סכמ"ש תהילתי

veredmp

New member
../images/Emo220.gif סכמ"ש תהילתי ../images/Emo220.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שאלת בונוס: אני מודה שהתמכרתי להיכל התהילה. עוד מישהו צופה? ואם כן, מי הפייבוריט שלכם?

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): שיר תקווה,הוכחה,שיר לשירה ובאה אליכם. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):מוש בן ארי-חלום,ילד מזדקן, אביב גפן ועידן רייכל-קוצים, אביב גפן-גן החטאים,שנינו שווים,אלבום המכתב ואלבום לילות לבנים,קרן פלס-לרוץ לרוץ. אברהם טל-אורות. תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:השבוע לא ראיתי כל כך טלוויזיה,היה לי שבוע עמוס ונרדמתי מוקדם,אבל היום אני יראה את ההדחה של כוכב נולד וגם את אל תפיל את המליון,אז אלה תוכניות השבוע שלי:) ציטוט/י השבוע:"היום הזה הוא התחלה תחשוב אתה יכול אחרת, והתשובה לשאלה בתוכך היא מסתתרת,אל תפחד עכשיו כי לא אבדה לך הדרך,אל תפחד עכשיו אם לא היום אולי עוד שנה..." המשפט הזה מאוד מעודד אותי ומאוד מדבר אלי בתקופה האחרונה.. איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: עברתי לקבוצת הקטנים אין יותר את הנדנדות של לעבור מקבוצה לקבוצה והלחץ והבלאגנים... לא עובדת יותר עם הגננת שאני לא מסתדרת איתה. רק עם הקטנים, טיפונת קשה כי הגדולים הילדים שגידלתי כבר כמעט שנתיים רואים אותי ומדברים איתי ואין לי איתם מגע ישיר, אבל זאת הקלה אחת גדולה,פשוט הקלה, כאילו אבן ענקית ירדה לי מהלב... אני רגועה יותר! פחות לחוצה.. ובנוסף- סוף סוף העברתי לסמינר הקיבוצים את כל המסמכים שהיתי צריכה להעביר להרשמה ללימודים ובקרוב יזמנו אותי לריאיון הכירות לקראת הלימודים! :) ובנוסף! בסוף החודש יש הופעה ענקית של אביב גפן, סוף סוףףףף :) משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:עייפות.. אבל חוץ מזה כלום,אני באמת מרגישה שתקופה טובה יותר מגיעה אלי:) משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:חופש שבועות!!! וביום שישי יש פעילות בפארק לכבוד שבועות,וזה עם ההורים של הילדים,יום כיף..נראה לי יהיה ממש נחמד:) האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: הקלה. שאלת בונוס: אני מודה שהתמכרתי להיכל התהילה. עוד מישהו צופה? ואם כן, מי הפייבוריט שלכם? ראיתי פעם אחת,השתעממתי..לא נראה לי אני יראה שוב...

ady18

Well-known member
שבת שלום

שלום לאמונות אם אשכחך ירושלים-בן סנוף עשה:שופינג וקניית מתנה לידיד ומחמאות שרזיתי מכמה אנשים סרט:קורבן האהבה משהו שמצפה חופש והופעות מילה אחת:קניתי הפיבוריט:אביבה \מיקל וקצת רוחמה מאוד אוהבת את התוכנית גאונית בעיני:)

veredmp

New member
מסכמ"שת שבוע עמוס הופעות

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): הרגילים שלי
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): "אבא אותך אני אוהב" של בני אלבז. ביום חמישי שמעתי את השיר לראשונה ותקשיבו לי, שיר מצחיק מזה אתם לא שמעתם בחיים שלכם! http://www.youtube.com/watch?v=W4xz1MrD2_s ומה שעוד יותר משעשע, זה שגדי אלבז שם את זה ביוטיוב עם כל דרכי הקשר לסוכן שלו כדי להזמין אותו להופעות. אני די בטוחה שהקול שלו *קצת* השתנה מאז........ המשפחה הזו צריכה אשפוז דחוף.........
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: לצערי, היכל התהילה
תכנית שהיתה אמורה להיות על מוזיקה הפכה להיות יותר טראשית מהאח הגדול. לא ייאמן, מה ששהייה בבית אחד בלי יותר מדי קשר לעולם החיצון עושה לאנשים.........
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: מיום חמישי והלאה (חמישי הופעה של קרן, שישי של נורית גלרון, היום אריק)
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: שבועות, יום לפניו הופעה של מירי, יום אחריו הופעה של מירי
אני אזכור את זה כ"חג מירי" השנה
האם פגשתם את מירי השבוע? לא
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: עמוס
שאלת בונוס: אני מודה שהתמכרתי להיכל התהילה. עוד מישהו צופה? ואם כן, מי הפייבוריט שלכם? אני אוהבת את אילנה, יש לה קול שחבל"ז. אני עוד זוכרת שהייתי קטנה והיינו בפסטיבל הכלייזמרים בצפת, והיא הופיעה שם. מהממת!

I מ י ר ב I

New member
בא לי לסוע עד נווה אילן

עם מגפון ולצעוק לכולם שיזהרו מבני הנחש.

Music4Life

New member
עונההההה ../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
לא משנה לי איזה שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
"Schisee" ליידי גאגא! תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: ציטוט/י השבוע: איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
אתמו7ל באירוע של רדבול...אוי היה כיייףףףףףףףףףףף משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
כלום משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
מסיבות וכיף! האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
לא פגשתי אותה השבוע. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
נהבדר
שאלת בונוס: אני מודה שהתמכרתי להיכל התהילה. עוד מישהו צופה? ואם כן, מי הפייבוריט שלכם?
מזה בכלל?!?!?! שבוע טוב!!!!

היכל התהילה זה כמו וי איי פי של האח הגדול...

רק עם זמרים שהתהילה שלהם נפלה בזמן האחרון, סורי כן?? אבל זה ככה:X

למעלה