פרק סיפור המשפחות!

8פארקר

New member
למה שידורים חוזרים כ"כ מוקדם???

היי, אנשים עושים תוכניות לפי השידורים האלו, לפחות תודיעו מראש.....

1אילת2

New member
לפחות היו כותבים שזה פרק מעורבב.

לא ראיתי את כל הפרקים הקודמים וקצת קשה לי לשייך כרונולוגית.

פשוט ביזיון כולם להתלונן לנציב פניות הציבור

מה שערוץ 2 עשו זה פשוט ביזיון. כל השבוע פרסמו פרומו של הפרק החדש ובסוף בלי הודעה מוקדמת שידרו לקט. זה פשוט הטעיה חמורה שאין דוגמתא. מאחר והציבור לא פרייאר מן הראוי שיטילו קנס כבד על ערוץ 2 בגלל הטעיה חמורה זאת. כולכם מוזמנים להיכנס ללינק המצ"ב ולהגיש תלונה אלקטרונית לנציב פניות הציבור של הרשות השנייה לטלויזיה ולרדיו. רק קנס הולם בגלל תלונות רבות ימנע חזרה של מקרה כזה בעתיד. כנסו ותתלוננו: http://www.rashut2.org.il/public_complain.asp

קמומיל1

New member
בקשר לפרק של היום- אני מרגיש מרומה.

אני מרגיש פראייר. מרגיש שרק בגלל שאני ישראלי,במדינה קטנטונת כמו ישראל,ובגלל שמדובר בנושא שנושק לקונצנזוס ולכאורה "יש הרבה ביקוש" - הרשו לעצמם מי שהרשו- לדחוף לי,ללא כל ידיעה מוקדמת,פרק לקט אחרי 2-3 פרקים בלבד, ובעיקר לאחר שטחנו פרומואים כל השבוע על פרק חדש,לכאורה. כמו שאומר הקוף ביציע העיתונות- "לכאורה,הכל לכאורה". למה למי אין היום אינטרנט ולא מסוגל לראות בעצמו את הפרקים שוב באינטרנט? בשביל מה יש פריים טיים,מוצאי שבת,חג,פרומואים,הזזת תוכניות מצידי ומצד כל הצופים? בשביל שישקרו אותי? מגעיל,מלוכלך,מטונף,והפעם גם באמת עבר את גבול ה"יאללה,בוא נחליק,מותר לנו הכל" הישראלי המגעיל הזה. שילכו לחפש.דפוקים בשכל.

איריס1070

New member
מריחה של 4 שבועות

מעצבן ברמות. קודם כל זה אומר שכל מה שהראו מרוח ב - 4 השבועות אפשר להראות ממש בסדר בפרק אחד. כנראה שהיו הרבה חברים של הפקה שנסעו לחו"ל בפסח וביקשו שלא יראו פרק חדש. מסכימה שחוצפה כזאת עוד לא נראתה באף מקום בעולם. אף אחד בארה"ב וגם החברות הגדולות ביותר לא היו מרשים לעצמם להראות שידורים חוזרים כל כך מוקדם. הם נהפכו להיות "ארץ נהדרת", שהייתה הראשונה עם ביטוי החוצפה מסוג זה בפריים טיים ביום שישי . צריך להחרים את הסדרה!!! (לא רייטינג על חשבונינו עבור שידורים חוזרים).

שירן סט

New member
שאני אבין

אני כל אתמול בבאסה שלא אוכל לראות את הפרק ובסוף הם מביאים לקט?!?! לא מתביישים? על 4 פרקים עושים לקט... לאן הדרדרנו ?

זהבית271

New member
אתם תמימים!

חברים יקרים, חבל על העצבים שלכם. נראה לכם שמישהו רואה או מקשיב לפורום הזה מערוץ 2 או קשת? ואם כן ההודעות (שלדעתי אתם צודקים בהחלט) ממש לא ישנו כלום. קרו בעבר דברים דומים וגם היתה תרעומת וקראו לחרם התוכנית אבל שום דבר לא קרה. אז נמשיך להינות מהסדרה מתי שהיא תשודר. חומר למחשבה.

למעלה