Jappanese street fashion

Jappanese street fashion

אממ זה גם נחשב אופנה אלטרנטיבית נכון? (פשוט שמתי לב שרוב הפורום רק אופנה גותית אז תהיתי.) בכל אופן, אני אשמח אם תשרשרו לפה תמונות של אופנת רחוב יפנית היישר מטוקיו בירת האופנה הכי מדהימה שיש. ולמי שאוהב, אני ממליצה על הספר fruits שמכיל רק תמונות של אופנת רחוב יפנית. אפשר להשיג אותו בארץ ב"דיונון" והוא עולה 180 שקל בערך.

אני מחשיבה את זה

אני חושבת שאופנה אלטרנטיבית היא לאו דוקא אופנה גותית אלא כל אופנה מיוחדת... יש כאן שני קישורים, אחד לגלריה שפורסמו בה תמונות רבות של אופנת רחוב יפנית ואחד לקומונת אופנת רחוב יפנית פה בתפוז=] פרט לזה יש הרבה חובבתי אופנת רחוב יפאנית אצלנו בפורום אז תישארי ותהני=]

Science Fiction

New member
הו, פרוטס../images/Emo99.gif../images/Emo119.gif

ספר נהדר. אופנה נהדרת. אומה נהדרת. [יפנים שולתים!] ^^;

כן, זה גם נכלל באופנה אלטרנטיבית...

אנחנו בעיקרון מדברים כאן על כל סוג אופנה שהיא לא קונבנציונלית...
תמונות אני אנסה לחפש...

psycho maiden

New member
פרוטס ../images/Emo99.gif

אוהבת, מאוד ! יש קומנה לזה ויש שם המון תמונות וקישורים לאתרים וזה.. (נתנו לך את הקישור בתגובה הראשונה ) =)

O b l i v i o n

New member
^.^ אור זו אחת המכוערות..חחח..

היא נראה כאילו היא עושה trick or treat זאת גם מהאתר שלך ויש בה אלמנטים יפים. P:

Keitarou

New member
נו אבל לא היה לי כוח לחפש תמונהטובה

מחקתי את כל אוסף התמונות שלי מהמחשב (לא לפני שגיביתי אותו עד דיסקים כמובן) אז אני צריך לחפש תמונות באינטרנט.... ~.~ הנה אחת יפה בשבילךךךך... למרות שזה קוספליי ולא אופנת רחוב...

EdisonGirl

New member
../images/Emo45.gif

גם אני אוהבת אופנת רחוב יפנית.. (סתם שתדעי שאת לא לבד כאן..
)

Before The Dawn

New member
ספר כל כך יפה! ../images/Emo99.gif

ראיתי אותו כשהוא עוד רק הגיע לחנויות (לפני קצת יותר מחצי שנה אני חושבת) חרשתי עליו לא מעט. ואכן, זו אופנה אלטרנטיבית. בדיוק היתה לי שיחה על אופנת רחוב יפנית עם כמה אנשים מכיתה שלי היום.

למעלה