היום כוכב נולד-מחנה האימונים!!

I מ י ר ב I

New member
../images/Emo41.gifהיום כוכב נולד-מחנה האימונים!!

הים מתחיל שלב מחנה האימונים בכוכב נולד. 100 הסופיים. ראיתי שניים בתוכנית דיבור ישיר.אחד חטף בלק אאוט והתעלף שם... 21.00 ערוץ 22

I מ י ר ב I

New member
התייאשתי אחרי חצי שעה...

דיי,כמה הצגות.אין לי עצבים לזה. דברו איתי שהאולפן יגיע

צודקת מאוד...

למרות שלא התייאשתי והפרק השתפר ומירי הרגה אותי עם היציאות שלה :) אבל דיי הדרמה הזאת הורסת את התוכנית!

pRimaVeriTaVIV

New member
אני עם מירב

מלכתחילה אני לא הכי מת על האודישנים, אבל לתקוע כל כך הרבה דרמות?! תמיד יש דרמות באודישנים אבל לא כל כך הרבה ובפרק אחד ומאותו סוג...זה היה פשוט פרק נורא!

ofree15

New member
דייי כואב לי הטחול!! ../images/Emo6.gif

חחחח היא הרגה אותי עם היציאות שלה.. בהחלט פרק מציק..

חחחח נרדמתי בפרסומות...

לפחות ראיתי חצי,זה התקדמות! :) וואי חופשי דרמות,לפחות 4 מתמודדים כמעט התעלפו... מירי היתה מדהימה.... אני אוהבת שהיא מתחברת לאיזה מועמד היא בשיא ההתלהבות :)

Rony 05

New member
../images/Emo41.gifוהיום ההמשך

יש מישהו שממש אהבתם? אני זוכרת את כל הראיונות שמירי אמרה שהיא תשתדל להיות עדינה ולא לפגוע...נראה לי שעד מה שראינו, היא מצליחה

pRimaVeriTaVIV

New member
יש בעצם דבר כזה "יותר מדי עדינה"?

אחרי הכל, גם אם מישהו שר גרוע בצורה מטורפת ואין לו שום קשר למוזיקה (ואני בטוח שבאודישנים שלא ראינו יש הרבה יותר כאלה מאשר אלה שכן ראינו...), אין צורך לפגוע בו ולהגיד דברים בצורה ברוטלית אלא אם כן זה מישהו שסתם בא בשביל הצחוקים אז זה לא מעליב, או מישהו שפשוט לא הכין את עצמו ולא עשה את העבודה שצריך (שגם אז לא הייתי אומר שצריך להעליב, אבל כן אגרסיביות לא תזיק...)

נעהירחק

New member
../images/Emo253.gifרואה בעיקר בגלל מירי

לדעתי היא אומרת דברים טובים ומעניינים ומועלים, לא צריך להיות רע ועד כמה שראיתי ברשת מי שלא טוב היא אומרת לו את זה ובחן רב. לגבי המתמודדים, אז בתכנית האחרונה אהבתי את הצמד בנות ששרו 'רבות הדרכים' וגם הצמד האחרון ששר את 'ניצחת איתי הכל'(למרות שאני לא אוהבת שעושים קאבר לבניון).ויש עוד כמה חמודים כמו הירושלמי והקיבוצניק וגם הנשואה ששרה בשלישיה וכמובן דוד.

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo207.gif אני חייב להגיד על הפרק של היום

שפשוט נשפכתי מצחוק כשיאיר ניצני אמר משהו על זה שהביצוע עולה על המקור ומירי עשתה לו...אהמ...תנועה מגונה
וגם על התוכנית בכלל, או לפחות עד עכשיו, שנחמד לראות צדדים אחרים של מירי ובפרט מהמקום של ראייה מוזיקלית, מצאתי את עצמי מסכים עם העמדות שלה, למרות שהיו חילוקי דעות קטנים
והאינטרקציה עם מרגול זה משהו

pRimaVeriTaVIV

New member
בקשר לשחר כרמי

בגדול דווקא הייתי עם מירי בזה שצריך להעביר אותה והיא מרגשת וכו' היא כן זייפה, אבל לא ציפיתי ליותר ממישהי שעוברת אודישן בהפתעה ובלי הכנה ומעט צרודה עם זה שהזיופים לא חשובים - לא הסכמתי
אבל בנסיבות האלה אפשר להתעלם מהם

דווקא עצבן אותי שהיא רצתה להעביר אותה!

היא כ"כ לא יכולה להחזיק תוכנית.. היא לא טובה בכלל. והקטע עם האצבע המשולשת ליאיר היה ענק חח!!

pRimaVeriTaVIV

New member
בהתחלה גם אני לא אהבתי אותה

אבל בסולו הגורלי (פחח
) דווקא כן למרות שחשבתי שהיא מסלסלת טיפה יותר מדי למרות שגם לי הייתה התלבטות... הייתי בעד לעשות לה מבחן אבל לא ככה, לעשות ביום אחר עם שיר אחר וכו'

ה 22

New member
אני רואה כוכב נולד כי מירי שם../images/Emo15.gif

:) מירי מהממת. צריך להיות עם הרבה אופי כדי להגיד ביקורת בצורה נכונה מדוייקת, אנושית ועדינה ובלי להשמיע מה שרוצים לשמוע.. אין אין, משוגעת על מירי. לדעתי היא כשהיא אומרת את דעתה בפני מתמודד היא מאד רכה. וככה היא חייבת גם להמשיך להיות. מספיק מילה ופרצוף לא במקום שעשית חצי מדינה רואה וגמרת על האדם. בקיצור, ישתבח שמו, שהיא שם.

למעלה