמח }אפשר לפנות אליי גם במסרים{ אז קדימה, הפורום הוא מה שנעשה ממנו יחד, אשמח על שיתוף פעולה

צבובה

New member
הו! כה חיכיתי לפורום כזה!

לדעתי - כל מה שאמרת מתאים. בנות יכולות להעלות לכאן תמונות שלהן ואחרות ייעצו להן מה מתאים להן יותר או פחות. רכישות חדשות. פריטים מיוחדים, פריטים משודרגים. גם ביקורות על לבוש של מפורסמים, דיעות על טרנדים חדשים באופנה וכאלה. כן, אם זה יהיה ככה אני יכולה להגיד ביי-ביי לתואר :)

זהירות זה...ממכר

הי צבובה, נחמד שהצטרפת...ולא אוותר לך כל כך בקלות על התואר...אין מה לעשות !!! אבל תפני לנו זמן, כן?

Runt

New member
../images/Emo45.gif אפשר לאגד מידע כזה

מהרבה אתרים כמו msn, נענע...

ענתוש 24

New member
עוד רעיון

אם יש כאן נשים יצירתיות ומוכשרות- אפשר לעשות פינת "עשי זאת בעצמך" שלוקחים בגד פשוט וזול ומשדרגים אותו למשהו מאלף ואופנתי (כמו פינות כאלה שעושים בלאישה לפעמים)

candy77091

New member
אולי כדאי לעשות פינה

של חדשות על עולם האופנה(שבועית). כדאי לעשות סקירות של קישורים(אני הייתי מאוד רוצה שיהיה דבר כזה למשל..) עם פרטים בעיקר זה רלוונטי לאתרים לא ישראליים, כשאפשר לנדב פרטים למי שלא כ"כ מתמצאת בשפה האנגלית-בקשר למשלוח, כמה ,אם הם שולחים לארץ, אם יש סיילים באתר וכו'..(הרי כל פעם מקימים עוד ועוד אתרים כאלה, אז מי שנהנית מהם יכולה לתת המלצה+פרטים ..) מזל טוב על הפורום המקסים :)

Runt

New member
מוסיפה

אפשר לעשות פינה של edorotials עכשווים ואף משניים קודמות שהופיעו במגזיני האופנה השונים.

natali11114

New member
החלפת בגדים בנינו

לכל חברה בפורום יש בגדים שיושבים בארון במשך כמה עונות טובות ולא נלבשים. אז הצעתי היא: לצלם את הבגד שאתם כבר לא מעונינות בו ולעלות אותו לפורום ואולי משהי תהיה מעונינת בו. חשוב לתאר אותו : מידה,צבע,עונה וכל מה שעולה על רוחכם.... בהצלחה.

למעלה