סקר: לאן הולך הכסף

foggy night

New member
../images/Emo124.gifסקר: לאן הולך הכסף../images/Emo35.gif

מה אתן קונות הכי הרבה? בגדים? נעליים? תיקים? איפור? טיפוח? דברים לבית? משהו אחר? אני מניחה שלא כולנו קונות הכל בכמויות ולכל אחת יש את הפייבוריטס שלה. אשמח לשמוע מה אתן הכי אוהבות לקנות...

nickey

New member
אני מניחה שזה משתנה..

לפעמים מוציאה יותר על בגדים, יותר על איפור, יותר על טיפוח... פעם בכמה זמן - נעליים. מזמן לא קניתי משהו לבית... וזה כמובן תלוי במצב הכספי שלי (יותר נכון במינוס
)

מיכי7

New member
אממ..

בעיקר המון בגדים, וגם נעליים.. מוצרי איפור וטיפוח אני קונה הרבה אבל משתדלת שלא בהגזמה.. דברים לבית ותיקים אלו דברים שאני לא קונה בתדירות גבוהה..

בתללל

New member
האמת שרוב הכסף הולך על

שטויות.. פשוט ככה הדברים הקטנים האלה של היום יום עולים לנו את כל הכסף.. אם זה נסיעות שתיה אוכל וקשקושים. שלא נדבר על היציאות למינהם.. בגדים מידיי פעם..איפור פעם בץ. ונעליים פעם ב. מבאס אבל אין ברירה.

זה משתנה לפי המצברוח ../images/Emo13.gif

אבל אני נהנית כמעט מכל קניה חוץ מאילו שאני חייבת לקנות בלחץ

anna the best

New member
../images/Emo39.gif קניות

ת'אמת אני אף פעם לא מבינה למה אנשים קונים הרבה נעליים. כאילו מילא עד 3 זוגות. אבל למה הרבה? ואני קונה בעיקר בגדים, קצת תכשיטים וקצת איפור

האם יש משהו שאיננו אוהבות לקנות?? כמעט הכל...

תני לנו אוצר קטן והשמים הם הגבול!

Tali1912

New member
על כל מיני

דברים לבית, לעצמי, תיקים, למחשב, לכלבה. יש לי חולשה לחנות של לוקיסטאן <סבונים וכל הדברים שקשורים לאמבטיה,פילינג, ריחות לחדר> אני לא יכולה להיכנס לחנות מבלי לצאת עם משהו משם, חנות מסוכנת עבורי

yaeli008

New member
יא, את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר ../images/Emo79.gif

בגדים-
וודאי. בד"כ זה פעם בשבוע לפחות. נעליים- אני הולכת רק עם טבע נאות. אין לי יותר מדיי. לא חשה צורך ביותר תיקים- הו:) הרבה. סגנון אודם וסטאף בהחלט עושים לי את זה. איפור- .... טיפוח- לא בהסטריה. אני נוטלת רטאוויט אז לפנים זה קרם לחות , פעם בחצי שנה בערך, קרם גוף בחורף.. וזהו בערך

foggy night

New member
תורי לענות לסקר של עצמי...

עד לא מזמן חלק גדול מאוד מהיקף הקניות היה מוצרי איפור וטיפוח. יש לי המון מוצרים באופן כללי, כמותי, וגם לא מעט מוצרים יוקרתיים שכמובן עליהם הלך אחוז גדול יותר מהתקציב. גיליתי בעיקר 2 פירמות שחוררו לי את הכיס: דקלאור (טיפוח) ו- mac (איפור). גם את אסתי לאודר אני מאוד אוהבת, אבל קניתי רק מוצר אחד שלה וקיבלתי תיק מלא מוצרים מוצלחים מאוד, כך שממנה אני נהנית וההשקעה בסה"כ לא הייתה גדולה במיוחד... בתקופה האחרונה הגעתי לנקודת רוויה ואני קונה הרבה פחות, ואפילו כמעט בכלל לא קונה. אני לא חושבת שיש מוצר שאין לי ואני לא חושבת שיש צבע שאין לי. ההתמכרות האחרונה שלי היא לשפתונים ללא גוון, ומהם אני קונה דווקא עממיים עד עממיים מאוד, למשל לאבלו ועוד חברות דומות. בגדים מעולם לא אהבתי לקנות. אני קונה בדרך כלל כשאני מגיעה למסקנה שאין לי מה ללבוש, אבל באמת אין, כי הבגדים כבר ישנים מאוד, או כבר מאוד לא אופנתיים (ואני הולכת עם בגדים בכיף כמה שנים טובות). אני קונה גם כשיש לי צורך למשהו לערב. ליום יום אני מרשה לעצמי ללכת על דברים פשוטים יותר. גם נעליים מעולם לא אהבתי. אני לא חושבת שיש לי מספיק נעליים מבחינת סגנונות וצבעים אבל אני לא אוהבת לקנות אז הולכת עם מה שיש. תיקים - בעבר הייתה אהבה שלי וקניתי עשרות. היום אני הולכת עם כמה בודדים. אולי שניים, לא יותר. עוד חלק לא מבוטל בקניות שלי היה מתנות, בעיקר לאחותי ולאחיינים, מתנות ללא סיבה מיוחדת, ללא אירוע כמו יום הולדת, אלא סתם כי אני אוהבת אותם

דיקלה21

New member
נעליים

אבל זה היה רק החודש, בדר"כ קונה יותר בגדים, פעם זה היה תיקים..זה משהו משתנה.

גם אצלי זה משתנה..../images/Emo20.gif

הייתה תקופה שהייתי מוציאה על איפור הרבה כסף-עכשיו פשוט יש לי כבר הרבה אז אני לא מרשה לעצמי. אבל בעיקר על שטויות..הדברים הקטנים האלה שכמה שהם קטנים ככה הם עולים יותר (מה הקטע של זה?)

למעלה