ביביסט , מה הוא אומר?

אלפיני

Well-known member
ממש הגירסה המודרנית ללכם ולא לו, ולפי שהוציא את עצמו מן הכלל כפר בעיקר, ואף אתה הקהה את שיניו

1711707564605.png

Harrington

Well-known member
מנהל
ממש הגירסה המודרנית ללכם ולא לו, ולפי שהוציא את עצמו מן הכלל כפר בעיקר, ואף אתה הקהה את שיניו

צפה בקובץ המצורף 101076
אני לא יודע מה זה ביביסט, אבל בדיוק כמוך, אין לי שמץ של מושג מה האמת מתוך שתי הגרסאות. ההבדל היחיד בינינו הוא שאני מודה בכך שאין לי מושג ואין לי כל דרך לדעת ואילו אתה מניח שאם איש ימין אמר א' אז האמת היא בהכרח ב'.

The Real Big Joe

Well-known member
אני לא יודע מה זה ביביסט, אבל בדיוק כמוך, אין לי שמץ של מושג מה האמת מתוך שתי הגרסאות. ההבדל היחיד בינינו הוא שאני מודה בכך שאין לי מושג ואין לי כל דרך לדעת ואילו אתה מניח שאם איש ימין אמר א' אז האמת היא בהכרח ב'.
ואם "גיששו" אז מה? זאת לא הצעה?

Harrington

Well-known member
מנהל
ואם "גיששו" אז מה? זאת לא הצעה?
מן הסתם יש הבדל בין שני המונחים. אם אינך מבין או מכיר את ההבדל, אתה מכיר את דעתי שעליך לדרוש בחזרה את הכסף ממי שעברת אצלו קורס בהבנת הנקרא. אין לי מה להוסיף על דעתי זו, זולת להציע לך אולי, אם לא תקבל החזר כספי, לדרוש לעבור את הקורס מחדש (למען הסר ספק הצעתי זו הינה הצעה, לא גישוש).

The Real Big Joe

Well-known member
מן הסתם יש הבדל בין שני המונחים. אם אינך מבין או מכיר את ההבדל, אתה מכיר את דעתי שעליך לדרוש בחזרה את הכסף ממי שעברת אצלו קורס בהבנת הנקרא. אין לי מה להוסיף על דעתי זו, זולת להציע לך אולי, אם לא תקבל החזר כספי, לדרוש לעבור את הקורס מחדש (למען הסר ספק הצעתי זו הינה הצעה, לא גישוש).
פוץ איוונוביץ פומפוזי.

גיששו זה אומר שלפי התגובה שלו להצעה כמה הוא נאמן לביבי היו מחליטים,

כיון שלא הראה התלהבות מביבי נגנז.

במילים אחרות רצו להשפיע על מה יגיד בטקס.

Harrington

Well-known member
מנהל
גיששו זה אומר שלפי התגובה שלו להצעה כמה הוא נאמן לביבי היו מחליטים,

כיון שלא הראה התלהבות מביבי נגנז.

במילים אחרות רצו להשפיע על מה יגיד בטקס.
אהה, ללא ספק :). אבל לפחות אשריך על אף ההנפצה החביבה, שאתה כן יודע שיש הבדל בין שני המושגים :).

אהה, ללא ספק :). אבל לפחות אשריך על אף ההנפצה החביבה, שאתה כן יודע שיש הבדל בין שני המושגים :).
מה זה לגשש.

חשבת על זה?

מה זה הקומבינה הזאת?

אם מגיע פרס לפי הועדה נותנים אם לא מגיע לא נותנים.

גיששו זה אומר שיש מו"מ/בדיקת תגובה וכד'.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה זה לגשש.
נו בחייאת. אחרי שבלי לקלוט הסכמתי עם טענתי ודחית את טענתו של ביג ג'ו, עכשיו אתה מנסה לחזור בך ולהראות שגם אתה לא למדת לימודי ליבה? לא קצת מיותר?
חשבת על זה?
לא.
מה זה הקומבינה הזאת?
אין לי מושג.
אם מגיע פרס לפי הועדה נותנים אם לא מגיע לא נותנים.
ואם הוועדה רוצה לגשש, היא מגששת.
גיששו זה אומר שיש מו"מ/בדיקת תגובה וכד'.
לא, ממש לא מחייב. גישוש בדיוק כשמו כן הוא. שום משא ומתן אין בו ולא בטיח.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל ידוע שהנאמנות של ינון מגל לביבי היא כמו הנאמנות של ניקולאוס איש דמשק להורדוס. כך שאפילו להגיד שביבי שכח להסתרק עולה לינון מגל בבריאות.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל ידוע שהנאמנות של ינון מגל לביבי היא כמו הנאמנות של ניקולאוס איש דמשק להורדוס. כך שאפילו להגיד שביבי שכח להסתרק עולה לינון מגל בבריאות.
אז? זה אומר משהו על מה הגרסה הנכונה בסיפור הזה? זה מסמיך מאן דהוא (כמו למשל פותח השרשור) להתיימר לקבוע מה נכון ומה לא נכון? הרי באותה מידה ש"ידוע" (לטענתך) שמגל הוא כזה וכזה, כך ידוע שהתשקורת היא שקרנית שמעוותת, מסלפת ואף ממציאה כדי לקדם את האג'נדה שלה.

xyxy210

Active member
תגיד , רגשי הנחיתות שלך כל כך חמורים ?
מה אתה רוצה להראות בדוגמא שהבאת ?
דע לך שהנאמנות של הרינגטון ומר אבו עלי לביבי חזקה כפליים.
הם מוכנים להיהרג באוהלה של תורה ולשמר את ביבי כראש ממשלה.

למעלה