סיכום שבועי!@

• פותח הנושא EDTH
  • פורסם בתאריך

EDTH

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי!@../images/Emo41.gif../images/Emo173.gif

אני כבר לא פה אז אין סיכום שבועי?? אה??
דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שיר השבוע של הכנסייה: שיר השבוע לא של הכנסייה: היום הכי טוב השבוע? והכי פחות טוב? דיסק השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: פאדיחת השבוע: משהו שגילית השבוע: התחדשות השבוע: משהו שהתחרטת שלא עשית השבוע: ציטוט/מילת השבוע: תמונת השבוע: תוכניות לשבוע הקרוב: איך עבר השבוע באייקון: מאכל השבוע: האדם שעשה לכם את השבוע: משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

EDTH

New member
מסכםםם :]]

דבר טוב שקרה השבוע: קצת שבירת שיגרה משמירות והיה סימולטור יום כשירות, ביקור בקבר רחל וערב פלוגה... קצת שינוי אבל חוזר שבוע הבא לטחינות. דבר רע שקרה השבוע: היא... שיר השבוע של הכנסייה: האביב הנצחי שיר השבוע לא של הכנסייה: כל יום שאת לא איתו... היום הכי טוב השבוע? ממ לא זוכר אבל יש מצב שהיום והכי פחות טוב? אממ דיסק השבוע: - סרט השבוע: - ספר השבוע: מירוץ מטורף- הרלן קובן פאדיחת השבוע: אני אף פעם לא זוכר דברים כאלה משום מה XD משהו שגילית השבוע: שאולי כדאי לוותר... =/ התחדשות השבוע: חולצה של אוג' 05 שהוענקה לי באגרופים לצלעות XD משהו שהתחרטת שלא עשית השבוע: - ציטוט/מילת השבוע: לא משנה =/ תמונת השבוע: סתם מהיום שהעפתי עפיפון אצל חבר חח תוכניות לשבוע הקרוב: צבא... איך עבר השבוע באייקון:
מאכל השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיעבור מהר ושיהיה טוב יותר... האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: להתקל במישהו שאני אוהב ולא ראיתי מלא זמן

dana717

New member
סיכום ושאלה ..

דבר טוב שקרה השבוע: חופש, פרנסין באה דבר רע שקרה השבוע: ><" שיר השבוע של הכנסייה: היינו עושים אהבה שיר השבוע לא של הכנסייה: אין היום הכי טוב השבוע? שישי והכי פחות טוב? רביעי דיסק השבוע: אין סרט השבוע: הדייט שתקע אותי [חרא סרט, לא מומלץ ונאלצתי לראות אותו איזה 3 פעמים..] ספר השבוע: האמת שאין משהו שגילית השבוע: שאין דבר כזה חברים משהו שהתחרטת שלא עשית השבוע: לא תרגלתי את המונולוג !!1 # ציטוט/מילת השבוע: היי חברררררררררר ! תוכניות לשבוע הקרוב: מונולוג מונולוג מונולוג ! איך עבר השבוע באייקון:
[הכל בגלל רביעי] מאכל השבוע: גבינות נו מה.. האדם שעשה לכם את השבוע: שושנה משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לקבל תוצאות חיוביות במבחנים. שאלה - יש מצב שראיתי באיזה שהוא אתר באנר על הופעה שלהם באיזו מכללה \ אוניברסיטה..? מישהו ראה את זה או יודע משהו..? תודה לכל מי שעוזר

dana717

New member
תודה רבה!!!:]

אתם יודעים אולי אם יש איזו שהיא הגבלת גיל..? כי הייתה הופעה מושלמת שלהם,אקוסטית,קרובה לבית, ממש זולה [50 ש''ח!!!] אבל מה, זה היה בבר ><" אני בחיים לא אצליח לראות אותם...

oO Barbie Oo

New member
בת כמה את?

אני לא חושבת שיש הגבלת גיל רשמית בימי סטודנטים, אבל אם את נראית קטנה אז יכול להיות שכן יעשו לך בעיות. בהצלחה מתוקית

vagz

New member
אממ

רוב הימי סטודנטים זה 16+ וחלקם זה 18+ אבל לרוב בכלל לא בודקים בכניסה, אני יודע שנגיד בת"א היה 16+ ולא בדקו בכניסה וגם מכרו אלכוהול לכל מי שרצה.

למעלה