לפתיחת הפורום ושאלת תפירה

aViolet

New member
../images/Emo49.gif לפתיחת הפורום ושאלת תפירה

נפתח בדיוק בזמן כשהתחלתי להרגיש שהחגורות של המכנסייים לוחצות :) יש לי כמה זוגות מכנסיים זולים שבכייף הייתי גוזרת ומתאימה אותם למכנסי הריון,אם זה אפשרי, כי המכנסים והרוחב שלהם מתח לבטן בנתיים מתאימים. הכלים שברשותי: ידע בהעתק גזרות מבורדה ומכונת תפירה, האם יש לכן במקרה הוראות תפירה להסבת מכנס רגיל למכנס הריון? ולחילופין אולי אתן מכירות תופרת/חייט שלא לוקחים מחיר רצח על הסבת מכנסיים/שמלות להריון?

לדעתי - בהחלט אפשרי

את מורידה את כל האיזור של הריצ'רצ'+כפתור, ותופרת בד לייקרה.

jesenia

New member
יש פטנט כזה שמתלבש על הריצ'רצ'

אני מחפשת את זה בנרות, קיים באותו אתר שמוכר מנשא מותן לתינוקות, אבל אני לא מוצאת את זה. בעקרון זה גומי שמתלבש על סגירת המכנסים.

sexy nine

New member
אתן יכולות להכין לבד- נשבעת לכן

שזה באמת לא סיפור. אתן מדברות אני חושבת על שני דברים שונים: האחד זה רצועת בטן, אפשר להכין בקלות לבד כמו שתיארתי במאמר שצירפתי. המטרה של רצועת הבטן היא שלא יראו את הבטן מתחת לחולצות, זה לא מרחיב את המכנסיים. השני זה גומי רגיל, אפשר לחבר אותו במכנסיים עם כפתור מצד אחד לכפתור ומצד שני תופרים את זה ללולאה. את מרוויחה ככה עוד כמה סנטימטרים. רצוי לעשות את זה עם מכנסיים שכבר גדולים עלייך קצת, כדי שיהיה לך כמה שבועות להנות מזה. לייקרה למכנסיים כבר צריך לדעת לתפור. רוצות הסבר קצר?

sexy nine

New member
הסבר לתפירת חגורת לייקרה

לוקחים את המכנסיים, עדיף כאלו שכבר גדולות עליכן, או כאלו שיש לבד שלהן מתיחה. גוזרים את החלק של החגורה. קונים בד לייקרה עם מתיחה לשני הצדדים. מידות מתאימות זה בדרך כלל לאורך- 80 ס"מ ולרוחב מטר (כמובן שהכל תלוי במידה שלך). את החלק של ה- 80 ס"מ מקפלים לשניים ומודדים את החלק של המטר על המתניים. אם לא צריך לקצר אותו אפשר להתחיל לתפור. כשאנחנו תופרים משהו בבגד, אנחנו הופכים אותו לצד הפנימי שלו. בהצלחה!

שאלה

תודה על המידע זה הריון ראשון אז אני לא יודעת למה לצפות... אני צריכה לקחת מכנסיים שגדולות עליי באגן?

sexy nine

New member
רצוי שיהיו גדולות במידה אחת

ככה תרויחי יותר זמן איתן. הכוונה לאזור החגורה.

למעלה