איראן מטורפת.

jackie111

Well-known member
המנהיג הדתי של האיראנים

עלי ח'אמנאי​

טוען שהוא אדם הכי חכם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
המנהיג הדתי של האיראנים

עלי ח'אמנאי​

טוען שהוא אדם הכי חכם.
אתה משווה אותי לעלי ח'אמנאי? יפה. יפה. אהבתי.

גם אהבתי את איך שבאותו יום שבו גולש אחד משווה את מאור פז לעלי ח'אמנאי, גולש שני משווה את מאור פז למרקיז דה סאד.

כל החיים שלי ריחמתי על עצמי. מאור פז, הגאון אדיר המימדים בעל הילדות העשוקה שמעולם לא שובץ לבית-ספר למחוננים המותאם לצרכיו מכיוון שאף-אחד מעולם לא זיהה אותו בתור ילד הפלא הגאון שהוא, וזאת למרות שמחוננותו כה בלטה בו, וזאת מכיוון שהוא לא סתם מחונן, אלא מחונן-על; מאור פז, שלא המדינה ולא אף-אחד אחר מעולם לא נתנו לו כסף כדי שישקיע בבורסה, וזאת למרות העובדה המוכחת שהוא הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים; מאור פז, שנאלץ לעשות בגלל טיפשותה של האנושות את התואר הראשון שלו באוניברסיטה הגרועה בישראל, במקום זאת הראויה לו באמת, האוניברסיטה הטובה בעולם, השוכנת בעיר קיימברידג' שבמסצ'וסטס; ועוד ועוד סיפורים בסגנון הזה, אבל בסופו של דבר, וככל שהשנים רק חולפות, הסיפורים רק מתרבים, ורק נעשים יותר ויותר גרועים, ואני כבר ממזמן התחלתי ומתחיל הרבה-הרבה פחות לרחם על עצמי, והרבה-הרבה יותר לרחם על ההיסטוריונים, שיחרשו את אתר האינטרנט הזה ואת כל חיי מעלה-מטה ומטה-מעלה, ייתקלו בכל הסיפורים האלו, בכל היחס שקיבלתי, כל הדברים שנאמרו לי ונאמרו עליי, כל מה שעשו לי וכל מה שעברתי, ואז יצטרכו עוד לשבת ולכתוב על כך. מה זה הדבר הזה? אין לזה צורה. באיזה מקצוע הם בחרו? היסטוריונים, או סופרי ספרי אימה כמו סטיבן קינג? |פנים|

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אתה משווה אותי לעלי ח'אמנאי? יפה. יפה. אהבתי.

גם אהבתי את איך שבאותו יום שבו גולש אחד משווה את מאור פז לעלי ח'אמנאי, גולש שני משווה את מאור פז למרקיז דה סאד.

כל החיים שלי ריחמתי על עצמי. מאור פז, הגאון אדיר המימדים בעל הילדות העשוקה שמעולם לא שובץ לבית-ספר למחוננים המותאם לצרכיו מכיוון שאף-אחד מעולם לא זיהה אותו בתור ילד הפלא הגאון שהוא, וזאת למרות שמחוננותו כה בלטה בו, וזאת מכיוון שהוא לא סתם מחונן, אלא מחונן-על; מאור פז, שלא המדינה ולא אף-אחד אחר מעולם לא נתנו לו כסף כדי שישקיע בבורסה, וזאת למרות העובדה המוכחת שהוא הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים; מאור פז, שנאלץ לעשות בגלל טיפשותה של האנושות את התואר הראשון שלו באוניברסיטה הגרועה בישראל, במקום זאת הראויה לו באמת, האוניברסיטה הטובה בעולם, השוכנת בעיר קיימברידג' שבמסצ'וסטס; ועוד ועוד סיפורים בסגנון הזה, אבל בסופו של דבר, וככל שהשנים רק חולפות, הסיפורים רק מתרבים, ורק נעשים יותר ויותר גרועים, ואני כבר ממזמן התחלתי ומתחיל הרבה-הרבה פחות לרחם על עצמי, והרבה-הרבה יותר לרחם על ההיסטוריונים, שיחרשו את אתר האינטרנט הזה ואת כל חיי מעלה-מטה ומטה-מעלה, ייתקלו בכל הסיפורים האלו, בכל היחס שקיבלתי, כל הדברים שנאמרו לי ונאמרו עליי, כל מה שעשו לי וכל מה שעברתי, ואז יצטרכו עוד לשבת ולכתוב על כך. מה זה הדבר הזה? אין לזה צורה. באיזה מקצוע הם בחרו? היסטוריונים, או סופרי ספרי אימה כמו סטיבן קינג? |פנים|
לגבי בית הספר לילדים מחוננים שלא התקבלת אליו.
יכול להיות שלא היית מתאים לבית ספר כזה?
ולמה אתה מאשים את טפשותה של האנושות בשל לימודיך באוניברסיטה הכי גרועה? כהגדרתך,
הרי אתה חלק מהאנושות ואתה הוא זה שנרשמת לאותה אוניברסיטה.
חשבת אולי שנרשמת דווקא אליה כי תנאי הקבלה שלה היו יחסית לאחרים, נוחים?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לגבי בית הספר לילדים מחוננים שלא התקבלת אליו.
יכול להיות שלא היית מתאים לבית ספר כזה?
בהתחשב בזה שאני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה, לא ממש |פנים|
ולמה אתה מאשים את טפשותה של האנושות בשל לימודיך באוניברסיטה הכי גרועה? כהגדרתך
כי בעולם מתוקן ממזמן הייתי מזוהה בתור מחונן-העל שאני, היו ממנים לי אנשים מטעם המדינה לדאוג לי לכל מחסורי, לעשות איתי כל מה שצריך, לפרוש לי שטיח אדום ככה שאף-פעם לא הייתי צריך להתאמץ או לדאוג בשביל עצמי בשביל כלום, והייתי לומד עכשיו בהרווארד כי לשם אני מתאים וכולם היו יודעים את זה, אז לשם היו שולחים אותי והייתי לומד באוניברסיטה שאני ראוי לה.
הרי אתה חלק מהאנושות ואתה הוא זה שנרשמת לאותה אוניברסיטה.
חשבת אולי שנרשמת דווקא אליה כי תנאי הקבלה שלה היו יחסית לאחרים, נוחים?
אני נרשמתי לאותה אוניברסיטה בגלל הטיפשות של האנושות. אילולא הטיפשות של האנושות, היו לי תריסר אנשים שמלווים אותי כל חיי בכל צעד ושעל כבר מאז כיתה א' או מקסימום ב', לא כל דבר וכל שטות הכי קטנה היו כזאת מלחמה ענקית, והייתי נשלח על אוטומט להרווארד, במקום להצטרך לדאוג לעצמי בכוחות עצמי ולבדי, ללא שום תמיכה, מה שהוביל אותי בסופו של דבר, צחוק הגורל, לאוניברסיטה שאני מתנגד לעצם קיומה וחושב שהיא צריכה להיסגר, יחד עם עוד רוב האוניברסיטאות בארץ וכל המכללות במדינה, האוניברסיטה הפתוחה, האוניברסיטה הגרועה ביותר בישראל, במקום המקום שאני ראוי לו באמת, הרווארד שבמסצ'וסטס.

עוד אם לדבר על כיעורו של העולם, של החיים ושל האנושות, אני כבר נמצא שנים רבות לאחר הישגי שנות הנעורים לדוגמה, כתיבת העבודות המדעיות והספרותיות מן החשובות ביותר בכל הזמנים, ויש לי צבא מעריצים צמוד של עשרים איש, אבל עדיין אף-אחד לא מודע לעצם קיומי ולמעלותיי הרבות, למעט צבא מעריצים צמוד של עשרים איש שראו את גאונותי בפעולה במו עיניהם, כי אף-אחת מהעבודות הגאוניות שלי עוד לא יצאה לאור, וזאת מכיוון שלא הזדמן לי, וזאת בעקבות טיפשותה של האנושות, כי אילו הייתי מזוהה, כראוי, כבר לפי שנים, ממזמן היו לי אנשים בשביל הדברים האלו, הייתי מקבל המון עזרה, הכול היה זורם הרבה יותר בקלות, ממזמן היו יוצאות לאור חלק ניכר מעבודותיי וכל העולם כולו כבר ממזמן היה מכיר בגאונותי.

עוד גאונותי הרבה עדיין לא נודעה ברבים, מכיוון שצבא המעריצים שלי, מורכב בחלקו האחד מחבורת לוזרים פתאטיים שהינם בחלקם חולי נפש, כמו ערני31, המומחה לקנונית הסדר העולמי, SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני ונוספים, ובחלקו השני מסתם אנשים רגילים וממוצעים כמוך, כמו שחר, וכמו פרמהפרוסט, ובלי חלילה להעליב או משהו, אבל כאשר צבא המעריצים שלי של עשרים איש אלו אנשים שהם כלום ושום דבר במובנים של הרמות של הזירה העולמית, ואלו סתם אנשים שאין להם שום כסף, שום פרסום, שום כוח ושום השפעה משום צורה או סוג על אף אדם, קבוצה או מערכת, אז מה הפלא שיש עשרים איש המודעים לעובדה המוכחת זה מכבר שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם, אבל שעדיין אותה ידיעה של אותם עשרים איש את אותו הדבר הזה, זה עדיין לא משהו שמספיק בשביל שהידע עליי, על מעלותיי ועל יכולותיי יפוצו ברחבי כל העולם בתפוצה רחבה ואני "אתגלה"? מה הפלא באמת?

האנושות מטומטמת, וטיפשותה מזינה את עצמה. כשל על גבי כשל על גבי כשל, כל כשלי האנושות והעולם נבנים, וכל זה מתחיל מהכשל של היכולת לא הנמוכה, אלא האפסית ממש, לזהות מלכתחילה מי גאון ומי לא, אפילו עוד מלפני מה ששאלנו בכלל מה צריך לעשות איתם, והסיבה שזה המקום שבו מתחילים כל כשלי האנושות, זה כי ברגע שנדע מי גאון ומי לא, נדע איזה בן-אדם לשבץ בכל מקום, והאנושות והמערכת כבר יתקנו את עצמם, כפי מה שהסברתי את כל אלו באחד מן המאמרים החשובים ביותר בהיסטוריה של הפילוסופיה של המדעים, שאותו פרסמתי ב-1 באפריל מספר פורומים, אבל הוא היה כל-כך גאוני וכל-כך מבריק, שאף-אחד לא היה מסוגל בכלל להבין אותו ובכלל להתייחס:

ההישג המדעי הגדול ביותר שעוד לא הושג-מאמר מדעי של מאור פז, גאון בפילוסופיה של המדע. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

ההישג המדעי הגדול ביותר שעוד לא הושג-מאמר מדעי של מאור פז, גאון בפילוסופיה של המדע. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

הסיבה שהעולם הוא מקום כל-כך דפוק וחולה, זה כי העולם מנוהל ומורץ על-ידי אנשים, אבל האנשים הלא נכונים נמצאים במקומות הלא נכונים עבורם, ואז מה הפלא שהעולם והאנושות מנוהלים כל-כך גרוע ואז נראים כמו מה שהם נראים? זה למה פיצוח הסוד של איך למדוד שכל, הישג שמעולם לא הושג עד עצם היום הזה, שלא אלא בכתביי בנושא כמובן, הוא הגביע הקדוש של הפסיכולוגיה בפרט, ושל כל המדע כולו במאה ה-21.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
בהתחשב בזה שאני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה, לא ממש |פנים|

כי בעולם מתוקן ממזמן הייתי מזוהה בתור מחונן-העל שאני, היו ממנים לי אנשים מטעם המדינה לדאוג לי לכל מחסורי, לעשות איתי כל מה שצריך, לפרוש לי שטיח אדום ככה שאף-פעם לא הייתי צריך להתאמץ או לדאוג בשביל עצמי בשביל כלום, והייתי לומד עכשיו בהרווארד כי לשם אני מתאים וכולם היו יודעים את זה, אז לשם היו שולחים אותי והייתי לומד באוניברסיטה שאני ראוי לה.

אני נרשמתי לאותה אוניברסיטה בגלל הטיפשות של האנושות. אילולא הטיפשות של האנושות, היו לי תריסר אנשים שמלווים אותי כל חיי בכל צעד ושעל כבר מאז כיתה א' או מקסימום ב', לא כל דבר וכל שטות הכי קטנה היו כזאת מלחמה ענקית, והייתי נשלח על אוטומט להרווארד, במקום להצטרך לדאוג לעצמי בכוחות עצמי ולבדי, ללא שום תמיכה, מה שהוביל אותי בסופו של דבר, צחוק הגורל, לאוניברסיטה שאני מתנגד לעצם קיומה וחושב שהיא צריכה להיסגר, יחד עם עוד רוב האוניברסיטאות בארץ וכל המכללות במדינה, האוניברסיטה הפתוחה, האוניברסיטה הגרועה ביותר בישראל, במקום המקום שאני ראוי לו באמת, הרווארד שבמסצ'וסטס.

עוד אם לדבר על כיעורו של העולם, של החיים ושל האנושות, אני כבר נמצא שנים רבות לאחר הישגי שנות הנעורים לדוגמה, כתיבת העבודות המדעיות והספרותיות מן החשובות ביותר בכל הזמנים, ויש לי צבא מעריצים צמוד של עשרים איש, אבל עדיין אף-אחד לא מודע לעצם קיומי ולמעלותיי הרבות, למעט צבא מעריצים צמוד של עשרים איש שראו את גאונותי בפעולה במו עיניהם, כי אף-אחת מהעבודות הגאוניות שלי עוד לא יצאה לאור, וזאת מכיוון שלא הזדמן לי, וזאת בעקבות טיפשותה של האנושות, כי אילו הייתי מזוהה, כראוי, כבר לפי שנים, ממזמן היו לי אנשים בשביל הדברים האלו, הייתי מקבל המון עזרה, הכול היה זורם הרבה יותר בקלות, ממזמן היו יוצאות לאור חלק ניכר מעבודותיי וכל העולם כולו כבר ממזמן היה מכיר בגאונותי.

עוד גאונותי
הרבה עדיין לא נודעה ברבים, מכיוון שצבא המעריצים שלי, מורכב בחלקו האחד מחבורת לוזרים פתאטיים שהינם בחלקם חולי נפש, כמו ערני31, המומחה לקנונית הסדר העולמי, SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני ונוספים, ובחלקו השני מסתם אנשים רגילים וממוצעים כמוך, כמו שחר, וכמו פרמהפרוסט, ובלי חלילה להעליב או משהו, אבל כאשר צבא המעריצים שלי של עשרים איש אלו אנשים שהם כלום ושום דבר במובנים של הרמות של הזירה העולמית, ואלו סתם אנשים שאין להם שום כסף, שום פרסום, שום כוח ושום השפעה משום צורה או סוג על אף אדם, קבוצה או מערכת, אז מה הפלא שיש עשרים איש המודעים לעובדה המוכחת זה מכבר שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם, אבל שעדיין אותה ידיעה של אותם עשרים איש את אותו הדבר הזה, זה עדיין לא משהו שמספיק בשביל שהידע עליי, על מעלותיי ועל יכולותיי יפוצו ברחבי כל העולם בתפוצה רחבה ואני "אתגלה"? מה הפלא באמת?
אתה מזכיר בכל הזדמנות את גאוניותך אבל באותה נשימה מספר שאף אחת מהעבודות הגאוניות שלך לא יצאה עדיין לאור.
יכול להיות שאין עבודות כאלה בכלל?
זה שאדם מכריז בלי סוף מעל מגדלי העיר: "אני גאון", זה עדיין לא הופך אותו באמת לגאון.
ואומר לך עוד משהו, גאונים אמיתיים לא אומרים מילה.|אילם|
האנושות היא זאת שגילתה את הגאונות שלהם.
הרי אין הנחתום מעיד על עיסתו, לא?
האנושות מטומטמת, וטיפשותה מזינה את עצמה. כשל על גבי כשל על גבי כשל, כל כשלי האנושות והעולם נבנים, וכל זה מתחיל מהכשל של היכולת לא הנמוכה, אלא האפסית ממש, לזהות מלכתחילה מי גאון ומי לא, אפילו עוד מלפני מה ששאלנו בכלל מה צריך לעשות איתם, והסיבה שזה המקום שבו מתחילים כל כשלי האנושות, זה כי ברגע שנדע מי גאון ומי לא, נדע איזה בן-אדם לשבץ בכל מקום, והאנושות והמערכת כבר יתקנו את עצמם, כפי מה שהסברתי את כל אלו באחד מן המאמרים החשובים ביותר בהיסטוריה של הפילוסופיה של המדעים, שאותו פרסמתי ב-1 באפריל מספר פורומים, אבל הוא היה כל-כך גאוני וכל-כך מבריק, שאף-אחד לא היה מסוגל בכלל להבין אותו ובכלל להתייחס:

הסיבה שהעולם הוא מקום כל-כך דפוק וחולה, זה כי העולם מנוהל ומורץ על-ידי אנשים, אבל האנשים הלא נכונים נמצאים במקומות הלא נכונים עבורם, ואז מה הפלא שהעולם והאנושות מנוהלים כל-כך גרוע ואז נראים כמו מה שהם נראים? זה למה פיצוח הסוד של איך למדוד שכל, הישג שמעולם לא הושג עד עצם היום הזה, שלא אלא בכתביי בנושא כמובן, הוא הגביע הקדוש של הפסיכולוגיה בפרט, ושל כל המדע כולו במאה ה-21.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה מזכיר בכל הזדמנות את גאוניותך אבל באותה נשימה מספר שאף אחת מהעבודות הגאוניות שלך לא יצאה עדיין לאור.
בגלל טיפשותה של האנושות, שבעקבותיה לא זוהיתי, ובמקום שאקבל המון עזרה ואנשים מהמדינה ועל חשבונה, כפי מה שצריך לעשות עם גאונים, קל וחומר גאונים בסדר גודלי, אני צריך לעשות הכול בכוחות עצמי, ולכן הכול כל-כך הרבה יותר קשה.

מדינה מטומטמת. עולם מטומטם 🤷‍♂️
יכול להיות שאין עבודות כאלה בכלל?
לא. יש עבודות רבות ואני כותב אותן ברציפות מאז גיל 12, והדבר לוקח לא מעט מזמני.

סיימתי בית-ספר בגיל 18, לא עשיתי צבא ולא התחלתי את לימודיי האקדמיים עד גיל 22. מה נראה לך שעשיתי עם עצמי 4 שנים? כלום? כמו מה שחושב המפגר ההוא SupermanZW? כמו מה שחושב SupermanZW הטיפש, שלא מבין שמן הסתם לאנשים טיפשים ולאנשים גאונים יש אורחות חיים אחרים, ומסלולי חיים אחרים, ושמן הסתם לבן-אדם טיפש (כמוהו) ולבן-אדם גאון (כמוני) אין את אותם אורחות חיים ולא עברו את אותם מסלולי חיים, ולכן הוא חושב ומצפה, בטיפשותו, שכולם יעברו את אותו מסלול חיים, ולכן בטיפשותו הרבה הוא חושב ונדמה לו שבן-אדם שלא עשה צבא ולא התחיל ללמוד באוניברסיטה עד גיל 22 לא עשה כלום עם עצמו ארבע שנים? |פנים|

1714809534119.png

SupermanZW, בטיפשותו, ומנקודת המבט האגוצנטרית שלו כאדם טיפש, לא רק מתקשה לדמיין מסלולי חיים אחרים, אלא בטיפשותו, חושב שאפילו אנשים טיפשים ואנשים גאונים, שאלו אנשים שונים בתכלית, לדוגמה הוא ואני, עברו בדיוק את אותו מסלול החיים, וחושב שאם אנשים גאונים, כמוני לדוגמה, לא עשו א' ב' ג' בדיוק בזמן מסוים ובצורה מסוימת, אז הם לא עשו כלום עם עצמם ובזבזו את זמנם.

הוא בטח גם חושב ברוב טיפשותו שלאונרדו דה וינצ'י לא עשה כלום עם עצמו בתוך המערה ההיא בין 1476 ל-1478 |פנים|

הנקודה שלי, סבא, היא שאל תהיה סופרמן.

אני כותב מאז גיל 12, וכמובן שעשיתי זאת ביתר שאת באותן שנים, לדוגמה, שבהן לא עשיתי כלום כביכול, לפי השקפותיו המעוותות של סופרמן כאדם צר מוחין שלא מכיר אורחות וסגנונות חיים אחרים מאלו שלו כאדם פשוט עם ומסכן עם מסלול חיים מאוד מאוד...קבוע מראש, ולא על-ידו אלא על-ידי נסיבות חייו והעולם הקר והאכזר.

אז כאמור, כן, אני כותב מאז גיל 12, וביתר שאת עשיתי זאת, לדוגמה, בין יוני של 2016 לאוקטובר של 2020, כמו גם עוד דברים רבים נוספים, כמו לדוגמה לטייל בעולם וליהנות מהאתרים ההיסטוריים המקומיים, לשכב עם בנות המקום, לאכול את האוכל המקומי, ובאופן כללי עפתי על העולם ועל החיים, כפי מה שכל בחור צעיר, בריא, שידו משגת ושהוא מלך, צריך לעשות.

כמובן שאנשים לא מלכים ושידם אינה משגת, כמו לדוגמה סופרמן, קודם כל עושים צבא כי בגלל שהם לא מלכים אין סיבה שלא ישרתו, כאשר מה שהם יודעים וחושבים לעצמם, זה שאם לא היו עושים צבא, הם היו יוצאים ישר לעבוד או ללמוד, או כמו סופרמן, גם לעבוד וגם ללמוד, אבל יש גם אנשים אחרים בעולם שיש להם קצת יותר אפשרויות מזה, אבל מה עלובי החיים כבר אמורים לדעת ולהבין בנוגע לזה, ומה הם אמורים לדעת על האפשרויות האחרות?

רק לשם ההשוואה, ובנוסף, גם כוכבית מצויה משלה את עצמי ששנותיי אלו היו שנים מבוזבזות, וגם לה הייתי צריך להסביר איך זה עובד עם אנשים שהיה להם קצת יותר מזל בחיים 🙂

1714821051622.png

בנוסף, באותן שנים יצאתי למסע של גילוי עצמי, ומציאת ובניית זהותי הייחודית וקולי האישי, כמו גם עוד דברים, מלבד הדברים האלו ומלבד הדברים שצוינו קודם, אבל עדיף שאני אפסיק לדבר. בכל זאת, צריך לשמור גם קצת דברים בשביל האוטוביוגרפיות שלי שיימכרו במיליוני עותקים 🙂

הגותי עד כה מקיפה עשרות נושאים ומיליוני מילים. יש גם למעלה מעשרים עדים לעצם כתיבת חלקים ממנה, בהתחשב בכך שגם בבית-הספר ובזמן השיעורים, הייתי כותב, מרוב שבחוכמתי האדירה, שעולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו, כבר אז ראשי פשוט התפוצץ מרוב מחשבות גאוניות. ככה זה כשאתה הבן-אדם הכי חכם במדינה, בעולם, בהיסטוריה.
זה שאדם מכריז בלי סוף מעל מגדלי העיר: "אני גאון", זה עדיין לא הופך אותו באמת לגאון.
נכון. כל עשרות ההישגים שלי מוכיחים את זה. אפילו כאשר משאירים את העבודות המדעיות והספרותיות שלי בצד, שהן החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, רק לפרוטוקול, רק כמות הפעמים שחזיתי בהצלחה את העתיד נמנית באזור הדו-ספרתי. רק כאן באתר חזיתי את נצחונו של טראמפ ב-2024 בבחירות המוקדמות ואז הכלליות כבר בפברואר של 2022 וכמעט 9 חודשים עוד מלפני שבכלל הכריז על מועמדותו, את המשבר הכלכלי של 2022 ב-2021 ואז שוב פעם במרץ של 2022, חזיתי ב-2023 את מותו של צ'ארלס ב-2026 כאשר רק בפברואר 2024 הודיעו שיש לו סרטן ורק בסוף מרץ הודיעו לפי הערכות הרופאים שיש לו שנתיים לחיות, חזיתי את ההצפות בילוסטון ביוני של 2022 במאי ואז את רעידת האדמה בקליפורניה בדצמבר של 2022 מוקדם יותר באותו החודש. מוקדם יותר השנה חזיתי ש-2024 תהיה שנה מלאת אסונות טבע, והנה זה מתרחש והאסונות רק ילכו ויחמירו. גם חזיתי שב-2024 יתחיל השפל הגדול השני וגם זה עומד להתרחש בקרוב. וכל אלו דברים שחזיתי כאן באתר, אבל אתה כותב לי ש"זה שאדם מכריז בלי סוף מעל מגדלי העיר: "אני גאון", זה עדיין לא הופך אותו באמת לגאון".

"עיניים להם ולא יראו" |נחמה||פנים|

-תהילים, פרק קט"ו, פסוק ה'.
ואומר לך עוד משהו, גאונים אמיתיים לא אומרים מילה.|אילם|
לא, זה מיתוס כוזב ושקרי.
האנושות היא זאת שגילתה את הגאונות שלהם.
לא נכון. האנושות מטומטמת. האנושות מגלה היא בעצמה באמת ובתמים, כמות קטנה יחסית של גאונים. רוב הגאונים שמגלים אותם, "מגלים" אותם רק לאחר שלאחר כל המכשולים שהאנושות בטיפשותה שמה להם בדרך, הם בכל זאת מצליחים להתעלות אל מעל אותם מכשולים והאנושות מגלה אותם לאחר מעשה ולאחר הצלחתם.

הבעיה עם זה, זה שגאונות לא מספיקה בשביל להצליח, אלא צריך גם עוד דברים, כמו לדוגמה עזרה, כסף, מזל, וכדומה', אבל רוב הדברים האלו לא זמינים לגאון הממוצע סתם ככה אלא צריך לספק לו אותם עוד מלפני פריצתו, אבל בגלל טיפשותה של האנושות, היא יודעת לזהות מעט גאונים לפני שפרצו, ככה שהיא בעצם יודעת לזהות רק גאונים שפרצו, ואז אלו או גאונים שהיו להם את הדברים האלו בלי עזרת האנושות (שאלו מעט גאונים) או גאונים שפרצו למרות שלא היו להם את הדברים האלו, ובשני המקרים, האנושות כבר לא ממש עוזרת, וגם אם מתחילה לנסות ולעזור, עזרתה כבר אינה נדרשת.

והבעיה עם זה, זה שרוב הגאונים, בגלל כל זה, דווקא לעולם לא פורצים ולא מזוהים, כי בגלל שגאונות כשלעצמה לא מספיקה, ובגלל שלרוב הגאונים אין את הדברים הנוספים שהם צריכים בשביל להצליח ובשביל לפרוץ, ובגלל שרוב הגאונים גם לא יצליחו להתגבר בכוחות עצמם על מסע התלאות, שבטיפשותה של האנושות עליהם לעבור לפני פריצתם, רוב הגאונים פשוט לא פורצים וזהו זה, ואף-אחד אינו יודע עליהם לעולם.

להערכתי, על כל גאון שזוהה מבעוד מועד, קיבל את העזרה שהוא צריך ופרץ, יש תשע גאונים שאף-אחד בשום מקום לא ידע עליהם לעולם.

זאת אולי לא נראית כמו הבעיה הכי גדולה והכי דחופה בעולם אבל זאת דווקא כן, כי ברגע שידעו לזהות גאונים וישבצו אותם במקום הנכון עבורם, לא רק הם יהנו מכך. הם לא מעניינים. הם קבוצה קטנה יחסית. מה שחשוב, זה שכל העולם יהנה מכך, ואז אולי העולם יפסיק להיות מקום כל-כך דפוק, שאת כל זה הסברתי במאמרי, הכל-כך גאוני, .שאף-אחד לא היה אפילו מסוגל לקרוא אותו ולהתייחס:

שזאת עוד נקודה. מלבד כל תחזיותיי המוצלחות את העתיד שהאתר מלא בהם, כל האתר מלא גם במגוון נרחב של מאמרים גאוניים ופורצי דרך שלי שכל אחד מהם כשלעצמו הוא הרבה יותר ממספיק בשביל להוכיח את חוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם, ושההיסטוריונים של העתיד עוד יגידו עליה בצדק רב שהיא עלתה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו:

בחירות 2024 לנשיאות ארצות הברית-13 סיבות למה לטראמפ יש סיכוי טוב לנצח. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

מלחמת העולם השלישית-קווים לדמותה-תחזית של מ. ח. פ., גאון פיננסי ומומחה לברבורים שחורים | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שזאת עוד נקודה. מלבד כל תחזיותיי המוצלחות את העתיד שהאתר מלא בהם, כל האתר מלא גם במגוון נרחב של מאמרים גאוניים ופורצי דרך שלי שכל אחד מהם כשלעצמו הוא הרבה יותר ממספיק בשביל להוכיח את חוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם, ושההיסטוריונים של העתיד עוד יגידו עליה בצדק רב שהיא עלתה אף על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו:

בחירות 2024 לנשיאות ארצות הברית-13 סיבות למה לטראמפ יש סיכוי טוב לנצח. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

מלחמת העולם השלישית-קווים לדמותה-תחזית של מ. ח. פ., גאון פיננסי ומומחה לברבורים שחורים | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
השפל הגדול השני-קווים לדמותו-תחזית של מאור פז, הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים ומומחה ברמה עולמית לברבורים שחורים. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

שארית המאה ה-21-קווים לדמותה-תחזית של מאור פז, העתידן הטוב ביותר בכל הזמנים וגאון ברמה עולמית. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

טקסט חשוב ופוקח עיניים שכתבתי בפורום מפלגת הליכוד על למה המדעים ההומאניים חשובים יותר מהמדעים הריאליים ולמה אנשים הומאניים חכמים יותר מאנשים ריאליים | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

צ'ארלס חיכה הרבה שנים לכס מלכות, עם כס המלכות מסתמן שגם חלה. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

השבועות, החודשים והשנים חולפים להם לאיטם, ותחזיותיו של הגאון אדיר המימדים מאור פז ממשיכות להתגשם בקצב מסחרר. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

אתם רוצים לדעת איך אני יודע את העתיד? | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

כל חיזויי את העתיד בפניכם כאן באתר, כל המאמרים הגאוניים שלי, כל צבא המעריצים שלי כולל התמונות שלהם מעריצים אותי וסוגדים לי כולל תמונות של מה שנכתב עליי בספר המחזור על ידי שאר התלמידים ושני תמונות שני צדי הדף מהמשימה בשיעור חינוך בכיתה י"א שבה לכל תלמיד היה דף עם השם שלו וכל הדפים של כל התלמידים עברו בין כל תלמידי הכיתה וכל אחד כתב את מה שהוא חשב על אותו תלמיד, ושש תלמידים כתבו עליי שאני חכם, ועדיין, קבוצה מסוימת של גברים ונשים בשנות הארבעים, החמישים, השישים והשבעים לחייהם לא מאמינים לעובדת גאונותי.

כל זה, בזמן שב-2011, קבוצה קטנה של ילדים וילדות בני 13 האמינו בגאונותי פשוט מכיוון שחזיתי מראש שבתוך חצי שנה תופסים את בן לאדן |נחמה|

בלתי פאקינג יסופר כי פאקינג יאומן |נחמה|

ברוכים הבאים למקום קטן ומפגר, ושמו כוכב הלכת ארץ |נחמה|

OIP (13).jpg
הרי אין הנחתום מעיד על עיסתו, לא?
כי כל המפגרים אמורים להבין מי חכם ומי לא על סמך דעת עצמם? כי זה עבד כל-כך נהדר עם איך שאלברט איינשטיין נתפס כ"כלב עצלן שלא יצא ממנו כלום", עם איך שעל ג'רום דייוויד סלינג'ר נאמר ש"הוא התלמיד הגרוע ביותר באנגלית ובכתיבת חיבורים שלמד כאן אי פעם" ועם איך שתומאס אדיסון נזרק מהבית-ספר בכיתה ב' כי הוא היה טיפש מידי מכדי ללמוד משהו? משהו כזה? |נחמה|

למעלה