שיר השבוע

Eurogirl

New member
אוי ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

שיר קצת טעון
. אבל מילים פשוט יהפיפיות!!!!!!!!!!
לא הסתכלתי לעומק בתרגום אבל הרוב פחות או יותר נכון. עשיתי לו גירסה בפסנתר, מי שיבוא להתנחל אצלי בבית יוכל לשמוע. (המממ...מישהו מכיר אותו בכלל חוץ ממני ופינגי? אגב פינגי, איך אתה מכיר אותו לעזאזל?
)

p i n g o

New member
אני מכיר אותו לעזאזל...

..כי נועם שלח לי אותו יחד עם עוד איזה 12 שירים שלה... צרבתי את זה לפני איזה 8 חודשים נראה לי ומאז זה בדיסקמן שלי... ואת יכולה לקרוא לי דניאל, אני לא פינגווין צולע מפרפר נחמד!!!
ואני אשמח להתנחל אצלך בכיף, כל עוד לא יפנו אותי בשלשלאות!!

Eurogirl

New member
אוי נועם נועם...כמובן ../images/Emo9.gif

והיי!!! לא לקלל את פינגי גיבור ילדותינו. הוא שווה ערך לפחות לאחד האווזים של נילס! ובכיף בוא, יהיה אצלי בפסח מפגש של פורום אחר ש...השתיקה יפה לו (ממי הביטוי המדהים הזה, I wonder?
)

python 4

New member
|רעם|../images/Emo123.gif

יש לך מזל שגם אני אוהב את שרה לופגרן - אני חייב לבוא לשמוע אותך מנגנת את זה!

p i n g o

New member
מימייך לא שמעת שיר שלה!

ולמה אני היחיד ששם פה שיר? מה עם ההצעות של אחרים?

Funaki

New member
- All I want to be

Is the number one svartskale מכירה את השיר? של Infinite Mass, אחד השירים המשעשעים שיצאו בשוודיה לאחרונה

kipod2

New member
השיר שלי ../images/Emo13.gif

השיר הכייייי טוב במלודי של השנה (חוץ מהשיר של ארייה אהובתי כמובן
) אין פלא שממלודי כזה גרוע השיר כי טוב הוא מהחלק האומנותי
השיר הוא Genom allt של קרולה (דרך אגב האלבום החדש שלה-Störst av allt-יוצא ב-4 במאי בשבדיה
) השיר הזה פשוט ענק ואני מכור אליו קשות
אה והנה המלים:
GENOM ALLT Genom eld och vatten Genom eld Genom eld Genom eld och vatten Så glad att jag fann dig Så glad att jag fann dig här i mitt liv Ingen kan se mig som du gör Som jag lever för Nu när du fann mig Nu när du fann mig här i ditt liv Vet jag att änglarna dom hör Och allt jag har Hoppet som är kvar Och som aldrig lämnar mig Genom allt Genom eld Genom vatten som renar mig Väljer jag dig Min enda längtan och som jag lever för Du har allt som jag älskar Inget är större än det har Lyfter mig upp och ger mig vingar Så jag ser genom allt Att du är där Genom allt Nu när vi står här Nu när vi står här och ser på varann Vet jag att drömmen blivit sann Och att kärlek vann Nu när vi står här Nu när vi står här vi två hand i hand Seglar vi ut mot okänd strand Och allt som jag har Är tron som är kvar Och som aldrig aldrig lämnar mig Genom allt Genom eld Genom vatten som renar mig Väljer jag dig Min enda längtan och som jag lever för Du har allt som jag älskar Inget är större än det här Lyfter mig upp och ger mig vingar Så jag ser genom allt Att du är här Om jag än vandrar I dödsskuggans dal Så är jag inte rädd För du är med mig Du tröstar mig Jag lämnar aldrig dig Aldrig dig Genom allt Genom eld Genom vatten som renar mig Väljer jag dig Min enda längtan och som jag lever för Du har allt som jag älskar Inget är större än det här Lyfter mig upp och ger mig vingar Så jag ser genom allt Att du är Genom allt Ser att genom allt Genom allt Så är du där Genom allt​

אני אנסה, גם זה תרגול

בכל מצב באש ובמיים באש באש באש ובמיים כה שמחה שמצאתיך כה שמחה שמצאתיך כאן בחיי אין איש מסוגל לראותני כמוך למען זה אני חייה עתה כשמצאתני כאן בחייך יודעת אני כי מלאכי הצדק שומעים וכל שיש לי התקווה שנשארת ושאותי לעולם לא עוזבת בכל מצב באש במיים המנקים אותי בוחרת אני בך כמיההתי האחרונה למענה אני חייה יש לך כל שאני אוהבת איש לא יהרוס זאת עוד הרמני מעלה ותן לי כנפיים כך אני רואה בכל מצב שאתה שם בכל מצב עתה כשאנו עומדים כאן עתה כשאנו עומדים כאן ומסתכלים איש ברעו יודעת אני כי חלומות מתגשמים והאהבה ניצחה עתה כשאנו עומדים כאן עתה כשאנו עומדים כאן בשניים יד ביד מפליגים אלי חוף לא מוכר וכל שיש לי כס שנשאר ושאותי לעולם לעולם לא עוזב בכל מצב באש במיים המנקים אותי בוחרת אני בך כמיההתי האחרונה למענה אני חייה לך יש כל שאני אוהבת איש לא יהרוס זאת עוד הרמני מעלה ותן לי כנפיים כך אני רואה בכל מצב שאתה כאן אם עוד אתהה בגיא צלמוות כה לא ארא כי אתה עימי אתה סומך עליי לעולם לא אעזבך בשום מצב באש במיים המנקים אותי בוחרת אני בך כמיההתי האחרונה למענה אני חייה לך יש כל שאני אוהבת איש לא יהרוס זאת עוד הרמני מעלה ותן לי כנפיים כך אני רואה בכל מצב שאתה... בכל מצב רואה שבכל מצב בכל מצב שאתה שם בכל מצב

python 4

New member
השיר שלי...

Tidig ar tiren של רולף קרלסון (Rolf carlsson), שיר מרגש וחמוד שמצאתי בסופ"ש באיזו פינה נידחת של המלודיפסטיבל, ומאז אני לא מפסיק לטחון אותו. יש בו את המילה melodi, הקדושה בשפה השבדית, אבל אין בו את המילה sluta - לא נורא, לא כל שיר יכול להיות מושלם. הוא פשוט מרגש ויפה. ואם מישהו ימצא לי את המילים שלו אני יהיה אסיר תודה לנצח!

למעלה