שרשור שאלות הכוונה 21-22/7/06

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מתל אביב לחיפה קו 910

ויש אוטובוס מחיפה לעכו גם מחר?
ואיך אני מגיע מת''א לחיפה?
מתל אביב לחיפה קו 910
מכיוון שאין רכבת הקו מתוגבר ופועל כל 20 דקות. מחוף הכרמל למרכזית המפרץ קו 103 (בקש כרטיס מעבר חינם באוטובוס מתל אביב) ומשם 271 לעכו. לצערי אין דרך פחות מסורבלת מכיוון שמסיבה לא ברורה בחרו באגד שלא לתגבר את קו 909 למרכזית המפרץ עכשיו כשאין רכבת.

hell razor

New member
תודה לכולם.

מתל אביב לחיפה קו 910
מכיוון שאין רכבת הקו מתוגבר ופועל כל 20 דקות. מחוף הכרמל למרכזית המפרץ קו 103 (בקש כרטיס מעבר חינם באוטובוס מתל אביב) ומשם 271 לעכו. לצערי אין דרך פחות מסורבלת מכיוון שמסיבה לא ברורה בחרו באגד שלא לתגבר את קו 909 למרכזית המפרץ עכשיו כשאין רכבת.
תודה לכולם.

שאלום ! שבוע טוב ושקט.. שאלה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
מישהו פה יודע כמה זמן ייקח לי לנסוע מפ"ת ז'אבוטינסקי (הקניון הגדול) - עד ת"א - דרך בגין. (אני צריכה לדייק, ואין לי מושג מתי לצאת!) תודה מראש !!

אוהד11

New member
בין 30 ל- 45 דקות, תלוי בשעות היום

מישהו פה יודע כמה זמן ייקח לי לנסוע מפ"ת ז'אבוטינסקי (הקניון הגדול) - עד ת"א - דרך בגין. (אני צריכה לדייק, ואין לי מושג מתי לצאת!) תודה מראש !!
בין 30 ל- 45 דקות, תלוי בשעות היום

adar2010

New member
הגעה מעזריאלי לשנקין והסביבה ?

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
איזה קו אפשר לקחת מעזריאלי כדי להגיע לשנקין \ קינג ג'ורג' \ אלנבי, או משהו בסביבה? ומאיפה צריך לקחת אותו? כלומר, מהצד המקביל לקניון? (קרייה)

9108701

New member
לשנקין

איזה קו אפשר לקחת מעזריאלי כדי להגיע לשנקין \ קינג ג'ורג' \ אלנבי, או משהו בסביבה? ומאיפה צריך לקחת אותו? כלומר, מהצד המקביל לקניון? (קרייה)
לשנקין
מתי לאלנבי והסביבה

9108701

New member
הגעה לאלנבי שנקין

לשנקין
מתי לאלנבי והסביבה
הגעה לאלנבי שנקין
בשער הרכבת קו 23 , ליד הקריה קו 39 לאלנבי או 63 לאלנבי פינה בן יהודה ומשם ברגל כ10 דקות לשנקין ,מקוה שעזרתי.

hellsdevil

New member
מחיפה לחולון

מחיפה לחולון
מה הדרך הכי טובה להגיע מחיפה לחולון?

mister K

New member
מכיוון שאין עכשיו רכבות לחיפה

מחיפה לחולון
מה הדרך הכי טובה להגיע מחיפה לחולון?
מכיוון שאין עכשיו רכבות לחיפה
קו 910 עד תל אביב. הכי טוב שתרד בעזריאלי, שם עוברים קווים 73 ו-173 שמגיעים למרכז חולון וקו 74 שמגיע לקרית שרת ולשכונות המזרחיות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה