סיכום שבועי

../images/Emo42.gifסיכום שבועי../images/Emo42.gif

שיר השבוע-
המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-
בילוי השבוע שלי-
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע-
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע-
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-
תכנונים לשבוע הקרוב-
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת?

blue and pink

New member
עונה:)../images/Emo68.gif

שיר השבוע- לשם- מירי מסיקה. [ועוד כל מיני שירי נאצה ששרנו בטורניר כדורסל [של הבנות
].] המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- תותים, עוגת תפוזים. בילוי השבוע שלי- בטיול השנתי לציפורי.. [שד"א היה שם תלויה תמונה של אגם על פח זבל
] תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- ארץ נהדרת. דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- הטיול לציפורי דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- המבחן בעברית היום, וחברה שלי ממש קרציה ברמות.
תכנונים לשבוע הקרוב- ללמוד לכל המבחנים שקיימים. שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? כמעט ולא רואים אותה.. שבוע טוב.

oorlyy1

New member
עונה.../images/Emo189.gif

שיר השבוע- "כל הציפורים" הראל סקעת.... המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-פסטה
בילוי השבוע שלי-המפגש עם אגםםםםםםםםםםםםםם היפה שלי
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע-לא זוכרת
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- אגמי :)) בשילגיה חח=] דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-לא זכור..... תכנונים לשבוע הקרוב-אמממממ נראה
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? לא=]

../images/Emo110.gif

שיר השבוע- יש בי עוד כח של דינדין אביב המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- נממ בילוי השבוע שלי- אתמול בקניון היה שאווה תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- לאדעת:p הש"ש? דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- לאדעת:) דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- מבחניםם!! וזה שהייתי חולהה.. תכנונים לשבוע הקרוב- נמממ וואי שלישי יום שדה ב"ה:) ובטח קניון מתיישו השבוע או קניות או משו.. אבא.. בצפר.. תעודות.. נמממממממ זהו נראלי.. אני בהלם שעברה כבר חצי שנה... שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? כע אבל עוד כמה דקות כבר יהיה חושך:)

אנייי../images/Emo20.gif

שיר השבוע- המתוקות האחרונות של אריק ברמן... המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- פלאפל שאמא הכינה :p בילוי השבוע שלי- מי בילה בכלל עם כל המבחנים האלה אבל היום הייתי בקניון היה ססבבה
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- השמינייההההההה
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- שעברו לי המבחנים בספרות פיזיקה ולשון
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- שהמורה חילקה מבחניםם במתמטיקה =/ תכנונים לשבוע הקרוב- יש לי פול מבחנים ככה שלא ניראלי שאני אצא מהבית חחחחח
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? חחחח ממזמן לא=]

עונהה../images/Emo13.gif

שיר השבוע- אממ לא יודעת לא עולה לי בראש
אולי השירים בשלגיה
המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- פלאפל
[ואכלתי הרבה השבוע
] בילוי השבוע שלי- בשלגיההההההה
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- אהבה מעבר לפינה, השמיניה...
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- פגשתי את אגמי
מספיק טוב?
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- יש משהו
תכנונים לשבוע הקרוב- ת"ס
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? לא

מאשה

New member
ME

שיר השבוע- השיר של גוון סטפני WIND IT UP
המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- פיצה
בילוי השבוע שלי- בבית.אני חולה
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- השיר שלנו
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- לא הייתי בבצפר מיום שלישי כי אני חולה
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- לא היה משו כזה תכנונים לשבוע הקרוב- אממ..בצפר[?]
ושילגייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייה
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? בטח

שירקי 1

New member
אניניניניני../images/Emo41.gif

שיר השבוע- עד שהכול ייגמר,תמיד איתך,keep holding on ..וכל מיני..אלה בעיקר. המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-האממ לאדעת..חחח.. בילוי השבוע שלי-לא היה ממש...למדתי הרבה... תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע-לא ראיתי כמעט...://נולד לרקוד ראיתי הכי נראליי... דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע-שסיימתי עם העקירות ועברתי ת'מבחן בהיסטוריה.. דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-לא נראלי שהיה.. תכנונים לשבוע הקרוב-אין ממש תכנונים היחידים זה לחרוש וללמוד למבחנים...ועכשיו הביאו לוח מבחנים והעומס רק התחיל שבוע הבא בכלל פיצוץ...לונורא יעבור! שאלת בונוס-השמש עוד זורחת?לא..חחח..ממזמן לאאאאא

ady18

Well-known member
עונה

שיר השבוע- אריק בעיקר גוני,יש לזה עוד סיכוי תשמח ועוד המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-פשטידת פטריות בילוי השבוע שלי-אריק ההופעה אויש גמר אותי כמה כשרון לבן אדם אחד תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע-יאיר לפיד (שאיה שרה יונתן) דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע-ההופעה של אריק דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-שלא נפגשתי עם הדר שזה ברגע האחרון התבטל תכנונים לשבוע הקרוב-בילוי עם חברים שאלת בונוס-השמש עוד זורחת?כן

NICI GIRL

New member
עונה נה נה נה:)

שיר השבוע- כל השירים מהש"ש המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- ג'לי שאימא שלי הכינה בילוי השבוע שלי- רדיו 103 FM תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- בלתי נתפס דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- פגשתי ת'גיימבויז דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- מבחן במחשבים תכנונים לשבוע הקרוב-ללמוד ל3 מבחנים אחרונים למחצית הזאת שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? בטח:)

טל ועדי1

New member
../images/Emo47.gifעונה../images/Emo47.gif

שיר השבוע- אמממ....i want you back ו- keep holding on
המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-ספגטי עם רוטב עגבניות ומרק עגבניות.
בילוי השבוע שלי- אמממ.. לא היה.. תכננתי לנסוע לקניון אבל בסוף לא יצא.
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- השיר שלנו
וראש גדול
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- אממ.. לא בטוח שהיה חחח
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- המבחנים שהיו...
תכנונים לשבוע הקרוב- לנסוע לחולון לדודים ולראות את ההצגה שילגיההה ואמן אמןן שאת אגמי
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? לא : |

עונה...../images/Emo186.gif../images/Emo42.gif

שיר השבוע- הלילה של אייל גולן המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- "קסטרד" אתם לא מכירים בטח אבל זה משהו טעים!! בילוי השבוע שלי- שנסענו ביום רבעי לבקר את הקרובים שלנו תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- מי רוצה להיות מיליונר דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- שסיימתי ב"ה סיפרות דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- על להיות חולה
תכנונים לשבוע הקרוב-בינתיים אין!! שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? אתמול (יום שישי) השמש זרחה עד הצהריים ירד גשם אבל הוא הפסיק והיום יום שימשי אבל קר

hadas m

New member
אני..../images/Emo204.gif

שיר השבוע- לא שמעתי שירים כמעט בכלל.. המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- אוכל של אמא -בכלליות. בילוי השבוע שלי- לוזוכרת.. תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- לא זוכרת.. דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- לוזוכרת דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-מבחנים:)? תכנונים לשבוע הקרוב-ללמוד ללמוד ושוב ללמוד. שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? לא..
שבוע טוב לכולם

אייללוש

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo29.gifME../images/Emo3.gif../images/Emo15.gif../images/Emo29.gif

שיר השבוע-השיר של חברה שי מהבצפר
נראלי שהיא קראתה לזה"כשהנשמה מאירה"
המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-אממ בורגראנץ'
בילוי השבוע שלי-יומולדת לבתיה ומתן מהשבט שלי
תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע-אממ לא יודעת השיר שלנו לפעמיםםם באמצע הלילה
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע-אממ כל פעם שאני שומעת את השיר של חברה שלי זה עושה לי טוב מאוד על הלב
דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-כל מיני ריבים[האממממ
ומשו שקרה כרגע עם מישי שנורא חשובה לליבי
]
תכנונים לשבוע הקרוב-אממ נראה מה יהיה
שאלת בונוס-השמש עוד זורחת?לא
[רק עכשיו הבנתי מזה הדבר ההוא של הבונוס
]

אניניני../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

שיר השבוע- פה בארץ חמדת אבות של חבורת רננים ואל תשאלו למה
ככה,. !
המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע-נממ מנה חמה פירה עם ירקות[?!] ומן הסתם האוכל של אמא
בילוי השבוע שלי-בית ]; תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע-מועדון לילה
דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע-שעברנו אותו בחיים,. דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו-המבחנים,מבחנים. תכנונים לשבוע הקרוב-ואווו יש מלאאאאאא
ורעות בקשר לזה את חייבת לדבר איתי דחווווף!!!!111111111111 שאלת בונוס-השמש עוד זורחת?היא תמיד היתה שם,. שבועטוווב לכולם

יעל 13

New member
אנייי

שיר השבוע- אהובתי המאכל הכי טעים שאכלתי השבוע- סלט בילוי השבוע שלי- ירושלים תכנית טלויזיה שצפיתי בה השבוע- מועדון לילה דבר אחד טוב [מאוד!] שהיה השבוע- ירושלים דבר אחד מהשבוע שהייתי מוכנ/ה בשמחה לוותר עליו- משהו תכנונים לשבוע הקרוב- לא לחשוב יותר מדי שאלת בונוס-השמש עוד זורחת? לא

למעלה