סקר בגדי הריון חורפי

sexy nine

New member
../images/Emo113.gifסקר בגדי הריון חורפי../images/Emo113.gif

היי בנות, הגיעה הזמן לסקר חדש ומעניין (מה זה מעניין, מרתק!) כלומר: איזה פריט לבוש קניתן בחורף הזה הכי הרבה? א. חולצות ב. מכנסיים ג. חצאיות ד. שמלות אם פספסתי משהו- אתן מוזמנות להוסיף.
מצפה בכיליון עיניים לתשובות

עונה בכיף....../images/Emo13.gif

מכיוון שידעתי שאני אהיה בחודשי ההריון המתקדמים בחורף (אני עכשיו בתחודש תשיעי...) אז התמקדתי בבגדים שאמורים להכיל את כל הבטן המפוארת. קניתי בעיקר טוניקות, שאיתן אין חשש שהבטן פתאום תציץ החוצה, ואני לובשת אותן עם טייץ ומגפיים - בהחלט מראה אופנתי ונחמד. קניתי גם כמה זוגות מכנסיים עם גומי גבוה שגם יותר נוחים לחודשים המתקדמים וגם מחממים יופי את הבטן בקור

sexy nine

New member
טוניקות ../images/Emo45.gif

אין ספק שהאופנה השנה היתה מתנה להריוניות. טייטס עם גומי בבטן וטוניקה זה בדיוק מה שצריך. בניגוד להריון הראשון שלי שבו חולצות הבטן היו באופנה עם מכנסיים בגיזרה הכי נמוכה שיש...

שעועית75

New member
עונה..

אני קניתי רק סריגים דקים.. המכנסיים שקניתי בקיץ עדיין טובים לי, אז לא היה צורך, אמנם הם דקים, אבל עם גלי החום שיש לי, זה יתרון לא רע בכלל

לילך325

New member
בכל ההריון קניתי רק שני זוגות מכנסיים

קניתי אותם בערך בחודש שישי כשהתחיל להיות קר (עכשיו נכנסתי לתשיעי). ובקשר לסריגים, אני די מסתדרת עם מה שהיה לי קודם. היו לי כמה סריגים ארוכים שכרגע עולים עלי בדיוק ומכסים את הבטן וכמה חולצות עם שרוול ארוך ארוכות, כמו טוניקות, לימים הפחות קרים. באופן כללי, אני חושבת שקנייה של בגדי הריון היא די מיותרת, לכן נמנעתי מזה כמה שיכולתי.

sexy nine

New member
ומה עם מכנסיים?

הרי אי אפשר להמשיך עם המכנסיים הרגילות, זה לא נוח.

Dandybar3

New member
אני רק בחודש 3 וכבר קניתי הרבה

קניתי כמה חולצות נראה לי יותר מחמש ולפחות 3 חצאיות הריון קודם כל חודש חודשיים קניתי כמה פריטים-2-3 מכנסיים,2-3 חולצות ואם היה שמלה או אוברול ד"א את הכל נתתי כי חזרתי בתשובה ועכשיו אני כבר מתכננת את הקניה הגדולה אבל גם מהריונות קודמים לא שמרתי כי עשיתי הפרשים גדולים והאופנה השתנתה זה עכשיו הריון רביעי ואם יש למישהי עצה איפה אני יכולה למצוא בגדי הריון קצת צנועים באזור חדרה או נתניה אני אומרת קצת כי תמיד אני יכולה להוסיף חולצה מלמטה וכו'

mishmish04

New member
קופצת לענון מפורום תאומים ושלישיות

הייתי בשמירת הריון תישעה חודשים ולכן לא קניתי כלום . . . היו לי מלא טייטסים עם שרוך - אני מורה להתעמלות וזה חלק מהציוד המקצועי ולקחתי מהאישלי חולצות / סוודרים ובזה הסתפקתי ביציאות הספורות שלי - הדייטים עם הרופאים במחלקה לסיכון גבוה. נ.ב. אני מארגנת כל מיני אירועים - בקרוב נכנסת גם לתחום ההריוניות. אם בא לך לנסות לעשות איזשהו שיתוף פעולה - אשמח לקבל מסר עם טלפון ליצירת קשר. בהצלחה.

גם כן עונה

קניתי הרבה סריגים קצת גדולים הרבה חולצות בסיס עם עליוניות והרבה הרבה טייצים. לא הולכת עם שמלות וחצאיות.

למעלה