אירוח בפורום: פאנל מומחים

V e n g a

New member
לא ממש נכון

Just A Little כן קיבל השמעות ברדיו למיטב זכרוני, ואני משער שלפחות האלבום הראשון שלהם יצא. וויל יאנג זה באת דוגמא טובה, אני מניח שהתעלמו ממנו כי חשבו שאין לו קהל יעד אחר חוץ מאךה שצפו בו בפופ איידול בבריטניה, דבר שהוא לא נכון גם לגבי ישראל וגם לגבי בריטניה.

מכירות

בהחלט כן. אמנם היתה שנה לא קלה לשוק הבינלאומי והמכירות עדיין בירידה אבל אין ספק שהיו גם מספר הצלחות לא מבוטלות כמו של אבריל לאבין שממשיכה להיות האומן הלועזי הכי מוכר בישראל גם בשנת 2004. גם הסטריטס בהחלט הפתעה אדירה וגם מארון 5 שהאלבום שלהם התחיל לאט לאט והתפתח להצלחה אדירה

תשוה של חיים רייכנטל

הכריסמס הקרוב בהליקון מתאפיין בעיקר באוספי להיטים גדולים של אומנים חשובים כמו: רובי וויליאמס, רונאן קיטינג, שאניה טווין, Blue, קיילי, טינה טרנר, פלאסיבו, אוסף רימקסים לדפש מוד ועוד רבים. לצד האוספים, עומדים לצאת החודש אלבומים חדשים לגמרי לאמינם, U2, אלטון ג'וןפסקול הסרט "ברידג'ט ג'ונס 2" ואלבום הסולו ל גוון סטפאני.

אלבומים חדשים

הגדולים שיוצאים עכשיו זה בריטני ספירס אוסף להיטים גרין דיי חדש, אר-אי-אם חדש, פיל קולינס אוסף, נטאשה בדינגפילד אלבום בכורה, רוד סטויארט חדש, ווסטלייף אלבום חדש, אשר מהדורה מיוחדת לאספנים של האלבום CONFESSIONS, סיל אוסף, לאורה פאוסיני ועוד...

מאיה בוסקילה

לדעתי היחסי ציבור שעשולה מדהימים והיא בהחלט עשתה פריצה אדירה קדימה. אישית השיר "הלב" שיר ענקקקקקקקקק ומדהיםםםםםםםםם בהחלט אחד משירי השנה שלי

שלום יוסי

תתפלא לדעת שהדיסק הקודם של ליברטי איקס : "Just A Little" יצא בישראל. לגבי הפרוייקט האחרון, הוא היה מיועד לבריטניה בעיקר ואין תאריך רשמי לארצות נוספות. במידה ויהיה, הדיסק ייצא בישראל.

תגובה

אני חושב שהמכירות של אלבום הבכורה של אוונסנס ללא ספק היו אחת מהתופעות המרשימות של התקופה. כלהקה אנונימית, אוונסנס הצליחה לבסס את מעמדה בין האלבומים המכירים ביותר בשנה פלוס האחרונות ואף עקפה מכירתית כוכבים גדולים במוסיקה. ואינני מופתע - הוא פשוט אלבום מצויין ! האלבום החדש של אנסטסיה אף הוא מוכר בקצב קבוע, ומבטיח את מעמדו כאלבום המצליח ביותר שלה עד היום ובצדק !

תשובה מחיים רייכנטל

לדעתי, הניסיון של הפרוייקט של רוני הוכיח, שהיה יותר ממשתלם להוציא אותו לפועל! ביחס לגודלו של השוק המקומי, הבעייתי והמורכב שלנו - עמדו בצפיות שהצבנו לנו והפקוייקט נחשב להצלחה גדולה. רוני כבר מתחילה לעבוד על האלבום החדש שלה!

חדשים

אז ככה, האלבומים הצפויים לצאת בעתיד הקרוב: דסטניז צ'איילד - אלבום חדש ! טרוויס - אוסף להיטים, אוונסנס - הופעה חיה על גבי DVD ודיסק שמע, ג'ניפר לופז - אלבום חדש ! בריאן מקפדן - סולן להקת ווסטלייף באלבום סולו פינק פלויד - The Wall - מהדורה חגיגית סדרת מוסיקה עולם של נשיונל ג'יוגרפיק פירל ג'אם - האוסף מייקל ג'קסון - קופסא חגיגית נאס - אלבום חדש The 411 - אלבום הבכורה של הרכב ה-R&B המצויין מאריה קארי בהופעה DVD ועוד... לאוהבי הדאנס: טייסטו - אלבום האולימפידה שיצא ממש עכשיו, מהדורת העשור לאלבום המעולה של "רנסנס" - ג'ון דיוויד וסאשה פיטר ראוהופר - לייב @ רוקסי 4 קארל קוקס ב-BACK TO MINE ואוסף חדש בעריכת ג'אד ג'ולס ועוד...

V e n g a

New member
למה להתפלא כ"כ מההצלחה של הסטריטס?

זה די אלבום קרוס-אובר שהצלי בכל אירופה ... וכמובן Dry Your Eyes עדיין בפלליליסט של גלגל"צ

ערן1987

New member
אתה חושב שמוסיקאים לא כ"כ מוכרים

בארץ,כמו פלאסיבו,רונאן קיטינג ושאניה טוויין,יכולים להצליח כאן מבחינת מכירות?

ערן1987

New member
אתה חושב שהחדש של ווסט' יצליח כמו

האלבומים הקודמים? בכל זאת,הם שינו את הסוג המוסיקלי שלהם באלבום הזה

בנוסף לדבריו של VENGA

אתם חייבים להבין שישנם פרוייקטים שמיועדים לבריטניה בלבד, אף על פי שהם נשמעים מתאימים אולי גם לנו. לא תמיד ישנה אפשרות להוציא את אלה מחוץ לבריטניה, זוהי החלטה של החברות בחו"ל.

ערן1987

New member
אוונאסאנס לא ממש אנונימיים

הם מהלהקות האלה שאפשר להגיד "אני מעריץ שלהם" בלי שיגידו לך "מי אלה?
" ובקשר לאנסטסיה,יש סיכוי שהיא תבוא לארץ? כלומר,שאתם תדברו עם איזשהו מפיק כלשהו שינסה להביא אותה לכאן? כי כמו שאמרת,האלבום שלה מוכר יפה מאוד(הימור שלי,מעל ל-10K),ואני יודע שגם האלבום הקודם שלה מכר כאן יפה מאוד.. ויש לה להיטים בקצב אז לא חבל?

V e n g a

New member
זה מה שאני לא מבין

למה הקהל הישראלי מתלהב מאיזה ילדה יפה (גם נושא לויכוח) שמזיזים אותה כמו בובה על חוטים, ואפילו אף פעם לא הוכיחה שהיא יודעת לשיר באמת (אף פעם לא ראיתי שהיא שרה לייב) , ועוד נותנים לה שירי פופ ממחוזרים עם תוכן דומה. ההסבר היחיד שיש לי זה שכנראה כי אין אף אחד שהעיז לפני ללכת על דבר כזה ...

אירוח בפורום: פאנל מומחים

מחר בשעה 16:00 יגיעו לפורום חיים רייכנטל, תומר גלאט ועופר מנחם. מנהלי לייבלים שונים בחברות התקליטים המובילות בארץ. אתם מאוד מוזמנים לשרשר לכאן שאלות. מדובר במאורע היסטורי בו נציגים מחברות התקליטים המובילות מדברים עם אוהבי מוזיקה. זו ההזדמנות שלכם לשאול את כל מה שרציתם לשאול אבל לא היה לכם את מי... השרשור יחולק ל-4 קטגוריות: שאלות כלליות לכולם ושאלות פרטיות. מצורף לינק לפרטים נוספים על הפאנל ועל כל אחד מן המומחים. נא לשמור על שפה נאותה ושיהיה לנו

למעלה