אין כבר גברים חזקים בעולם הזה?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
בגיל 50 פלוס
מראה פחות חשוב לי
הרבה יותר חשוב הכייף של להיות ביחד
לשתף לחוות ביחד חוויות מהנות
וכמוון סקס טוב
הכל נחון
אבל הכל
ועדיין
גבר כלבבי, וממש נכון.
זה לא שלא חשובה הכימיה,אבל ברור לי למה שהתכוונת.
כשגבר מתבגר יש לו לגיטימציה להפוך לבטטת כורסא? רק חסר שיגדל שיער באוזניים ובנחיריים. את הגברים שלי אני בוחרת קצת אחרת. קצת

שי12346

Well-known member
הכל נחון
אבל הכל
ועדיין

כשגבר מתבגר יש לו לגיטימציה להפוך לבטטת כורסא? רק חסר שיגדל שיער באוזניים ובנחיריים. את הגברים שלי אני בוחרת קצת אחרת. קצת
עובדות החיים עם הגיל מגדלים שיער בנחיריים ובאוזניים זה ביולוגי וקורה אצל כולם בעוצמות שונות
בנוסף מסת השריר יורדת ולכן אחוז השומן עולה
גם בלי להיות בהכרח בטטת כורסא
זכותך לבחור את הגברים שלך כרצונך בלי קשר
אבל התהליכים הללו מתקיימם אצל כולם

in bal1

Well-known member
עובדות החיים עם הגיל מגדלים שיער בנחיריים ובאוזניים זה ביולוגי וקורה אצל כולם בעוצמות שונות
בנוסף מסת השריר יורדת ולכן אחוז השומן עולה
גם בלי להיות בהכרח בטטת כורסא
זכותך לבחור את הגברים שלך כרצונך בלי קשר
אבל התהליכים הללו מתקיימם אצל כולם
גם בדברים האלה אפשר לטפל. עם קצת מאמץ.נכון שמסת השריר יורדת,גם חילוף החומרים מתבצע יותר לאט. זה לא אומר שאדם צריך להזניח את עצמו.כולל טיפול אצל ספר,שיטפל לו בשערות המיותרות.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
בגיל 50 פלוס
מראה פחות חשוב לי
הרבה יותר חשוב הכייף של להיות ביחד
לשתף לחוות ביחד חוויות מהנות
וכמוון סקס טוב
הכל נחון
אבל הכל
ועדיין
גבר כלבבי, וממש נכון.
זה לא שלא חשובה הכימיה,אבל ברור לי למה שהתכוונת.
גם בדברים האלה אפשר לטפל. עם קצת מאמץ.נכון שמסת השריר יורדת,גם חילוף החומרים מתבצע יותר לאט. זה לא אומר שאדם צריך להזניח את עצמו.כולל טיפול אצל ספר,שיטפל לו בשערות המיותרות.
תודה ענבר
עשית לי חשק לקפוץ לאיזה בר

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הכל נחון
אבל הכל
ועדיין

תודה ענבר
עשית לי חשק לקפוץ לאיזה בר
אני חושבת בדיוק כמוך וגם אני בוחרת וחשוב לי קצת אחרת,ואגב,גם נשים אחרי גיל 50 לעיתים נוטות להזניח את עצמן,אין ספק שזה גיל מאתגר יותר גם בגלל גיל המעבר בעיקר.

נסיך.333

Well-known member
אני חושבת בדיוק כמוך וגם אני בוחרת וחשוב לי קצת אחרת,ואגב,גם נשים אחרי גיל 50 לעיתים נוטות להזניח את עצמן,אין ספק שזה גיל מאתגר יותר גם בגלל גיל המעבר בעיקר.
נשים מוזנחות בכל גיל לו מושכות גברים,
הסיכוי שלהם למצוא זוגיות כשלהי מצטמצת

לא מתפשרת כלל

Well-known member
נכון. שהייתי צעיר יותר צוללן שרירי וחטוב בהחלט יכולתי לשים בכיס את כל המתעמלים והמתאמנים. אך הגיל עושה את שלו ולמרות שאומרות לי שאני נראה טוב לגילי וצעיר בהרבה. עדיין זה לא מה שהיה.
אם לנחש נכון את מלכחת את גיל ה 50 ויותר. לאשה זו תקופה נהדרת. מיניות מתפרצת ובטחון עצמי. אם ניחנת גם בגוף חטוב והציץ שחשפת כאן מלמד שכן. אז את בפסגה. גברים בגילך ומעבר לו לא מבלים שעות במכון הכושר אבלהם גברים.
אז לא נעשה ילד ביחד. את כנראה גם עברת את הגיל.
אני לא קוגרית וצעירים ממני לא מעסיקים אותי. יש משהו בנסיון חיים של גבר בשל ומסוקס שאין לילדון, יהיה כוסון על חלל ככל שיהיה ואתה יודע...זה לא סותר. להיפך. אין תחליף לאחד שאני בטרפת אליו שאפשר גם להחליף איתו מילה או שתיים על היומיום ואז פתאום לגלות שהיי...הוא יודע לזיין למות אבל היומיום שלו גם די דומה לשלי. וממשיכים לדבר ופתאום גם איזה תחום עניין משותף אבל פתאום הוא נוגע ולמי אכפת בכלל מה יוצא לו מהפה אבל לגמרי אכפת לי ממה שנשאר...ומלווה אותי עוד יום יומיים שלושה והרבה יותר מזה. ראיתי הכל. יודעת מצוין מה אוהבת ורוצה ואין לי עניין להסתפק במילימטר פחות. למה? כי אני אישה. וגם כי אני יכולה. ככה פשוט

למעלה