בואו ללמוד איתנו ב-

../images/Emo41.gif בואו ללמוד איתנו ב-../images/Emo43.gif../images/Emo70.gif

אשכול לימודים והשכלה מחפש אתכם
מרגישים כמו המרצה של הכיתה? גיליתם שלתחום שאתם לומדים אין פורום?
אנו מזמינים אותכם להצטרף לאשכול לימודים והשכלה ולנהל פורום בנושא ב
אנשים. פורומים בתחום אותם היינו רוצים לפתוח הנם: אסטרונומיה, פיזיקה, ארכיאולוגיה, אדריכלות ותחום ההנדסה למיניו. כמובן שאם יש לכם רעיון לפורומים חדשים נוספים בתחום ההשכלה הגבוהה ובכלל, נשמח לשמוע עליו. אז אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה להשקיע, אנו מזמינים אתכם להגיש את מועמדותכם דרך הטופס הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp * תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה. אנו מחכים לכם

טאש1

New member
צריכה המלצה לספריי/קרם לברק וגמישות

לאורך זמן לשיער, משהו שלא הורס ומכביד או עושה שיער דביק (ובלי שמן מינרלי). יש לי שיער חלק ארוך חום בינוני לא צובעת ולא עושה שום פן או החלקות, אבל הוא יבש חסר חיים, ושטוח בלי נפח

nickey

New member
אז עם מה

את חופפת? שמפו, מרכך? משתמשת במסיכות לשיער? מורחת קרמים/שמנים?

טאש1

New member
תגובה>

חופפת עם קרליין 10 "לסירוק קל" או עם השמפו של ג'ונג'ון אנד ג'ונסון לתינוק "לסירוק קל" (בקבוק אדום) מרכך של הוואי בצבע תכלת לשיער יבש יש לו ריח משגע ומקל על קשרים וסירוק, שמה טונות ממנו מה שכן, אני חופפת+מרכך רק 3 פעמים בשבוע ולא כל יום. לא שמה שום מסיכות או קרמים או שמנים...

nickey

New member
טוב,

אז האם את מצליחה להוריד את כל המרכך במים? זה מאוד חשוב לשטוף אותו, אחרת הוא משאיר תחושה שמנונית ומתייבש בצורה זוועתית על השיער. ואני ממליצה על שמן סיליקון, אני משתמשת בזה של מישל מרסייה, הוא מרכך את השיער ונותן מראה נפלא ביותר. שאלה נוספת: כל כמה זמן את עושה קצוות? (במידה ואת כן עושה..)

טאש1

New member
תגובה>

משתדלת לשטוף את המרכך היטב, לפעמים לא שוטפת מספיק, דווקא חשבתי שזה טוב שישאר כי זה כאילו ישמור אותו רך, טוב לדעת! אני לא עושה קצוות לעשות קצוות ולדרג? תודה!! השמן מרססים על כל השיער והראש או רק למטה?

nickey

New member
מאוד רצוי לשטוף

את המרכך היטב, ובשביל להיות בטוחה בזה, כשאת עומדת מתחת לדוש, תעבירי אצבעות בשיער בזמן השטיפה שוב ושוב עד שהתחושה ה"רכה" נעלמת קצת, וזה אומר שהוא נשטף היטב. רצוי לחדש קצוות אחת לחצי שנה, אפשר גם פחות אם יש לך חשק
זה בעיקרון תלוי בך, כמה את רוצה לרענן את המראה של השיער, גם קצוות וגם דירוג ייראו טוב, וכמובן להגיד לספר/ית לא לפגוע באורך מאחור אם זה מה שחשוב. אני מרססת את השמן קודם כל על הקצוות ואז על כל השיער, מרססת עוד קצת על הידיים ואז מלטפת את השיער.

טאש1

New member
יש לך מושג אם הספריי אובליפיחה של טאב

פחות או יותר טוב? יש כזה מבחר מטוורף של דברים בשוק שאי אפשר לדעת מה טוב ולנסות הכל

nickey

New member
לא ניסיתי אובליפיחה,

ניסיתי שמן סיליקון ב10 ש"ח לבקבוקון לחיץ קטן, לא התלהבתי, היה לי גם סרום סיליקון של אינדולה וגם ממנו לא התלהבתי, אני מאוד אהבתי את הסיליקון של מישל מרסייה, ושמן פשתן של my way שקניתי במספרה באילת. למען ההגינות לא ניסיתי את השמן המרוקאי שכה הרבה אנשים מהללים אותו, אולי אנסה.. אבל קודם צריך למצוא חברה שיש לה, לא רוצה לקנות ואז לזרוק

למעלה