שב"ק ס' באים להתארח

The Macker Girl

New member
../images/Emo124.gifשב"ק ס' באים להתארח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בעקבות יציאת הסרט "נופל וקם", וגם סתם בגלל שבא לנו, אני שמחה לבשר לכם על אירוח של חברי שב"ק ס' בפורום מוקי. האירוח יתקיים ביום שלישי, 24/11/09, בשעה 18:00. איך זה יעבוד
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשרשר את השאלות שלכם בתגובה להודעה הזאת. אתם יכולים לשרשר שאלות החל מהיום, וכמובן שתוכלו להמשיך ולשאול תוך כדי האירוח. ביום שלישי חברי הלהקה ישבו מול מחשב אחד, ובאמצעות שם משתמש משותף (שיופיע באדום) יענו על כל השאלות שלכם. אז... מה אתם רוצים לדעת?
קדימה, שרשרו! שיהיה שבוע נפלא

והנה שאלותיי

שלום שלום, תודה וכבוד על הזמן שאתם מקדישים לנו! שאלותיי הן: לפילוני: איך אפשר להשיג את ההופעה המדהימה שהייתה בניצנים? פלישה לארכיון של חברת הקולה לא העלה דבר :( כמו-כן: דגלי ה 7 המפורסמים ממש אבל ממש רוצים לקשט את הדירה שלי. (גם) אני מבקש לרכוש אותם. ועוד בענייני רכש - את רעננה ב DVD, גם אשמח לקנות, אז... בבקשה.. למוקי: מה אתה חושב על הדמות של עצמך, כפי שמשתקפת מ"נופל וקם"? אתה אוהב את הייצוג שלך בסרט? לדעתך זה משקף נכונה את עצמך בתקופה ההיא? ואם לא, מהם ההבדלים? למירו: היום אתה בדרך להיות ד"ר להיסטוריה. ממה אתה מתפרנס בינתיים? ומה אתה מתכנן לעבוד לאחר סיום התואר? אם היית כותב ספר היסטורי, מה היה הנושא שלו? היכן ניתן למצוא אימרי שפר כמו שכתבת בהקדמה של כנען 2000? לדווידי: יצא לך להציג את עצמך כחבר בשב"ק ס' ואנשים לא האמינו? קרה לך שהשתדלת להסתיר את זה ודווקא אז זיהו אותך וניסית להכחיש? לנימי: אני מת על עוזי, ומאוד מעריך את הכשרון שלך. אם לדיסני היה מיקי מאוס, ול MGM - WB היה את באגס באני והלוני טונס, אני מקווה שעוזי יהיה הגיבור הישראלי. האם גם אתה חושב ככה? האם עוזי יהפוך לסדרת טלוויזיה? לסמל מסחרי? לפלומפי: האם יש סיכוי ש"המחסן של פלומפי" האגדי והמפורסם יהפוך לבית קפה/פאב נחמד או משהו כמו "פונדק אלביס" שיש בנווה אילן? לחמי: בגדי ההופעה שלך גרנדיוזים ומיוחדים כמו של פרדי מרקיורי זצ"ל. היכן אתה קונה את הבגדים האלו? האם אתה מתלבש כך למקומות נוספים מחוץ לבמה? אם ככה את מתלבש בהופעות, איך אתה מבדיל את התחפושת שלך בפורים משאר הימים? תודה רבה מראש על התשובות אור ישראל לוז

ש ב ק ס 7

New member
תשובות

פילוני: כבוד לחבר על הפירגון אני בטוח שחלק מהדברים תוכל למצוא אצל שבקי אני מאמין שקטעים מרעננה ישתלבו בדי וי די של הסרט שיצא בהמשך לגבי הדגלים פשוט תכין לעצמך אחי. מירו: אור יקירי. זה נכון. אני בנתיים מתפרנס מהרווחים העצומים של הסרט, מעבודות מזדמנות פלוס מלגות פלוס המשכורת של אשתי היקרה. כשאסיים במזל טוב את כתיבת הדוקטורט בהיסטוריה אני מקווה להתחיל לעשות קצת היסטוריה בעצמי (אחרת למה ללמוד את זה?). אם לא ילך חלק אז אולי להשתלב באקדמיה. אם גם זה לא יצלח (ראה מצבן העגום של האוניברסיטאות בארץ) אז כל הצעה לעבודה תתקבל בברכה. יש לך איזה רעיון בשבילי? עכשיו אני מתעסק בהקשרים שונים של מוסיקה בפולחן דתי ומאגי (כישוף וכאלה) בעת העתיקה אז כנראה שהייתי כותב על זה לגבי המאמרים: אצלי עמוק בתוך הראש... דווידי: מעולם לא הכחשתי או הסתרתי את העובדה שאני בשבק ס ואם הייתי מכחיש זה היה עוזר לי ?! הלוא ידוע שהחיידק של הממתק של השבק פשוט נדבק... וברצינות... ההיפך הוא הנכון- אני מאוד גאה בהיותי חלק משבק! ואני אוהב לספר על כך ולהרגיש שהייתי חלק מאחד הדברים המגניבים שקרו פה במוסיקה ועוד יקרו.... אני בטוח ששבק לא אמרו את המילה האחרונה.... יש למה לחכות תודה נימי: אני שמח שנהנית מסדרת הקומיקס שלי אבל אני לא חושב שעוזי יהפוך למיקי מאוס או באגס באני או דמות פופולארית מצחיקה אחרת בסגנון שכזה. דמותו של עוזי היא דמות שלא קל לחבב הרי הוא כמעט ולא מחייך לעולם. עוזי הוא סיפור קומיקס ישראלי שכתבתי וציירתי לקהל בוגר יותר. לקהל שאוהב לחשוב ושמכיר את מורכבות החיים במדינה שלנו. גם העבודה עם שבק ס באלבום האחרון היתה נסיון להפוך את המוזיקה שלנו למשהו מקומי יותר שיכול לדבר גם לקהל מנוסה ולא בהכרח לעשות את הבחירות הפופולאריות. העבודה על עוזי לא נגמרה ואני מקווה שיהיו לי בשורות טובות בקרוב. סבלנות חביבי. נימי פלומפי: לגבי המחסן שלי,אז הוא עדיין קיים רק בלי כלי הנגינה. ולגבי הפיכתו למקום בילוי,היתה התענינות גדולה מקבלנים ויזמים לנסות להפוך את המקום להיכל הראפ הציוני,אך בינתיים זה לא הסתדר, ונראה לי שהשכנים חוששים שהמקום ייהפך למקום עם השפעה שלילית על הנוער, רוק אנד רול וכאלה. חמי: התשובה מאוד פשוטה. אני קונה בגדים בחניות הבגדים המובחרות ובשווקים. את תלבושות הבמה שלי אני לובש רק על הבמה .כמו שאני לובש פיג'מה רק במיטה, בגדי עבודה רק בעבודה, בגדי חג בחג, וכן הלאה וכן הלאה.ובפורים אני מתחפש (לדוגמא בפורים האחרון התחפשתי למעריץ של להקת "רובים ושושנים") לרום יטיב: בשבק מעולם לא היה מעבר בין רוק לראפ. אלא שילוב בין השניים . אני אישית מחובר לשני הסיגנונות מאוד מאוד חזק וגם להרבה סיגנונות אחרים ולכולם אני מחובר יותר.

ש ב ק ס 7

New member
התשובה של מוקי

אני לא חושב על הדמות שלי בסרט באופן אישי קשה לי לצפות בסרט, הוא מתאר תקופה מאוד קשה שעברה עליי ועל הלהקה לגבי הייצוג שלי בסרט ואם יש פער בינו לבין המציאות, נראה לי שצריך להפנות את השאלה הזאת לירון, הבמאי

השאלות שלי:

קודם כל, תודה לכם על הזמן שאתם מקדישים לנו ותדעו לכם שבשבילי אתם ה-להקה. הייתי לא מזמן בהופעה שלכם בערד ופשוט נהנתי.. והשאלות: למוקי: זה נכון שבתחילת הדרך של השב"ק אתה ניגנת על בס? פשוט קראתי על זה באינטרנט ורציתי לדעת אם זה נכון.. לנימי: אתה זוכר שבאתי אליך לדוכן בפסטיבל הקומיקס וסיפרתי לך על הלהקה שלי? (וואיטיוי ולהקתו) אם כן, יש לנו הופעה בסביבות חנוכה בצ'פאטי בקריית טבעון (תאריך מדויק יוודא בהמשך) ואתה מוזמן (וגם כל חברי הלהקה מוזמנים) לכל חברי הלהקה: -איך התחיל המעבר שלכם מרוק לראפ? ולמה אתם יותר מתחברים עכשיו? - למתי מתוכננת ההופעה הבאה בערך, ואיפה? תודה רבה לכם, כבוד גדול רום יטיב

ש ב ק ס 7

New member
תשובות

נימי: אני זוכר שנתת לי פלאייר ואני שמח לראות שאתם ממשיכים לפעול ביחד ומופיעים. אני שמח על ההזמנה אבל אולי להופעה בת"א יהיה לי יותר קל להגיע. בכל מקרה בהצלחה לך ולחברה בהרכב. להתראות בהמשך. רום שלום לגבי הופעה קרובה אנחנו עובדים על זה, שיהיה פרטים ברורים יותר תצא הודעה מסודרת. לגבי אהבתנו למוסיקת ראפ,היא היתה קיימת תמיד, ז"א מהתיכון התחלנן לשמוע ראן.די.אם.סי,ביסטי בויז,אלאל קול גיי, אם סי האמר היינו חולים על מטליקה,רייג,סלייר,גיימס בראון ועוד כל מיני משובחים כאלה. בכל מקרה היו השפעות מכל הכיוונים,גם מהארץ;אריק,שלום,מאיר אריאל,תמוז ומשינה. פלומפי

נועמנים

New member
לשבק

רציתי לשאול את שבק היקרים, מה לגבי הקליפ של מלחמה בשידור ישיר ? היה איזה דיבור על קליפ אנימציה מלפני מלא מלא זמן, מה נסגר בסוף עם זה? למוקי- יש איזה תכנון לאלבום חדש בקרוב, משהו שיותר בסגנון של שמע ישראל ועוקף מלמעלה? אה ולכל שבק, יהיה מכירה של הסרט ? אני מתכוון DVD , אם כן, איפה אפשר להשיג?

ש ב ק ס 7

New member
תשובה

אכן היה דיבור כזה. התחיל לעבוד על הקליפ האנימטור המהולל רפי גלעם אך בשל חילוקי דיעות יצירתיים ובעיות תקציביות הפרוייקט נפל. אבל אל דאגה! במדינה כמו שלנו מספיק לשים את השיר ולהדליק חדשות – והרי לך קליפ אינסטנט לשיר. ראה את הדוגמא בקישור הבא:

לשבקיסטים

קצת קשה לי לחשוב על משהו חדש, כי החבר'ה פה באמת הפציצו, אבל יש כמה נקודות שמפריעות לי: 1. איך לעזאזל מוצאים עכשיו את הדיסק של חלוצי החלל? כבר שנים שאני מחפש אותו, ללא הצלחה... ומה קורה באמת עם החלוצים? יהיה סיבוב שני או לא? 2. והחומרים הגנוזים - יצאו לאור בצורה כלשהי? הקטע בסוף של נופל וקם השאיר טעם משובח 3. מה דעתכם האישית על נופל וקם? האם יש בכלל מקום לתיעוד כזה בארץ, כשאין פה בכלל תעשיית תרבות, ומיתולוגיה לגביה? תודה, Y.

ש ב ק ס 7

New member
חמי:

הדיסק של החלוצים אמור להיות בחנויות הנבחרות ואם לא אצל שבקי. לחלוצי החלל לא יהיה סיבוב שני בקרוב...

ש ב ק ס 7

New member
ירון הבמאי:

הסרט יהיה גם למכירה ב דיוידי, אבל עוד מוקדם לקבוע מתי, בנתיים לא ממומלץ לפספס את החוויה של צפייה בסרט על מסך גדול עם קהל, אני מוצא הבדל גדול בין החוויה הזאת לבין צפייה בבית.. התכנון הוא להוציא את הסרט בגרסת הדיוידי עם הרבה אקסטרות כמו קטעים מרעננה ועוד הרבה דברים שלא נכנסו בעריכה. לגבי הדמות של מוקי בסרט, השתדלתי מאוד שכל אחד מהגיבורים יקבל ייצוג שהוא נאמן. לנוכחות שלו ולמי שהוא באמת, קשה לי לומר אם הצלחתי או נכשלתי בזה, אני בכל אופן מאוד שלם עם התוצאה.

vc15

New member
כמה שאלות..

דבר ראשון באמת כבוד בשבילי לדבר איתכם! וכל הופעה שאני בא ואני משתדל לבוא לכמה שיותר הופעותת, אני מתרגש מחדש!!.. והייתי בהרבה הופעות של זמרים אחרים ואפ'חד לא עשה לי ריגוש אחרי יותר מהופעה אחת.. ככה שזה מייחד אותכם אצלי.. עכשיו הייתי רק רוצה לדעת למה בתקופה האחרונה אתם מופיעים ככה שישי בערב, במועדונים קטנים, גם לפעמים הגבלת גיל, (חוץ מהאירועים כמו ווליום ערד ונון סטופ מיוזיק...) יש בזה משו? או סתם זה מה שיצא? וחוץ מזה יש לי גם בקשה.. קצת חצופה אולי אבל מבחינתי חשובה! היו כמה הופעות בזמן האחרון בשישי בערב.. ואנשים שיש להם בעיה של דת דבר ראשון זה בעיה בשבילם להגיע. זה דבר ראשון.. אבל זה לא רק הבעיה.. העניין שגם אין תחבורה ציבורית.. אז אם אין אותו אין איך ליסוע.. לפי דעתי בקטעים האלה אתם מפסידים הרבה קהל איכותי שלכם שאוהב אותכם.. ואני לא מדבר על הפסטיבלים שאתם מופיעים!.. למה שם אחרי הכל בגלל שאני אוהב אותכם אני נהנה! אבל בת'כלס הקהל מתחלק למלא סוגים של אנשים! וזה הורס ת'אוירה של "שבק"ס".. בקיצור הופעה גדולה ככה ביום שהוא לא שישי.. משו בסגנון של גני התערוכה או ההאנגר שהיה יכול להיות בן זונההה!!! רק שתדעו שאני מת עליכם וכבוד וכיף גדול לראות אותכם בכל הופעה מחדששש!!.. יום טוב כולםםםם!!

99996

New member
שב"ק ס' ../images/Emo70.gif כנסו לפה ../images/Emo70.gif

לצערי אני כנראה לא אהיה באירוח שלכם אז אני רושמת עכשיו בתקווה שגם לזה תגיעו... קודם כל אני רוצה להגיד שהייתי בהופעה שלכם בווליום ערד והיה בנזונה ! בתור אחת שלא מכירה את כל השירים היה פשוט כייף ! אתם הקפצתם את כולם וזה היה כ"כ במקום ! (כמובן שמאז אני לא מפסיקה לשמוע שב"ק ס' [אימפריה]
) - מתוכננות לכם הופעות בזמן הקרוב? אם כן אז קצת פרטים... - איך הרגשתם אחרי הצפייה בסרט 'נופל וקם'? אתם חושבים שזה שיקף אותכם באמת ? - יש דברים חדשים באופק? נמרוד
איך היה המעבר בין ערוץ הילדים לשב"ק? איך קיבלו אותך שאר חברי הלהקה? מוווקי
אין עלייך!!! אתה מוכשר ברמות, יש לך אחלה שירים וכייף לראות אותך מופיע ! גם חתיך, גם זמר, גם כותב... כמה?! ובגלל שזה פורום אז אני לא אמשיך ואגיד מה אני חושבת...
כבר דיברנו על ההופעה בערד נכון? אז השילוב של עברי ושלך ביחד זה ג-א-ו-ני! אחד הדברים היותר טובים שהיו באותו ערב ! מתוכננות לך עוד הופעות איתו או איזשהו שיתוף פעולה? - מה דעתך לעשות הופעות באזור הצפון ? זה יהיה ממש מעולה !
- מה הולך להיות בהופעה ב- 4.12? אקסוטי? איזה שירים יהיו? מקווה שתענו ותמשיכו להפגיז בהופעות מעולות !!

Gur21

New member
שאלה

השאלה הכי מהותית שיש- מתי כבר יש הופעה? יבשתם אותנו.. ובאותו נושא, למה אתם לא חורשים במות בכל הארץ סטייל מרסדס בנד ומעדיפים לעשות הופעות גדולות לעיתים רחוקות?

למעלה