סקר חדש!

Yvaine

New member
../images/Emo124.gifסקר חדש!

הסקר הישן הוחלף בסקר שקשור ישירות לסרט "אבק כוכבים", שאני בטוחה שכולנו יודעים איך הוא קשור לנושא הפורום שלנו
כולם מוזמנים לענות עליו ולכתוב כאן ביקורות ודעות על הסרט המדובר. ביקורות מושקעות במיוחד אפשר לכתוב גם בהודעות חדשות, והן גם יתווספו למאמרים ולטאגליינס. אז שיהיה סקר נעים לכולנו

Yvaine

New member
למה?

אני דווקא מאוד נהניתי ממנו, אפילו שהוא לא כמו הספר, ואפילו שזה הספר שאני הכי אוהבת... הוא היה דווקא איכותי בפני עצמו.

אני הצבעתי! ../images/Emo29.gif

הצבעתי לאפשרות האחרונה (חוץ מאחר). רק לפני שבוע ראיתי את הסרט, וממש נהנתי. זה סרט ממש חמוד, ואני לא חושבת שצריך להשוות אותו לספר, כי סרט תמיד יהיה שונה מהספר שהוא מבוסס עליו. מן הסתם חייבים לשנות דברים - להוריד חלקים (האיש השעיר!), להוסיף חלקים, לשנות את העלילה. לסרט צריך להיות קצב שונה מספר, וחייבים להתחשב בכלמיני מגבלות כמו זמן, תקציב, קהל יעד, בעוד בספר יכול להיות כל דבר שכותבים.

Yvaine

New member
../images/Emo45.gif

בדיוק מה שחשבתי בעצמי
חוץ מזה, לספר יש את היכולת לתאר ולספר, בעוד סרט צריך פשוט להראות ולהדגים...

limilu

New member
השחקן של טריסטן נהדר.

רוברט דה נירו [זה הוא?] בתפקיד מעולה. גם מישל פייפר [לפני שהלכנו לסרט ראיתי כתבה על ההשתתפות שלה בסרט, ורואים אותה בת 49 ונראית מושי-למת. אמא, בזמן הסרט: "זאת מישל פייפר?
" לימור: "זאת היא בלי איפור."]. אני לא יודעת מה איתכם, אני התאהבתי בברנרד

limilu

New member
הג'ינג'י שהמכשפה הפכה לעז ^^

פרח לגמרי מזכרוני, היה לה שם? אני כזאת סנילית

Susan Death

New member
למכשפה?

אמ, היה לה שם... רגע... אני אזכר... למיה, לא?(Lamia). לפחות בסרט הם קראו לה ככה, לדעתי

limilu

New member
מה?!

אבלאבלאבל, לא יכול להיות שיש לניל שתי דמויות באותו השם! גם בNeverwhere יש למיה!

Susan Death

New member
יכול מאוד להיות

שזה בא מאותו מקור אבל יכול להיות גם שאני מתבלבלת

למעלה