היום כוכב נולד בשידור חי

veredmp

New member
../images/Emo44.gif היום כוכב נולד בשידור חי ../images/Emo44.gif

כל מה שיש לכם לומר על השידור אתם יותר ממוזמנים לשרשר לכאן

pRimaVeriTaVIV

New member
הייתה תוכנית יחסית טובה לדעתי

צר לי מאוד מאוד על ההדחה של לירון איצקוביץ', ובמיוחד כשהביצוע שלה היום היה טוב במיוחד, לפחות לדעתי... יאיר: "קשה לי האובר דרמה" מירי: "אז איך אתה יושב לידי?"
(יאיר: "באמת קשה לי...")

I מ י ר ב I

New member
האם דוד לביא הוא הראל סקעת הבא?

הוא מסתמן בעיניי כזוכה של התוכנית. כל שיר שהוא עושה מדהים בעיניי,הבחירות שלו אינטיליגנטיות והא מגיש בצורה יפה ומרגשת. שמתם לב שהוא גם עשה במוצ'ש שיר מגבר לגבר

veredmp

New member
אני מאוד אוהבת אותו. הוא אחד הפייבוריטים שלי

דוד לביא הוא הנסיך וחגית יאסו היא הנסיכה

של העונה..כל השאר חארטה..מקווה לראות את שניהם בגמר....וחוץ מזה חגית היא אחת הנשים היפות שנראו על המסך..פשוט תענוג להסתכל עליה...והיא באמת כמו מלאך..קול אלוהי..והיא ילד..מה יהיה שתהיה בת 20?!

../images/Emo26.gif בתוכנית עכשיו מירי עובדת עם מתמודדים

כדאי לראות :) מירי מדריכה את לירון, מלי ורון. וגם יש לה מלא יציאות מצחיקות.

veredmp

New member
היתה תכנית ממש טובה

דייט שרמנטי עם לירון רמתי
אהבתי שאחרי שמרגול בחרה את אורטל היא עושה "יו, איך לא בחרתי את אורטל!!" באמת, כצווחנית אחת לרעותה, אולי היא יכלה להסביר לה משהו, למרות שאורטל לא נראית לי כאחת שמקשיבה יותר מדי...... אני גם חושבת, לפחות ממה שהראו בטלויזיה (כמובן שאני בטוחה שה"דייטים" שלהם היו יותר ארוכים ממה שהראו לנו), שמירי היתה הכי אינפורמטיבית ומדריכה בהדרכות שלה. השאר די דיברו באוויר, היא ממש הסבירה להם מה, לדעתה, הם צריכים לשפר. אהבתי ממש! אני מתה על הפרצופים של מירי כשהיא אומרת מה המקומות האחרונים שלה. היא תמיד מרגישה מעין צורך להתנצל. חמודה ביותר

הצחיק אותי שאחרי הביצוע של דוד לביא

היא אמרה את מה שחשבתי (אבל אני לעומתה, כן עם תעודת הוראה
)

למעלה