די די אי אפשר ככה. אנחנו על הרצפה מרוב צחוקים.

הרגתם אותי ואת חברי. כאן מתכוננים כל אחד ללכת לביתו. אבל מתגלגלים ברצפה מרוב צחוקים ולא יכולים ללכת.

מה גרם לנו להתפרצות הצחוק המופרעת הזאת?
המשפט הזה.
" הדרך היחידה להתנתק מאמריקה היא לגמור את הסכסוך עם הערבים "
שוב פעם הישראלי המטורלל , האהבל, הדמות הכי מגוחכת בריג'ן כל העולם צוחק עליכם.
בחיי חברים שלי במיאמי ובכלל בארה"ב שהם לא יהודים ולא ישראליים שואלים אותי מה קרה לכם? שם בישראל?
ואני שולח אותם לממשל הדמוקרטי לשאול את הממשל האמריקאי מה קרה לכם שם במשרד הביטחון שלכם? למה אתם בוגדים במדינה שהיא המדינה הידידה שלכם במזה"ת היחידה במזה"ת שלעולם לא תבגוד בכם ואתם ככה בוגדים בה ומונעים ממנה להילחם נגד מפלצות נאציות אירגוני טרור ?
תנו לנו לטפל בישראלים. אחרי טבח כזה ברור שדעתם של התבוסתנים משתבשת עליהם עד שהם מתחילים לדבר שטויות .
ואני אומר למי שכתב את המשפט הזה "הדרך היחידה להתנתק מאמריקה היא לגמור את הסכסוך עם הערבים"
רק מחנה לחינוך מחדש יעצב אותך ויחזיר אותך לחיים. זה לא עונש. ההצעה שלי להכניס אנשים כמוך למחנה לחינוך מחדש היא הצעה הומנית רפואית פסיכו טראפוייטית .3 שנים של טיפולי המרה אמבטיות קרח חשמל ברקות ותרופות פסיכו תראפוייטיות יעצבו מחדש את הנפש שלך וכמובן לימודי יהדות וכמובן עיסוק בספורט .
כרגע אי אפשר להציע את הטיפול הזה לשלטון בישמעאל אבל בעזרת השם ובעזרת הטרור כשעוצמה יהודית תעלה לשלטון ותנחיל דיקטטורה תיאוקרטית יהודית במקום הדיקטטורה המשפטית האקטיביסטית המערבית התבוסתנית והבוגדנית אנחנו נבנה מחנות לחינוך מחדש לאלפי יהודים ישראלים שעוסקים בסיוע לטרור רובם המלא מעדות אשכנז השונות שמאלנים ויבוא לציון הגואל.
ואה המשפט הנכון צריך להיות

"הדרך היחידה לגמור את הסכסוך עם הערבים היא להתנתק מאמריקה"

המשפט הזה מציין את ההבדל בין ישראלי מטורלל מוחין תבוסתן שימושי ששכח מה זה להיות יהודי
לבין יהודי ציוני שחי במציאות ורואה את המצב לאשורו.

למעלה