שרשור שאלות

Syalo

New member
היכונו לסטריטבול "חורף של אקשן" 3X3

הטורניר יתקיים בתאריך 20/12 החל משעה 11:00 באולם המפואר ביותר בירושלים "היכל הספורט - מלחה" שבו מתאמנת הפועל ירושלים הידועה ברחוב שטרן 3 ירושלים. יחולקו גביעים ומדליות לקבוצות שיגיעו ל3 המקומות הראשונים. ההרשמה נפתחה עכשיו לקבוצות החל מגיל 10 עד 50 משני המינים. התחרות תתקיים בנפרד לקבוצות של גברים, נשים וילדים. בכל קבוצה 3 שחקנים ושחקן ספסל אחד. קבוצה בת 3 שחקנים תשחק נגד קבוצה אחרת. לצופים תתקיים הגרלה לזריקה מחצי מגרש,הראשון שיכניס סל יזכה בפרס. דמי הרשמה יפורסם במועד יותר מאוחר ויכלול חולצה חינם למשחק, סנדויץ ומים. פרטים על פרסים, חוקי המשחק ומחיר כרטיס כניסה יפורסמו בהמשך. האירוע בחסות עיריית ירושלים, אח"א סניף ירושלים ואס"ח ת"א. להרשמה לשלוח לכתובת מייל: [email protected] או לנייד: 0547806752 בן ציון חן

תוכנית פעילות לחודשיים הקרובים

מצ"ב תוכנית הפעילות לחודשיים הקרובים של המועדון שלנו. לצעירים הייתי ממליצה להצטרף אלינו להרצאה של ברק רג'ואן ולסדנת מבשלים חוויה. דמי כניסה חד פעמית: 10 שקלים בלבד!

[מ][ז][ה][י][ם]--[א][ו][ת][ו][?]

ערב טוב לכם, פגשתי את חירש באומן שוחחנו כמה דקות וטיילנו במהלך השיחה באזור אומן ואח"כ ביקש ממני להצטלם אותו וצילמתי אותו בשמחה במצלמה שלי לצערי ששכחתי לבקש ממנו את מס' הטלפון שלו שאוכל לשלוח לו את התמונה, כל מה שידוע לי, רק את שמו הוא- יוסף אשמח לקבל את מס' הטלפון לכל אלו מכירים אותו.. אפשר לפנות אלי לתיבת המסרים תודה לכם והמשך ערב נעים. (פאדיחה - אני מאד מקווה שהוא לא אחד מחברי הפורום שהתמונה עלולה לגרום לו חוסר אי נעימות)

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

ההתרגשות, הפחדים וההתחלות החדשות- פותחים את השנה הראשונה בתיכון עם פורום שישיסטים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1641
מהעבר הוא חוזר אלינו הישר אל העתיד- מצטרפים לפנטזיה והאקשן בפורום דוקטור הו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1649
אהבתם את "בטי המכוערת"? ערוץ 9 מזמין אתכם לפורום הרשמי של הסדרה החדשה קטי המכוערת http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1650
ירושלמים או מהסביבה? מתים על מוזיקה טובה? עולים על הגל בפורום רדיו הר הצופים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1651
כל מה שרציתם לדעת על תכנות ובניית אתרי WAP, עכשיו בפורום גלישה סלולארית http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1652
אוטוטו היא אצלנו! כבר עכשיו מתחילים לדבר ולצפות לסדרה המצליחה בפורום Heroes http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1653
עכשיו תורו של אריק ברמן, ויש גם פורום. מה עוד ביקשתם? http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1654

../images/Emo142.gif לסה"ר דרושים מתנדבים

"אולי כל הקיום האנושי הוא מאבק על אוזן קשבת" אם אכפת לך מאנשים ויש לך זמן להתנדב - רוצה להציל חיים? לסייע לאנשים במתן אוזן קשבת? להיות איתם במצוקותיהם? סה"ר – סיוע והקשבה ברשת הוא פרויקט אינטרנטי התנדבותי שייעודו להגיש הקשבה ותמיכה לאנשים הנמצאים במצוקה נפשית. התמיכה ניתנת באמצעות שיחות תמיכה אישיות, ובתמיכה קבוצתית בארבעת פורומי התמיכה של סה"ר. הכשרת הסייעים הקרובה תיפתח ב- 08/11/06. ההכשרה תיערך באזור המרכז, מידי שבוע בימי רביעי בין 17:00 – 21:00 ותימשך כארבעה חודשים. המתקבלים להכשרה ידרשו למסור שיק פיקדון על סך 400 ש"ח, שיוחזר בתום שנה מתחילת כניסה לפעילות התנדבותית שוטפת לאחר סיום קורס ההכשרה. אם את/ה מעל גיל 21, ומעוניין/ת להצטרף לצוות המתנדבים שלנו ו/או להכיר אותנו יותר מקרוב, את/ה מוזמן/ת לבקר באתר סה"ר ולמלא את טופס ההרשמה למתנדבים חדשים. שימו לב – בגלל בעיה טכנית הפרטים המופיעים באתר סה"ר בנוגע למועד ההכשרה ולעלותה אינם מעודכנים. הפרטים המופיעים בהודעה זו הם הנכונים והמעודכנים. נשמח להיענותך לאתגר! סה"ר.

תחרות באולינג מטעם מועדון ספורט חרש

תחרות באולינג מטעם מועדון ספורט חרשים תל אביב תתקיים בתאריך 28.10.06 בשעה 10 בבוקר בשבת בבאולינג "בולה" בחולון ברח' הבנאי 19 באזור תעשיה בחולון, תגיעו בכייף מי משחק + פרסים יפים וגם מדליות

krina

New member
היי, שאלת קלדנות..

יש לי חברה כבדת שמיעה שמחפשת קלנדים שיתמללו לה את השיעורים באוניברסיטה. הבעיה שהיא בצפון ואני גרה במרכז. תהיתי אם מישהו מחפש קלנדית גם באזור ת"א? קרינה

ליאורט1

New member
רכישת מכשיר שמיעה

שלום, תתחדשו על הפורום. אמא שלי לקויית שמיעה, בזמן האחרון היא השלימה עם העובדה שהיא צריכה מכשיר שמיעה. הלכה לרופא של הקופת חולים, הוא נתן אישור וכשהיא שאלה איזה מכשיר לעשות ואיפה הוא היה הכי ראש קטן שאפשר, אמר שזה כמו משקפיים, שוק פרוץ ושהוא ממש לא יודע. האם אתם יכולים להמליץ על מקום באיזור ירושלים שמתמחה בתחום הזה, שייתן את הייעוץ והשירות. האם יש דגם מסויים או חברה שכדאי לרכוש? האם יש דברים שצריך לשים עליהם דגש בהתאמת ורכישת מכשיר שמיעה? כל טיפ ל"מתחילים" יתקבל בברכה. באמת תודה רבה! ליאור

היא מחפשת קלדנית או שאת מחפשת

עבודה? בכל אופן,אם היא מחפשת אז אם יש לה זכאות לסל תקשורת אז במסגרת הזו היא יכולה לקבל שעות תמלול והיא צריכה לפנות למכון לקידום החרש שיעזרו לה למצוא קלדניות מתאימות. במקביל, שתפרסם מודעה באתרי חיפוש משרות כמו ALL JOBS והיא תקבל הרבה פניות. כך עשיתי וקיבלתי הרבה פניות. כמו כן, היא גם יכולה לפרסם מודעה בלוחות המפוזרים ברחבי האוניברסיטה. אם את מחפשת עבודת קלדנות - את יכולה לפנות למכון לקידום החרש והם ישימו אותך במאגר אצלם. אם את רוצה את המס' שלהם תפני אליי במסר ואתן לך.

אייני

New member
אני עברתי

בחופש הגדול שבין כיתה ט' לכיתה י' (גיל 15), לפני קצת יותר משנתיים. השתל עזר לי בצורה מדהימה, ואני מתפקד הרבה יותר טוב, ומסוגל לדבר כמעט חופשי בטלפון. הפגם היחידי הוא ששמתי לב שאני קורא מעט פחות טוב שפתיים, כי, לראשונה בחיי אני מסתמך על השמיעה יותר... בגלל שעשיתי את הניתוח כשהייתי בן פחות מ18 לא שילמתי כסף, והניתוח מומן מסל הבריאות. הבנתי שבמקור הייתה הצעה להכניס גם את הניתוח למבוגרים לסל הבריאות, אבל ארגוני החרשים התנגדו, ובגלל זה הניתוח לא נכנס לסל הבריאות. בכל מקרה, אני חושב שלאחרונה ניסו להכניס אותו שוב לסל הבריאות, לא יודע מה קרה עם זה. אולי אחרים יכולים לענות כאן ביותר הצלחה ממני

המרחפת

New member
ובכן

את התאמות המכשיר עצמן עשיתי עד היום בבית החולים תל השומר, אך בגלל גילי אני צריכה לעשות את ההתאמה הבאה במרכז הבדיקות של קופת החולים. האם אמך כבר עברה בדיקות שמיעה? שם בדרך כלל התאימו לי. צריך לבחור מקום שיש בו מבחר של מכשירים לנסות. את הקניה עצמה ביצעתי אצל הסוכן הקבוע שלי, "אריה מכון אודיולוגי". כשחיפשתי לך את הקישור אליו ראיתי שהוא מבצע גם התאמות- הוא מאד מקצועי במכירות אז אני מרשה לעצמי להסיק גם על ההתאמה. אליו גם פניתי בכל פעם שהמכשיר התקלקל- הדבר אינו קורה לעיתים קרובות, אם בכלל, כך שאין צורך לחשוש מהעובדה שהוא רחוק. אם כבר מגיעים עד רמת גן- אז את האוזניות למכשירים עושים בתל אביב, אצל אדוט ליאון (שורה 2 ברשימה של אזור המרכז) ונא לא להתבלבל עם אח שלו, אדוט יצחק. ליאון מכין אוזניות למרבית בעלי המכשירים בארץ, או זה לפחות הרושם שמתקבל.... הוא הכי טוב בתחום, ואני יודעת לספר גם על אנשים שמגיעים במיוחד אליו מהצפון. מקווה שתמצא המלצות גם למקומות בירושלים, בכל מקרה לגבי האוזניות אני ממליצה בחום לבוא רק אל אדוט ליאון (ולהתקשר קודם לשאול אם הוא פתוח. מדובר בביקור אחד להכנת אוזניות וביקור נוסף אחרי שבוע לקחת אותן שהוא יחבר למכשיר ויתאים מידה של הצינורית שיהיה בהצלחה לאמא שלך.

Catty

New member
לגבי האוזניות

זה ממש, אבל ממש לא בטוח שאנשים אחרים שהמרחפת הזכירה שעושים אוזניות נופלים מאדוט לאון מהבחינה הזו. אגב, אריה (בראשל"צ) גם יודע לעשות אוזניות והוא גם עושה הרבה הרבה פחות כואב. למעשה מבחינה מסויימת זה תלוי במכשיר שאמך תקבל, אם לקות השמיעה שלה חמורה אז לרוב גם המכשיר יצפצף חזק יותר, ובמקרה הזה מאוד חשוב שהאוזניה תהיה אטומה לגמרי באוזן, כדי שלא יהיו צפצופים. אם לקות השמיעה שלה לא חמורה, אז זה כנראה פחות חשוב, כי יש פחות צפצופים כמיטב ידיעתי.

צלף

New member
אני ממליץ על המכון האודיולוגי בהדסה

ליעוץ ראשוני - יש להם גם כמה דגמים של מכשירים ללבדיקה וניסוי. כמו כן אני ממליץ על שני סוכניות בירושלים אוזן קשבת בשדרות מימון. אית - אגודה למען כבדי שמיעה בבית הדסה ברחוב שטראוס כמו כן מתקימות מפעם לפעם בבית זוסמן הרצאות בנושאים שמיעה ואבזרי עזר - שזה השכלה בסיסית בנושאים אלו שכל כבד שמיעה מתחיל צריך אותה - הסתכל בלוח אירועים באתר שומעים ברשת.

למעלה