פורומים חדשים בתפוז אנשים

אייני

New member
כן, זה בדיוק מה שכתבתי...

שפת סימנים אכן לא אמורה לדרדר, אם משתמשים בה כמו שצריך... אבל, כפי שאמרת, ללא שימוש רב בשפה אוראלית - השמיעה, או, אם נדייק, ההבנה של הדיבור תידרדר... זה אמנם לא קשור ישירות לשפת הסימנים - אבל אם את משתמשת בעיקר בה, זה בא על חשבון השפה האוראלית...

אייני

New member
הא?

התכוונתי להגיב ל"חולמת בהקיץ", לאותה הודעה של "שפת סימנים לא אמורה לדרדר", וזה בדיוק מה שעשיתי. מה הבעיה? תוכלי אפילו לראות בבירור שזאת תגובה ספציפית, כי אני ממש חוזר על חלק מדבריה - "שפת סימנים לא אמורה לדרדר".

אייני

New member
אני לא מערבב שום דבר

(וכדאי, גם, לא לדבר באוויר כל הזמן. אם את טוענת שאני מערבב משהו - דברי ספציפית. לא כתבתי ספרים שלמים או מגילות של רבבות עמודים, כך שזה לא צריך להיות קשה מדיי בשבילך). ולהבא, תנסי לקרוא יותר בעיון, ואם לא הבנת הודעה כלשהי, בקשי הבהרה לפני שתתקפי.

black_magic

New member
אויש..

אני לא תוקפת, לא ברור לי למה אתה חושב כך.. אתה מבין את הדברים שלי אחרת.. חשבת שאני מקללת אותך כשבעצם קראתי למה שכתבת טמטום ולא שרשרת לי את ההודעה שלך לגבי ה"תקיפה" שלי והילדותיות שלי, שרשרת למישו אחר.. אני לא מדברת באוויר פשוט אין לי זין לכתוב מגילות, ככה זה כשאתה אדם עובד ולא תלמיד תיכון משועמם.. ואני לא צריכה שום הבהרה, אני מבינה מצויין מה שאתה כותב, אתה כותב פעם ששפת סימנים מדרדרת את הדיבור, ובהודעה אחרת אתה תומך בשפת סימנים ואז פתאם זה לא זה ששפת סימנים מידרדרת, היא ממש מצוינת, פשוט לא כדאי להחליף אותה בדיבור, כי חבל שמיתרי הקול יתוותנו ושרידי השמיעה ילכו ויעלמו.. אני מבינה אותך מצויין.. אגב, כן כתבת מגילות על זה... לכן אמרתי "תנוח.." למה זה נושא כ"כ חשוב לך?

אייני

New member
וול, תראי

כשאדם אומר לאדם אחר (לו, או על דבריו) "מטומטם" או משהו כזה, ומבטל לחלוטין את דבריו, ועוד משתמש בביטויים כמו "יש לך דעות פרימיטיביות לאללה" זה בד"כ נקרא התקפה. אני לא יודע, אולי את חשבת שאלו דווקא ביטויים עדינים ביותר, יכול להיות, זה תלוי בחברה שלך, אני מניח. כמו כן, את בכלל מבינה את רעיון השרשור? אני מניח שהתכוונת להודעה שלי שהנושא בה הוא "חחחחחחחחחחחחחחחחח". תשימי לב בעצמך - היא משורשרת ישירות להודעה שלך. אולי את רוצה שאני גם אביא לך סרגל כדי שתוכלי לראות את זה? זה לא ממש רחוק מההודעה שלך, אני מתפלא שאת בכלל חושבת שזה לא משורשר נכון. אולי את פשוט לא יודעת לגבי שרשורים. אני אסביר - כשה"נקודות" הכחולות נמצאות בדיוק אחת מתחת לשניה - הן משורשרות לאותה הודעה. כשהנקודה שמתחת נמצאת באלכסון לנקודה למעלה - היא משורשרת להודעה שלמעלה. כפי שניתן לראות בבירור מוחלט - ההודעה של "חחחח" וההודעה של "זה נכון" (של נופו המטורפת) נמצאות בדיוק אחת מתחת לשניה - כלומר, משורשרות ישירות להודעתך המקורית. בכל מקרה, בואי נלמד אותך מעט תשומת לב בקריאה. אצטט ישירות מההודעה המקורית שלי (כן, מההודעה הראשונה, שכותרתה היא "חחחח"): "למעשה, שימוש רב בשפת סימנים דווקא ידרדר לך עוד יותר את השמיעה והדיבור" שימי לב למילה "רב". משמעותה - הרבה. זה בדיוק מה שכתבתי בהודעות למטה. אם את משתמשת יותר מדיי בשפת הסימנים - זה ידרדר לך את השמיעה. נקודה. זה בדיוק מה שכתבתי בהודעות הנוספות שלי, לא נסוגתי ולא שיניתי ולו במעט את דעתי. לא הצלחתי להבין איך את חושבת שפתאום שיניתי את דעתי - להיפך. חזרתי עליה. אני מסכים ששפת הסימנים היא שפה טובה ועוזרת, והיא יכולה לעשות המון, והכל תלוי כמובן בשימוש נכון (במינון נכון) בה. מה שאני טוען הוא ששימוש רב בשפה הזאת (שוב, שימי לב למילה "רב") יכול דווקא לפגוע בשמיעה ובדיבור. אם לא הצלחת להבין שוב פעם את המשפט הזה, תקראי את הפירוש למילה "רב". את יכולה גם להשתמש במילון אם את רוצה. לא ברור לי איך לעזאזל הצלחת להפוך לגמרי את מה שאמרתי ולכתוב שאמרתי שלא כדאי להחליף אותה בדיבור. אמרתי בפירוש כי החשוב ביותר הוא לשלוט בה ובדיבור באופן שווה. אולי בפעם הבאה כדאי שתהיי עם מילון צמוד (או מתורגמן) כשתקראי את ההודעות שלי. כנראה ה"אורך העצום" שלהן (או ה"שפה הגבוהה" כביכול בה אני משתמש) מעייף אותך עד כדי כך שאת מתקשה בהבנתן. בכל מקרה, תנוח דעתך, זה לא נושא חשוב, אני פשוט רוצה שיבינו את כוונותיי. מצטער שאת מתקשה בזה מעט.

black_magic

New member
עוד מגילה לרשימה..

מה הבעיה שלך לעזאזל?? אפילו לא טרחתי לקרוא חצי מההודעה שלך עכשיו כי אתה כרגיל מברבר.. לא מעניין אותי אתה מבין? וההודעה שלך לא הייתה משורשרת אלי, היא הייתה משורשרת לדון סקוטי!! תירגע, אל תתחיל להרגיש גדול, מי אתה בכלל? חחחח עוף לי מהעיינים ואל תעיז להגיב אלי! אנשים כמוך גורמים מדרדרים את הפורום, היה כייף פה לפני שהגעת עם כל הדעות שלך, יא ילד אני לא אגיד לך לעוף מפה, כי זה גם הפורום שלך, לצערי גם לך יש בעיה בשמיעה אבל שלא תעיז להגיב אלי יותר יש מבין? וואי וואי איך הרתחת אותי, אני שונאת קטנים שעושים מעצמם גדולים ובטוחים שהם הכי חכמים והכי צודקים בעולם! רק לא תתחיל להתבכיין שאני תוקפת אותך וכל מיני חארטות! יום טוב ילד!

אייני

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אל תדאגי, אני דווקא משועשע מההתלהמות שלך. העיקר שאת מכנה אותי כאן "ילד". הו כן, ממש רואים מי פה הילד. אגב, ההודעות שמשורשרות ל"דון סקוטי" הן ההודעות שמגיבות לו. אין לי שמץ של מושג מה את רוצה מהחיים שלי. אני מודה, טעיתי מדיי פעם בשרשור, אני לא אלוהים, אבל כאן לא טעיתי. אני יודע שזה נורא נורא מעצבן, אבל אין מה לעשות. מצטער. שיהיה
יום טוב גם לך. אל דאגה, לא אגיב לך יותר, אין לי מה לחפש עם אנשים שחוטפים קריזה על כל דבר.

הבעיה שלך

שאתה החלטת להידבק לאנשים להסביר להם כאילו הם בכיתה א' אתה מדבר עם אנשים בני 20 ומעלה ומסביר להם דברים הכי מטומטמים בעולם לא פלא שהיא חטפה ממך קריזה עם החפירות שלך.

סורי שאני נדחפת

אבל אני מסכימה איתך למרות שאני גדולה ממך בכמה שנים טובות.. גם אני לא אהבתי את צורת הכתיבה של בלק מג'יק ואני לא חושבת שאתה הילד פה.אני חושבת שאתה כותב דיי יפה יחסית לגילך הצעיר.

אייני

New member
אי אפשר לדעת ממש איך אדם שני שומע

גם אם הוא יתאר לך בפירוט. בכל מקרה, אני מאמין שהוא שומע בדיוק בצורה הנוחה לו, אחרת, הוא כבר היה קונה עזר כלשהו, ולא חסרים כאלו בשוק היום. מה גם, שאפילו אם לשני אנשים יש בערך את אותה רמת ירידה - זה לא אומר שהם שומעים אותו דבר. זה תלוי בתדירויות השונות שהם מסוגלים לשמוע, ברמת האימונים שהם הגיעו אליה, וכד', כך שגם אם את שומעת חלש מאוד בטלפון, למרות שיש לו בערך אותה ירידה כמו לך, יכול להיות שהוא שומע מספיק ברור בטלפון.

צודקת

אבל עדיין אני יכולה לדבר בטלפון כי עבדתי על זה למדתי להבין פעם דיברתי בטלפון והשמיעה שלי ירדה עד למצב שהיה לי קשה לשמוע אז הפסקתי. ואז הכרתי את חבר שלי שהוא שומע והוא נלחם איתי ממש כדי שאדבר בטלפון והודות לו אני יכולה לדבר בטלפון. לקח לנו המון המון שיחות עד שלמדתי להבין אותו. אם עובדים על זה ומתאמנים אפשר להבין הרבה דברים חדשים ומלמדים את האוזן לקלוט צלילים חדשים. בלי מכשיר אני שומעת בטלפון אבל חלש. אני מסוגלת להבין אבל מאוד בקושי, עם מצב T אני שומעת מעולה.

משה רבנו שומע אילם הוביל עם ישראל..

מה לא ידעתם משה רבנו שומע אילם מה לא ידעתם תקראו היטב תנ"ך היה אילם מגמגם הוביל את עם שומעים לישראל בעזרת שפת סמנים יהושע בן נון היה תירגם למשה..עם שומעים סירבו להבין שפת סמנים בנו עגל זהב..נבלעו לאדמה..השאר למדו שפת סמנים המשיכו לישראל..שפת גוף הובילה את ישראלים לישראל ולא עברית ולא קולות ולא יהודים. מילים לא הובילו את ישראלים לשום מקום...מילים לא בנוי משמיעה..שמיעה זה לא מילים ולא עברית..מילים בנוי משפת גוף אדם.דיקדוקים בנוי מהבעת פנים...שפתיים אדומות אוראלי לסקס...שפת סמנים מילה אהבה אדם..למי שלא ידע לסמן לאהבה ידבר שישמע אין מה נשמע!

marco star

New member
אכן, משה רבנו היה ערבי

אם להסתמך על התמונה שלך
(מה לא?! הוא נולד במצרים ורעה עיזים איפשהו בין סיני למדבר ערב, זה לא הופך אותו לערבי?!) ואגב, נכון ששפת סימנים הובילה את עם ישראל לארץ ישראל. שפת הסימנים של אלוהים. "ביד חזקה ובזרוע נטויה..."

למעלה