אני חייב עזרה אני ממש נואש!!

• פותח הנושא hahh1
  • פורסם בתאריך

hahh1

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifאני חייב עזרה אני ממש נואש!!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

ביום רביעי הזה קניתי בשמחה את הZEN Small Wonder החדש שלי. אבל כל הבעיות התחילו כשחזרתי הביתה: 1. לא קיבלתי ביחד עם הנגן הוראות בעברית (כמו שקראתי שמקבלים) 2. כאשר אני מחבר את הנגן למחשב עם הכבל שצורף לנגן לא מופיע על סרגל הכלים של המחשב אפשרות להוציא חומרה באופן בטוח (זאת אומרת שאני פשות צריך לנתק את הנגן בלי כל הודעה מוקדמת ואני מפחד שככה הכנסתי לנגן וירוס כי:) 3. כאשר אני רוצה לבחור שיר לשמיעה מתוך הנגן לא רשום שום פרט על השיר כי הכל הפך לריבועים! למשל אם אני רוצה לראות את שם הזמר איפה שצריך להיות רשום השם שלו פשוט יש במקיום כל אות ריבוע! (אני יודע שהנגן לא תומך בעברית ולכן הפכתי את כל שמות האלבומים והשירים לאנגלית אבל גם אז יש רק ריבועים!) בבקשה תעזרו לי כי אני ממש נואש!
( אני יודע שאתם יכולים לעזור לי
) נסיים בנימה אופטימית זו ונאחל לכולם שבת שלום ושבוע טוב! תודה מראש!!!

Fuhor

New member
לא מכירה את הנגן, אבל אנסה לכוון אותך באופן

כללי: להתחלה: אין וירוסים לנגנים (בטח לא לקריאייטיב שנתח השוק שלה כל כך קטן). לגבי הוצאת חומרה באופן בטוח - יש נגנים שלא רואים בהם את הסמל. זה תלוי בזיהוי של הנגן ע"י המחשב (אם הוא מופיע ככונן תחת המחשב שלי אז אמור להופיע סמל הוצאה באופן בטוח, בדוק גם אם הוא לא מסתתר בהמשך של הסמלים [יש חץ קטן בסוף רשימת הסמלים לכאלה שהמחשב הסתיר]). לגבי ריבועים - הנגן הזה לא תומך בשמות שירים בעברית (ככה זה עם כל נגני קריאייטיב). בנוסף הוא עובד על בסיס תגיות. לכן צריך לאנגלת (להפוך לאנגלית) את התגיות של השירים (בהנחה שבכלל יש מידע בתגיות). תוכנה מומלצת לשינוי תגיות השירים - mpe3tag.

למעלה