באם ישראל צריכה לאיים שתפגע באיראן?

jackie111

Well-known member
אותי זה מאד מדאיג שאנחנו מאיימים לפתוח בחזית נוספת.
ישראל נמנעת מלפגוע בחיזבאללה שבלבנון כדי לא לפתוח
חזית נוספת. אבל נראה לי שחושבים פחות זמן אם לשלוח
מטוסים ל2000 קמ כדי לפגוע באיראן מדינה ענקית עם 90
מליון תושבים ונשק גרעיני.

ומה המטרה?

evglev1

Well-known member
מנהל

ומה המטרה?
קודם כל לפי המודיעין שלנו עדיין אין להם נשק גרעיני והם בדיוק פסע משם וזאת הזדמנות לעשות איפוס לפרויקט הגרעין ולהחזיר את פרויקט הגרעין שלהם ש-99% מוכן 20 שנה אחורה. כשהפעם הם תקפו אותנו ולא מדובר במתקפה שאנחנו התחלנו.

שנית כדי שלא ינסו שוב מתקפה כמו אתמול וידעו שכל טיל שהם יורים עלינו הם יקבלו מאיתנו טיל מאותו סוג וכנ"ל כתב"מים ומכיוון שאין להם מערכת הגנה כמו שלנו וגם לפוטין אין הגנה כזאת לתת להם, ששיגור נוסף כזה יביא להרס בהיקפים של מלחמות העולם באיראן.

jackie111

Well-known member
קודם כל לפי המודיעין שלנו עדיין אין להם נשק גרעיני והם בדיוק פסע משם וזאת הזדמנות לעשות איפוס לפרויקט הגרעין ולהחזיר את פרויקט הגרעין שלהם ש-99% מוכן 20 שנה אחורה. כשהפעם הם תקפו אותנו ולא מדובר במתקפה שאנחנו התחלנו.

שנית כדי שלא ינסו שוב מתקפה כמו אתמול וידעו שכל טיל שהם יורים עלינו הם יקבלו מאיתנו טיל מאותו סוג וכנ"ל כתב"מים ומכיוון שאין להם מערכת הגנה כמו שלנו וגם לפוטין אין הגנה כזאת לתת להם, ששיגור נוסף כזה יביא להרס בהיקפים של מלחמות העולם באיראן.
התאוריה קובעת שכשתצא למלחמה תדע לתכנן רק איך תתחיל אותה. אתה מכיר את התכנון
שלך אך לעולם לא תדע כיצד תתנהל וכיצד תסתיים. זה הימור מסוכן שיכול לרסק אותך. אתה
גם לא יודע כיצד יגיבו אחרים מסביבך (ידידך ואויבך).

התיאוריה גם קובעת שאם תעצור מלחמה ללא הסכם. המלחמה לא הסתיימה. היא תפרוץ שוב
בתוך שנים. תגיד זאת לביבי שמנהיג את המלחמה בחמאס.

evglev1

Well-known member
מנהל
התאוריה קובעת שכשתצא למלחמה תדע לתכנן רק איך תתחיל אותה. אתה מכיר את התכנון
שלך אך לעולם לא תדע כיצד תתנהל וכיצד תסתיים. זה הימור מסוכן שיכול לרסק אותך. אתה
גם לא יודע כיצד יגיבו אחרים מסביבך (ידידך ואויבך).

התיאוריה גם קובעת שאם תעצור מלחמה ללא הסכם. המלחמה לא הסתיימה. היא תפרוץ שוב
בתוך שנים. תגיד זאת לביבי שמנהיג את המלחמה בחמאס.
זה בדיוק העניין הסכמי רודוס היו רק הסכמי שביתת נשק, מלחמת העצמאות של 1948 נמשכת עד היום!!!!!!!!!!

palmony1951

Well-known member

כל התקפה שלנו על איראן שלא תכלול השמדה של האתרים הגרעיניים-ברכה לבטלה.
אם כבר לתקוף, אז קודם לפתור את הבעיות הקרובות-חמאס וחיזבאללה-הרי גם הם שייכים לחרא האיראני.
אם לא הצלחנו בנ"ל-אז מה יש לנו לחפש יותר רחוק.(קודם לנגב את התחת מקקה, ואחרי זה לנקות את הבית).
הרי עכשיו, העולם יותר יסלח לנו על הטיפול בעכברושים הקרובים (בגלל ההתקפה האיראנית).

נערך לאחרונה ב:

palmony1951

Well-known member
כל התקפה שלנו על איראן שלא תכלול השמדה של האתרים הגרעיניים-ברכה לבטלה.
אם כבר לתקוף, אז קודם לפתור את הבעיות הקרובות-חמאס וחיזבאללה-הרי גם הם שייכים לחרא האיראני.
אם לא הצלחנו בנ"ל-אז מה יש לנו לחפש יותר רחוק.(קודם לנגב את התחת מקקה, ואחרי זה לנקות את הבית).
הרי עכשיו, העולם יותר יסלח לנו על הטיפול בעכברושים הקרובים (בגלל ההתקפה האיראנית).
את ההתקפה על איראן, צריך לתכנן היטב-ולא לשלוף פתרונות מהבטן (התחת).
אא"כ כבר תכננו את זה, במקום לתכנן פה (הפלסטינאצים).

קודם כל לפי המודיעין שלנו עדיין אין להם נשק גרעיני והם בדיוק פסע משם וזאת הזדמנות לעשות איפוס לפרויקט הגרעין ולהחזיר את פרויקט הגרעין שלהם ש-99% מוכן 20 שנה אחורה.
הוא כבר 15 שנה כמעט מוכן...

jackie111

Well-known member
הוא כבר 15 שנה כמעט מוכן...

אולי לא תהיה לנו הזדמנות להגיד:
"חבל שהאיראנים עבדו עלינו. הם היו צריכים לעדכן אותנו שיש להם כמה פצצות אטום."

Harrington

Well-known member
מנהל
רק נזכיר לחובבי ז'אנר ה'לא חייבים תמיד להאשים את עצמנו, גם אם במשתמע זה כביכול השמצה נגד רוה"מ' נזכיר שאירן הייתה זו שתקפה את ישראל, לא להיפך.
מדינה ענקית עם 90
מה כמות התושבים משנה לעניין? נשק גרעיני עדיין אין להם. זאת בדיוק אחלה הזדמנות לעכב להם את התוכניות בעניין עוד קצת, הפעם באופן גלוי לשם שינוי. מבחינה זו גם אם ישראל כן הייתה זו שפותחת כאן חזית נוספת, עדיפה לנו מלחמה קשה ככל שתהיה כשעדיין אין להם את הנשק המיוחל מאשר יום לאחר מכן.
ומה המטרה?
בטחון מדינת ישראל ותושביה.

ומה המטרה?
אני יכול להבין למה אתה מודאג ובהחלט הפעם אני איתך בתובנות שלך.
כשמישהו מאיים ולא מוציא לפועל את האיום שלו הוא כנראה חלש ולא מאמין בעצמו.
מדינת ישראל מאיימת אבל מחרבנת שלשול מרוב פחד ותבוסתנות.
אם תשאל ילד בן 5 עם מנת משכל פחות מ 100 IQ כלומר על סף פיגור אם נחש תוקף אותך באיזה חלק בנחש כדאי לך לפגוע?
הוא יאמר לך מיד בראש. להוריד לנחש את הראש .
בישראל הדגנרלים כלומר הדרג הצבאי והדרג המדיני יש להם IQ של פיגור מתקדם תשאל אותם והם יגידו לך לפגוע בזנב .
החמאס ברצועה והחזבאללה בדרום לבנון הם זנב של הנחש .
אם תוריד לנחש את הראש מה יקרה לזנב של הנחש? הוא ימשיך להתקיים?
אירן מאיימת לחסל את מדינת ישראל להם יש סכין לישראל יש אקדח .ישראל צריכה להשתמש באקדח שלה על מנת לחסל את האיום הקיומי.
הם יושבים בקבינט המלחמתי ומטכסים עצה ואין להם פתרון אז הם אומרים מחר ניפגש עוד פעם לישיבת הקבינט הביטחוני.
אין להם פיתרון. הם מפחדים להשתמש באקדח. למה הם מפחדים להשתמש באקדח? מה יגיד העולם ?
בואו נעשה קואליציה. רק לפני 90 שנה הנאצים רצחו אותנו והעולם עמד מנגד. רק לפני חצי שנה המוסלמים ברצועה עשו לכם רצח עם והעולם היה איתכם בדיוק שבועיים ואחרי שבועיים העולם כבר לא היה איתכם.
בעיקרון אם השכן שלי יתפוס אותי ברחוב ויאמר לי אני עומד להרוג אותך אלך הבייתה אקח את האקדח שלי אלך לביתו של השכן ואתקע לו כדור בראש.
ולא אכפת לי מאף אחד. גם אם יעצרו אותי ויאשימו אותי ברצח על הזין שלי אני חי והזבל שאיים עלי מת.
באותו הלילה ששלחו עליכם 400 כלי משחית שלושה טילי יריחו היו צריכים לצאת מהבורות שלהם מהמקומות שלא אזכיר את שמם עם ראשי נפץ תרמו גרעיניים לחלל ואחרי 12 דקות אין טהראן. ואין איספהאן ואין ננתז ואין נפט.
2 מיליון הרוגים ועוד 5 מיליון פצועים מנשורת רדיואקטיבית ואין יותר משטר אייטולות.
פצצה תרמו גרעינית אחת עוצמתה פי 600 מהפאט בוי שהוטלה על הירושימה.
האמריקאים היו צריכים שתי פצצות אטום כדי לשכנע את הירוהיטו הקיסר היפני להיכנע ולחתום על הסכם כניעה.
ראש המטה הצבאי היפני אומזו יושיג'ירו ושר החוץ היפני שיגמיצו מאמורו ובצד האמריקאי הגנראל דאגלס מקארתור וצ'סטר נימיץ על אנית הקרב מיזורי חתמו על הסכם הכניעה של יפאן ואז הגיעה לסיומה מלחמת העולם השניה.
ישראל צריכה 3 פצצות אטום ונוייטרון כדי לגמור על איראן. ןאחר כך יבוא תורה של לבנון .לא של החזבאללה אלא לבנון. לבנון תחזור לתקופת האבן כפי שבזמנו איים אחד הדגנרטים במטכ"ל על לבנון.
הוא אמר אם החזבאללה יפתחו במערכה נגד ישראל לבנון תימחק מעל פני האדמה.
אז תבין מה ישראל צריכה לעשות ומה היא לא מסוגלת לעשות בגלל הסכם התבוסתנות אסון חרבון אוסלו וברגע שלאירנים תהייה יכולת גרעינית צבאית נגמר הסיפור של מדינת ישראל.
לכן אתה בהחלט צריך להיות מודאג. אני במקומך אם הייתי חי ומתגורר בישראל הייתי מאוד מודאג.

נערך לאחרונה ב:

jackie111

Well-known member
כשאנחנו מתייעצים ביננו בגלוי אם לתקוף או לא לתקוף.
האיראנים נכנסים לכוננות. מאיישים את סוללות הטילים.
מבטלים את החופשות של סוף השבוע לחיילים. ומחכים
עם אצבע על ההדק .

הם למדו זאת מאיתנו ערב התקפתם הכושלת.

כשאנחנו מתייעצים ביננו בגלוי אם לתקוף או לא לתקוף.
האיראנים נכנסים לכוננות. מאיישים את סוללות הטילים.
מבטלים את החופשות של סוף השבוע לחיילים. ומחכים
עם אצבע על ההדק .

הם למדו זאת מאיתנו ערב התקפתם הכושלת.
אין להם תשובה נגד יריחו 3 ויריחו 4.

אם מערכת ההגנה האוירית שלהם תהיה בכוננות
יוכלו לירט אותו.

איבדנו את גורם ההפתעה.
אין להם שום מערכת שיכולה להתמודד עם טיל בליסטי שנכנס לאטמוספרה במהירות 7 מאך ושולח דיקוי שמבלבל את המכ"מ של האויב.
קשה מאוד להוריד את הטיל הזה.
האמריקאים בהלם. 110 טילים שנכנסים לחלל החיצון שלחו האירנים לישראל ומערכות החץ הפילו 99.9 מהטילים הבליסטיים.
יורופה בהלם מהדיוק החיצים פירקו אותם עוד בחלל החיצון.

למעלה