התלבטות <די> קשה

../images/Emo4.gifהתלבטות <די> קשה

קודם כל טוב שיש את הפורום החדש הזה כאן. ההתלבטות שלי היא אם לעשות החלקה יפנית. מכירה את הקומונה להחלקה יפנית התייעצתי שם רבות עם בנות. השיער שלי נראה כ'בנוי' להחלקה- גלי, מלא , שורשים יחסית חלקים. אבל אני קצת חוששת שיצא לי שיער קש מגעיל ואני אתחרט על כל רגע. עכשיו שיש את הפורום הזה אני מקווה שאולי בנות שעשו החלקה יפנית או מכירות אולי תוכלנה לייעץ לי.

o Unicorn o

New member
לא עשיתי החלקה יפנית אבל..../images/Emo74.gif

למה את רוצה לעשות? שיער גלי ומלא לדעתי זה מאוד יפה =] לי יש בעצמי שיער כזה
אני לא מבינה בזה, אבל לדעתי לא כדאי לך לעשות. זה באמת עושה את השיער מקל כמו שאמרת. וטבעי זה הכי אחותי [[[; אבל תחליטי את מה את מעדיפה

SummerSpirit

New member
אני מכירה מישהי שעשתה החלקה

לא בטוחה אם זאת יפנית\קליאופטרה או משהו אחר אבל השיער שלה נראה כמו אחרי החלקה. הוא לא נראה טבעי, לא גולש בצורה יפה אלא נראה כמו סרגל ורואים שזה לא טבעי וגם לא יפה במיוחד.

המחשבה לעשות החלקה

עוברת לי בייחוד בקיץ כשהשיער לא תמיד מסתדר עם כל הלחות והחום האלו. ונכון גלי זה יפה, אני עדיין לא סגורה לגמרי על עניין ההחלקה. וראיתי בנות שלחלקן יצא ההחלקה יפה ולחלק באמת זה לא נראה יפה ולא נראה טבעי. אגב, איך אתן מטפלות בשיער הגלי שלכן, איזה חומרים, איך מעצבות כשהוא רטוב עד שהוא מתייבש?

SummerSpirit

New member
אם כבר, אז פן

את יכולה להנות משני העולמות אם את עושה פן: חלק מתי שבא לך, גלי מתי שבא לך. השיער שלי למזלי לא נוטה להתנפח יתר על המידה כי הוא יחסית ארוך (כשהוא היה באורך הכתפיים נראת כמו דיאנה רוס). אני עושה קוקו עם השיער מתנפח, או איזה צמה יפה. חבל למרוח עליו קרמים ושטויות כשגם ככה חם, לח ויבש בחוץ. אחרי המקלחת אני יודעת שעוזר לעשות קוקו ולהצמיד את השיער לראש עד שמתייבש.

הבעיה

שאצלי הגלים מתחילים כבר בקרקפת כך שאני צריכה ממש להתאמץ כשהשיער יתייבש שלא יהיו לי גלים בקרקפת כי אז המראה שיוצא לא יפה - גלים למעלה בהמשך חלק משהו לא ברור כזה. יפה יותר כשחלק למעלה וגלי בהמשך. אז לפעמים מיישרת עם פן. וניסיתי כל מיני פתרונות- לעשות עגבניה-אבועגילה. לא ללכת לישון עם שיער רטוב. וזה ממש מעצבן שצריך ממש להתאמץ שהשיער יסתדר כמו שצריך בלי פן.

SummerSpirit

New member
חשבת על תסרוקות?

כמו זאת שלוקחים את הפוני ומושכים ארוך ומהדקים עם סיכה? זה גם אופנתי עכשיו. יש כל מיני תכשירים שמעודדים שיער חלק. אני עשיתי בזמנו אצל הספרית שלי על הפוני שלי יש לא היה לי כח כל יום לעמוד ולעשות לו פן. זה מן קרם כזה שהיא ערבבה, שמה לי על השיער חצי שעה, חפפנו, והשיער נהיה יותר חלק ולא נפוח. היא אמרה שזה עשוי מחומרים טבעיים, כלומר אין שם כימיקלים וזה מחזיק לכמה חודשים טובים. אני אברר איתה בזהדמנות מה זה החומר הזה בדיוק.

P i x i e s

New member
אבל שמעי,

פן באמת יהפוך לה את השיער לקש ומגעיל, מה גם שהוא לא מחזיק בחום. החלקה מחזיקה והיא יכולה לעשות בייביליס לשיער שלה וזה יחזור לצורתו החלקה אחרי חפיפה (תשאלי כל ספר שעושה החלקה, זה מה שיגידו לך)

P i x i e s

New member
אני עשיתי החלקה יפנית.

אני מאז ינואר. ואני מבטיחה לך, שכל עוד את עושה אצל מישהו מוסמך, אין סיבה שייצא לך שיער קש! לי היה שיער גלי ודי מגעיל, עכשיו הוא חלק ומהמם. אני מאד מאד מרוצה. כבר עשיתי חידוש ובאמת שאני נהנית מהשיער שלי. אז כן, תעשי החלקה. זה יקר אבל אצלי זה היה כ"כ שווה את זה. :)

למעלה