בן גביר:החטופים שלנו גוועים ברעב,והיא דואגת לחוטפים לפירות.אין לתאר=נשמע כמו בדיחה/דאחקה/ידיעת מתיחה של 1 באפריל.

The Real Big Joe

Well-known member
המטומטם הזה הזה חושב שאנחנו ארגון טרור. ההתנהלות הזאת של היועמ"ש היא שמאפשרת לישראלים לצאת לחו"ל בלי חשש למאסר על הפרה של החוק הבינלאומי.

מוטי חוף

Well-known member

מוטי חוף

Well-known member
המטומטם הזה הזה חושב שאנחנו ארגון טרור. ההתנהלות הזאת של היועמ"ש היא שמאפשרת לישראלים לצאת לחו"ל בלי חשש למאסר על הפרה של החוק הבינלאומי.
2.

נעם פדרמן שבנו נפצע בצפון:​

"אנחנו בשכונה קשה-צריך להתנהג כמו בריון"=זאת השפה היחידה שהמחבלים הפלסטינאצים מבינים.​

=

נעם פדרמן :
‏מתי נפסיק להיות בשר תותחים ?
במלחמת יום הכיפורים (שגם בה הופתענו), ניהלנו מלחמה ב 2 חזיתות.
הגיע הזמן ל-3 חזיתות, עזה, לבנון ואיראן.
קטן עלינו.
ואם הממשלה והצבא לא מסוגלים-שילכו !

נערך לאחרונה ב:

מוטי חוף

Well-known member
3.
וואטסאפ מאהל המילואימניקים 1 :

במקום לעסוק בנקניקיות- אנחנו צריכים לעסוק בהכרעה.
במקום לעסוק בפירות- אנחנו צריכים לעסוק בהחזרת החטופים, אחיזה בשטח, אפשור הגירת אוכלוסיית אויב וניצחון ישראלי אמיתי.
המחבלים הארורים בבתי הכלא צריכים לסבול, והתנאים שלהם צריכים להיות המינימום הנדרש כדי לחיות.

אבל אסור לנו לשכוח את מה שחשוב באמת והוא הדשדוש שלנו מול ההכרעה בכל הזירות:
לבנון עכשיו.
עזה עכשיו.
איו"ש עכשיו.
כל השאר אחר כך.

1713446447511.png 1713446418389.png

מוטי חוף

Well-known member
אתה לא שונה מהחמאס. אותה מנטליות אותה מוסריות.
אתה מסתלבט עלינו כאן ,
אתה מוזיל/מסתיר/מגמד את הסכנה שקיימת בעצם העובדה שלא מוציאים להורג מחבלים פלסטינאצים ,
הגישה/שיטה שלך מסכנת את בטחון תושבי ישראל , מעודדת את הטרור הפלסטינאצי , ומגבירה אותו שבעתיים עשרת מונים .

The Real Big Joe

Well-known member
אתה מסתלבט עלינו כאן
אני ממש לא מסתלבט. לאמיתו של דבר אני נלחם נגד שאט הנפש שהפוסטים שלך גורמים.

אתה מוזיל/מסתיר/מגמד את הסכנה שקיימת בעצם העובדה שלא מוציאים להורג מחבלים פלסטינאצים
זה בדיוק הסיגנון של מרצחי החמאס.

מוטי חוף

Well-known member
אני ממש לא מסתלבט. לאמיתו של דבר אני נלחם נגד שאט הנפש שהפוסטים שלך גורמים.

זה בדיוק הסיגנון של מרצחי החמאס.
בגלל אנשים כמוך ישראל חייבת 100 בן גבירים , תותחים דוברי ערבית/בן גבירית/מזרח תיכונית/בריונית , בכנסת .
כמו כן כל המטכ"ל של צה"ל חייב להיות מורכב אך ורק מקצינים/אלופים בן גבירים בלבד ,
אחרת ישראל תושמד ע"י מחבלים פלסטינאצים בכל הגזרות .

The Real Big Joe

Well-known member
בגלל אנשים כמוך ישראל חייבת 100 בן גבירים , תותחים דוברי ערבית/בן גבירית/מזרח תיכונית/בריונית
אתה מאשר את דברי שאתה איש חמאס בלבבך. תראה איך אתה משתוקק להשתלב במזרח התיכון ולאמץ את התרבות הברברית של הערבים.

כמו כן כל המטכ"ל של צה"ל חייב להיות מורכב אך ורק מקצינים/אלופים בן גבירים בלבד ,
אחרת ישראל תושמד ע"י מחבלים פלסטינאצים בכל הגזרות .
והתוצאות יהיו כמו מה שקרה למדינות ערב ב-75 שנים.

מוטי חוף

Well-known member
אתה סותר את עצמך חלקית,הרי השווית את החטופים שגוועים ברעב לפירות לאסירים.

אם אין חטופים או יש מעט מאוד ההשוואה שלך חסרת משמעות.
אין שום סתירה... שטויות במיץ עגבניות .
לדעתי יש רק גופות שחמאס לא יודע איפה חלקן נמצאות בכלל .
# אי לכך ובהתאם לזאת יש להוציא להורג את כל המחבלים הפלסטינאצים בכל בתי הכלא בישראל גם את הוותיקים את כולם #
רות סוף ...

למעלה