די להיות קורבן אופנה!

candy77091

New member
בשמחה אם זה לא היה כזה רחוק.

תשמעי זה לא שווה להוציא כסף על הנסיעות, כי הנסיעות יעלו לי 100 ש"ח הלוך חזור.

natali11114

New member
../images/Emo10.gif פעם היה בירושלים

בקניון לב תלפיות ועכשיו סגרו- הייתי קונה שם המון חצי מהשמלות שלי של רנואר משם אני אוהבת את השמלות שלהם יש להם לפעמים דברים ממש יפים ליום יום. לכל הירושלמיות בקניון לב תלפיות עדין יש כמה חנויות של עודפים בינהם קסטרו לגבר ולאישה.

רעותה10

New member
לגבי הקניון הזה בתלפיות

איזה חנויות עדיין יש שם? כנראה שאגיע לירושלים בשבוע הבא, ואני רוצה לדעת אם כדאי לקפוץ לקניון הזה בתלפיות, או שחבל על הזמן

natali11114

New member
ניסתי לברר אך לא העלתי כמעט דבר בחכתי..

משום שהקניון הזה כל שני וחמישי משנה שם את החנויות ממה שידוע לי: קסטרו,H&O אולי פוקס עודפים זהו אני לא זוכרת כ"כ. שהיה שבוע טוב.

sdavid1

New member
חחחח אני שונאת לבקש עזרה ממוכרות

אני תמיד אוהבת לבחור לבד את הבגדים בגלל שלפעמים הן סתם קרציות מעצבנות אבל יש חנויות שאני קונה בהם תמיד והמוכרות כבר מכירות אותי אז הן נחמדות תמיד חחחחחחח ובאמת הן כל הזמן שואלות אם אפשר לעזור וזה מעצבן נגיד פעם אחת נכנסתי לרנואר סתם כדי לראות בגדים והסתכלתי וישר ניגשה מוכרת ושאלה אם אפשר לעזור חח וזה היה בפורים והתחפשתי לאינדיאנית אז הייתי עם הנוצות על הראש הצבעוניות האלו.. אז הלכתי אחריה... כדי לראות את הבגדים שהיא תציע לי חח ואז היא הגיעה לקופה ולא הבנתי למה היא לא מראה לי בגדים אז היא הסתובבה ומזה נבהלה וצחקה ואמרה לי: איך נבהלתי .. אמרתי לה: אמרת לי שאת רוצה להראות לי בגדים אז היא אמרה: אמרת לי "לא זה בסדר" אמרתי לה שאמרתי:"בסדר"
כמה טמטום ,ואז היא הביאה לי מוכרת שהביאה לי חולצה כזאת שלא אהבתי ואז מדדתי נראלי עוד חולצה ועפתי מהחנות

למעלה