עם ציפ'ס וקטשופ בצד ליום שני

אני איתך טל..../images/Emo4.gif

גמני לבד מחר
לא משנה מה זה יוצא ככה... תמיד. ונמאס לי כבר... אני רוצה מישי

נופשוש

New member
אווףף!! זה סתם פסיכולוגי!

תצאו עם חברים...תמיד מכירים אנשים תוך כדיי... אולי לא תגמרו ת'לילה לבד... לכו תדעו..:)

אהבה גדולה לא תצמח לה בלילה אחד...

והכי כיף זה שיוצאים לבלות ביחד אחרי שמכירים הרבה זמן. לא? ולגמור ת'לילה לבד.. יש לזה הרבה פירושים

נופשוש

New member
אני מהנאיביות שמאמינות באהבה ממבט

ראשון... האמת היא שאני פחות נאיבית..אבל אני מאמינה שכימיה יש כבר מההתחלה.. אז דברים כאלה אפשר לזהות.. אבל אם את לא מאמינה...=/ זכותך.. בכל אופן- שיהיה לך המון כייף מחר...גם אם את מתכוונת לשבת בבית ולראות סרט (שזה הדבר הכי כייף שישששש!!!) ~נופי~

נופשוש

New member
אההה ואגב-->>

אני לאו דווקא התכוונתי לסקס או משהו כזה.. (אם יצא וזה יהיה נכון-אז למה לא..אבל לא התכוונתי לזה..) התכוונתי לגמור לבד במצב הפיזי...חחח.. הבנתוס?

הבנתי מאמי..

חחח עזבי בקשר לסקס.. הבנתי למה התכוונת.. זה הפירוש ש~אני~ נתתי כאילו.. ככה אני.. חרמנית :p וגמני מאמינה באהבה ממבט ראשון.. אבל זה כיף לבלות עם מיש'ו שיש לך קשר ארוך איתו כברררר ולא לחפש מיש'ו ביום האהבה.. :/ אמן אמןן שיצא מש'ו מחר אמןןןן למרות שיש לי מישי מסויימת שאני רוצה...
תודה בכל זאת מתוקה... תהני גם את

נופשוש

New member
זה פסדר מאמי...

גמאני חרמנית בד"כ...חחח....אני מאמינה שגמאני הייתי מפרשת את זה ככה... ואל תדאגי...זה לא באמת יום כזה מיוחד.. אבל זה יום שחצי עולם בחוץ- תצאי,תכירי ואני מאמינה שלא עוד הרבה זמן תצאי עם מישהי שיש לך איתה קשר ארוך... בקשר לספציפית שאת רוצה--->> המון המון בהצלחה! ואגב-היום זו הזדמנות לנסות ת'מזל שלך, לא? (אני רק תוהה..) מואאה!

תודה מותקקק ../images/Emo13.gif

וכן, אולי היום הוא היום.. אבל אני מנסה כל יום חחח הכל נראה לי אותו דבר... אפעם אני לא מתייאשת אבל... גם כשהסיכוים נמוכים :) הלוואי שיהיה מש'ו היום מהפה שלך לאלוהים

נופשוש

New member
תנסי-אין לך מה להפסיד.

והכי חשוב לא להתייאש אף פעם! ערב מדהים מאמי. מואאאהה!

babytal

New member
שני דברים שלא ידעתם על יום האהבה..

הדבר הראשון: יום האהבה הוא יום שהמציאו אותו יצרני כרטיסי ברכה כדיי לעשות על כולם כסף.. וזה לא שטויות! זאת האמת.. הדבר השני: יום האהבה זה יום מעאאאאאאפן הוא עושה לי מזל רע!! תמיד אני לבד ביום הזה לא משנה מה!! אוף אוף אוף אוף =( טוב לכל הזוגות למיניהם.. תהנו לכם! יום אהבה שמח.. יום האכזבה.. "וזה תמיד אהבה.. וזה תמיד מסובך ונמאס.."

litl10

New member
טל אני איתך

לגבי הדבר הראשון
אבל לגבי הדבר השני אין מה לעשות האהבה היא כמו אש או שהיא שורפת או שהיא מחממת
וחוץ מזה לא צריך יום מיוחד לאהבה כל יום הוא יום לאהוב

אין כמו יום האהבה! ../images/Emo23.gif

ומי שיודע לאהוב ולתת את כל כולו יהנה מהיום הזה , כי אהבה זה דבר הכי חשוב בעולם, אי אפשר לחיות בלי אהבה, ולא קל למצוא אותה , אבל עם קצת סבלנות - זה משתלם לחכות לה. אני מאחלת לכולם יום אהבה שמח ותאהבו מכל הלב והנשמה, כדיי שתקבלו את אותה אהבה בחזרה. אני אוהבת אותך פאפאיה שלי
...

../images/Emo118.gifחתיכת דיון פתחתם על זה../images/Emo6.gif

אני אישית לא חוגגת אותו גם אם יש לי עם מי
זה של הנוצרים ולנו יש את ט"ו באב
נחגוג שם

מסכימה!!!

עזבו אותכם יום האהבה לאיום האהבה אחד לש של נוצרים ואפילו טו באב זה יום חגיגה כזה אבל זה לא משנה כי יום האהבה בזוג צריך להיות כל יום ולא איזה יום מיוחד בשנה זה מטופש!!!1 ולגבי מיש איןלו בן זוג גם לי זה קרה ואפשר להבליג מהחרא הזה אל תקחו קשה!!!!

למעלה