שאלה!!

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifשאלה!!

האם זה טוב לחפוף כל יום? אני חופפת את השיר (שמפו+מרכך) כל יום, ואימא שלי אמרה לי שהשיער יכול לנשור לי וזה ממש לא בריא. אבל פשוט יותר נוח לי ככה, לישון אחרי חפיפה ובבוקר להרטיב קצת ולעשות תסרוקת. עדיף אולי לחפוף רק עם שמפו ורק 3 פעמים בשבוע עם מרכך? ואני יכולה אולי לחפוף יום כן יום לא, וביום שאני לא חופפת רק לשטוף את השיער, וזה יהיה כאילו חפפתי? תודה

Eurogirl

New member
תלוי איזה שיער יש לך

אני שמעתי ששיער שמן דווקא כן דורש חפיפה כל יום. בשיער יבש זה באמת יכול להיות גרוע, ובנוסף לנשירה הוא גם יהיה חסר ברק - כי הברק הטבעי של השיער חוזר אליו רק כמה ימים מאז החפיפה.

SummerSpirit

New member
אמא שלך בהחלט צודקת

לחפוף כל יום יכול בטווח הרחוק רק לפגוע בשיער, בעיקר אם את חופפת כל יום עם שמפו ומרכך (שיש שאומרים שהוא מייבש עוד יותר את השיער). לדעתי תעשי כמו האופציה האחרונה שהעלאת- יום כן יום לא. יש לי חברה עם שמרטיבה את השיער כל בוקר ועושה תסרוקת וחופפת פעם ביומיים-שלושה.

גם אני שמעתי שזה לא טוב... :\

אני חופפת פעמיים בשבוע... או כשהשיער כבר מתחיל להיות שומני... גם כשהשיער אצלי ממש שומני אני עדיין לא חופפת... אני מחכה לפחות עוד יום... אגב באותו נושא, שמעתי שאסור לחפוף כל יום, כי כל השומן ומה שמצטבר בקרקפת, בעצם מזין את השורשים, האם זה נכון?...

SummerSpirit

New member
../images/Emo45.gif גם נכון

לא יודעת לגבי מזין את השורשרים, מה שנשמע הגיוני, אבל השומן מגן על הקרקרפת וקירצוף תמידי שלו יכול לפגוע בו.

תיקתקית

New member
תלוי בשיער

אני צריכה לחפוף על יום מקס' יומיים אחרת הנשירה שלי דווקא מתגברת. תחפפי יום כן ויום לא ותראי אם זה טוב לך. דווקא לא מומלץ להרטיב ככה סתם את השיער כי הוא יותר פגיע ככה אבל אם את צריכה בשביל התסרוקת, נו מה לעשות ..

מיכי7

New member
תלוי למי..

אני לא מומחית אבל לפי מה שהבנתי מרופא עור, לשיער זה לא מזיק אבל לקרקפת זה יכול להזיק.. הספר שלי אומר לחפוף כל יום עם מרכך ויום אחד בשבוע עם שמפו ומרכך. אבל אני כמובן לא עושה את זה כי אני עושה פן פעם בשבוע

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifואי תודה לכולם,

אז נראה לי שאני אלך על לחפוף יום כן יום לא, וביום שאני לא חופפת רק להרטיב. (כי באמת חייב
) תודה

למעלה