שרשור חדשים וחדשות...

Tidal

New member
LOL

היום שאלו אותי אם מה שאני לובשת זה קילט (וול,זה לא היה)

TheNimpa

New member
איפה באמת ניתן למצוא כאלה בארץ?

לנשים.. אהם. ואני אשמח שזה יהיה קצת יותר קצר כי אני לא לובשת חצאיות עד הברך :)

גם אני הייתי מתה לדעת את זה...

אבל זה היה הורג אותך לשרשר לשרשור "איפה?" שנפתח בשביל כאלו דברים?

ממף

1 - תודה על התשובות למרות שלא נאמר היכן בארץ אפשר למצוא, אולי באמת אני יזמין מתישהו כשיהיה לי כרטיס אשראי סוף סוף 2 - סקוטים אכן חולניים, אירים שולטים (עם של בירה! וויסקי! ובכלל אלכוהול! :p ) 3 - לא היה הורג אותי, אבל לפעמים מה שנמצא בשרשורים גדולים שאנשים מחפשים הולך לאיבוד בין ההודעות...

ממממ אני לא חושבת שאפילו יש להשיג

קילט ממש בארץ אלא אם מזמינים בהזמנה אישית ממישהו או משהו XD אירים רולז.
וסליחה אם נשמעתי קצת מגעילה, פשוט השרשור דווקא לא גדול בכלל וכל אחד פותח מלא הודעות ואני אובססיבית כי בקומונה אני זאת שהייתה צריכה לשרשר הכל ביחד עם חן, ואני רגילה לזה ומטריף אותי שאני לא יכולה לסדר XD...הפכתי ל"חולת ניקיון תפוזית". רונה xxx

דווקא לא נשמעת מגעילה

ואתמול ראיתי מישהו עם מעין קילט, הוא הציע לי או לטוס לסקוטלנד או לבקש ממישהו שיתפור לי אחד...

זה היה אמור להיות בשרשור "איפה"

אבל משום מה אני לא מצליחה לשרשר את זה לשם...
בכל אופן, אפשר גם לתפור חצאית כזו. זו ממש לא אמורה להיות בעיה.

Science Fiction

New member
הומ, חדשה :X ../images/Emo119.gif

אני טלי, אני אמנם לא מתלבשת בצורה אלטרנטיבית, אבל זה לא מונע ממני מלפנטז עליה :p רונה הביאה אותי לפה, אגב D: [טוב, בערך. או משהו. נמנמ.]

האא!!!! יאי!! עוד מישהי שאני הבאתי!

איזה מביאת-אנשים-לפורום/קומונה אני
!!
מה לזזל אני אומרת??

Radio Joe

New member
../images/Emo2.gif

פעם הייתה קומונה נכון? קראתי בה הרבה. שמחה שנפתח פורום! ^^

ברוכה הבאה לכל החדשים ../images/Emo24.gif

אני רונה...מה קורה? לכולם השתלבות נעימה ומהירה בפורום!!! ומי שלא יודע- אני הייתי אישיות חשובה בקומונה
XDDDDDDD, הייתי מנהלת משנה, הא!! LOL רונה xxx נ.ב. אל תתייחסו לעובדה שאני כותבת את זה כל שנייה...זה פשוט היה כייף

crazy cottage

New member
גמני חדשה ../images/Emo163.gif

תתרגלו ל
הוא האיקון החמוסי שלי ^^ אומנם אני לא לובשת מכוכים(ככה כותבים?
) ונעלי עקב מפחידות(למרות שהן יפות) אני מלא זמן קוראת סמויה בפורום בהייד פארק ונכנסתי היום בבוקר להסתכל קצת על הפורום פה והוא מאגניב אז בלי הרבה זיוני שכל.. אני קרן בת 15 ממודיעין ואני מכינה לבד לבד שרוולים לידיים (אני מכורה להם!) וזההההו.

למעלה