ג'קו התארח ברשת ג'.ובהצלחה במחזמר

../images/Emo244.gifג'קו התארח ברשת ג'.ובהצלחה במחזמר../images/Emo47.gif

עידכנו אותי (תודה למעדכנים..
) בתחילת שבוע ג'קו התארח ברשת ג' לשיחה על המחזמר..השמיעו את גשם שריגש אותו ואמר שלא שמע את השיר מזמן.. ( כנראה לא רק אותו.. כשפירסמתי יום גשום אחד את השיר בפייסבוק כמה וכמה שמו like
אין ספק שלא שוכחים לו את הביצוע הזה) השמיעו שני שירים בהצגה שהלחין ומבצע והייתה גם הבטחה קטנה/גדולה שאחרי הבלגן של חנוכה איך אני אגיד... המלך עוזב את הארמון הפרסי
ומתחיל לעבוד ברצינות על הוצאת על האלבום הישראלי החדש שלו..
נאחל לג'קו הצלחה ב"ה במחזמר , שיעבור בהנאה את השבוע הקצת לחוץ ומשוגע הזה.. הילדים כבר מוכנים "נפשית" ו"מורלית" למפגש עם הצגות חנוכה מניסיון שלי

Nova5

New member
חנוכה שמח../images/Emo138.gif ו../images/Emo50.gif למלך שחריאר ../images/Emo47.gif

גם ביקורת די מחמיאה לו (לילך וולך, עכבר העיר אונליין ): "את המעשייה "עלי באבא וארבעים השודדים" מכירים כולם, ואם לא את המעשייה המקורית אז לפחות אחד מהעיבודים והפיתוחים שלה. פעמים רבות שוכחים את ההקשר הרחב יותר הממקם את סיפורו של עלי באבא בפיה של שחרזדה, מספרת סיפורי אלף לילה ולילה שנישאה למלך פרס. לכן משמח היה לגלות שבמחזמר שביים עופר שפריר - שהופק במיוחד עבור חג החנוכה - דווקא זוכים הקטנים לסיפור בתוך סיפור. במחזמר מתוודעים הצופים לסיפור המסגרת (המרוכך עלילתית כך שיתאים לצופים הצעירים), של המלך הנבגד (ג'קו אייזנברג) שמפסיק להאמין באהבה ודורש בכל לילה אישה חדשה שתגורש בבוקר ועל פניה תגיע אישה אחרת. יום אחד נבחרת מנשות הממלכה דווקא שחרזדה, (ימית סול), בתו היפה של הווזיר הפרסי, שלמרות המחאות של אביה היא הולכת בהשלמה אל הארמון. שחרזדה מחליטה לשנות את גורלה על ידי כך שתספר למלך סיפור בהמשכים מדי לילה, וכאשר יעלה הבוקר תקטע אותו ותמשיך רק למחרת היום. וכך היא מספרת לו את סיפור עלי באבא, המערה הקסומה מלאת האוצרות וארבעים השודדים הדולקים בעקבותיו כשמגלים שנשדדו בעצמם. ימית סול בתפקיד שחרזדה דווקא חיננית מאוד ועושה כמיטב יכולתה. ג'קו אייזנברג הוא ליהוק לא רע לכשעצמו בתפקיד המלך הזועם ושבור הלב. הוא מתקשה להיפרד מהקלסתרון המיוסר ושר מצוין כמובן... מלבד השניים מצטרפים לבמה גם רודריגו גונזלס בתפקיד חסר משקל ומשמעות כעלי באבא עצמו; אורי גבריאל כראש השודדים; יגאל עדיקא כאחיו של עלי באבא, ומיקי קם המקסימה תמיד, כאשתו החמדנית בורגול (במה שאמור להיות מחווה מצחיקה לתפקידה כבורגול בפרק המיתולוגי של "זהו זה"" נשאר רק לראות ולהתרשם ולגבי דיסק הישראלי החדש (מה, היה גם איזה לועזי שפספסתי?
או את מתכוונת לגיחה לפרס?
) - זה סיפור הכי מסקרן ואפילו מלחיץ... שיהיה בהצלחה גם: בהפקה,בעיבודים, בהקלטות וכו' והכי חשוב - חנוכה שמח לכולנו

שונית 7

New member
נובה תודה רבה על הביקורת שהבאת..נשמע מבטיח

לפחות לי יש למה לצפת לקראת יום שני כי גם יהיה שם זמר מצוין כמובן וגם לכל מי שהתבאס על השתתפותו בהצגה לילדים עושה רושם שהנישה של התפקיד כדמות מיוסרת משהו מתאימה לו לפחות במשחק. מעניין שעלי באבא היה אמור כביכול להיות תפקיד ראשי ???? אז רודריגו זטכ לסטירת לחי לא קטנה.... לגבי מיקי קם..חוץ מג'קו היא עוד סיבה משמחת מבחינתי לראות את ההצגה ..תמיד אהבתי אותה היא ענקית כשחקנית ומצחיקנית.. מעניין יהיה להשוות את הביקורת שלי לזו של האחיינים שלי ..הימור כמעט בטוח..אם יאהבו את ימית סול עם או בלי הפיג'מה. חוץ מזה לתשומת לב הוספתי עוד מופע עם שרי בגבעתיים בינואר בשרשור המתאים

../images/Emo8.gif אני מוכנה גם ללועזי..

מצידי......הרי ראינו את כישורי השירה של ג'קו באנגלית בקאברים של פיית' נו מור ובבהופעות ועם הגרוב רידמפשיין , 3-4 שירים שם השאירו רושם נהדר על הקהל, עוד טיפה שיוף.. ויש עתיד גם לדיסק כזה. בנתיים עבודה על התקליט, הוצאת סינגל ראשון מוצלח וחזרה להופעות עם שרי ובכלל..נראית לי תוכנית די מוצלחת לאחרי חנוכה.. מתארת לעצי שג'קו רק מייחל ומצפה כבר לדברים האלו..
חנוכה שמח!תיהני ותבלי..

ממש מגניב!!

יופי שהוא מתראיין ושומעים אותו ברדיו בתקופה בה אין לו להיטים משלו שנשמעים ברדיו... באמת נאחל לו בהצלחה ושיהיה לו המון שמחה ואושר...

למעלה