דוויז'ית נשים ב-UFC?

t-man

New member
../images/Emo68.gifדוויז'ית נשים ב-UFC?../images/Emo194.gif

לאחרונה אירגוני MMA שונים בארה"ב ובעולם מוסיפים לפחות קרב אחד של נשים לקארד שלהם. מה דעתכם על קרבות MMA של נשים ב-UFC?ברמה האישית-האם הייתם מוסגלים לראות שתי נשים נלחמות?יש צורך אמיתי לראות את המין היפה בתחום כל כך אגרסיבי?

talhorm

New member
בנתיים לא

האמת שאני נהנה מג'ינה קורנו נלחמת(האישה שבתמונה שרואים את הפרצוף שלה) אבל מצד שני זה הדבר האמיתי...ובתחום כ"כ אגרסבי אין מקום לנשים לדעתי, ואם יש אז לא בבמה הגדולה ביותר לקהל קשה מאוד לראות גבר נפגע\נפצע בקרב, אז אישה... לא יודע... אולי בעתיד אני ישנה את דעתי... צריך גם לראות איך דוויזת הנשים מתפתחת בעולם, אבל בUFC אין לדוויזה מקום לדעתי. זה נחמד שיש קרב אחד כזה בקארד באירגונים כמו ELITE XC... אבל לא יודע.. בUFC אני פשוט לא מעוניין לראות את זה

אחלה רעיון

עם לוחמות אדירות כמו ג'ינה קורינו, שעומד מאחוריה לא אחר מאשר רנדי קוטור (ואבא שלה כמובן
), ועוד כמה לא רעות שמסתובבות בספורט היום, אפשר להקים דיוויזיה נהדרת. זה גם יתרום לשיפור המעמד של הUFC, מכיוון שכך הם יציגו נשים בתור ספורטאיות ולא בתור איי קנדי כמו בחורות השלטים.

לא נראה לי שזה יתפוס.../images/Emo22.gif

אם הם יביאו נשים, יש להם שתי אפשרויות- לעשות אותן כמתאגרפות של ממש, כמו שצריך להיות. או לעשות אותן מן בובות ראווה, כדי למשוך צופים(ואם זה להרוס את הקטע של הארגון ולהפוך אותו ליותר בידורי[
]) אז רוב הסיכויים, שהם יעשו אותן כמתאגרפות. ואת רוב האנשים, זה פשוט לא מעניין. אולי כמה בכל כמה אירועים, לא יותר מזה.

מה זה "יעשו אותן"?

זה לא רעיון מהפכני בעולם הMMA, כבר יש נשים לוחמות שנים רבות (ואפילו ארגון בלעדי לנשים בשם סמאקגירל). זה לא שUFC צריכים לחשוב איך הם מציגים את הרעיון הזה לעולם. אגב, בשאר העולם הנשים לא "מתאגרפות", הן פשוט נלחמות בדיוק כמו הגברים.

למעלה