טיפול זוגי עונה 2 פרק 12 לצפייה ישירה

• פותח הנושא Clemente02
  • פורסם בתאריך
C

Clemente02

Guest

טיפול זוגי עונה 2 פרק 12 לצפייה ישירה, טיפול זוגי עונה 2 פרק 12 להורדה, טיפול זוגי עונה 2 פרק 12 שידור חי, טיפול זוגי עונה 2 פרק 12 שידור ישיר, טיפול זוגי 2024 פרק 12 לצפייה ישירה או להורדה, טיפול זוגי 2024 פרק 12 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: טיפול זוגי היא סדרה עובדתית, העוקבת אחר זוגות אמיתיים במשך 20 שבועות של טיפול זוגי עם מטפלת שנבחרה להוביל את הסדרה. הסדרה מתרחשת כמעט לחלוטין בחדר הטיפולים, כשהצופים רואים את הזוגות מתעמקים בקשיים ובבעיות בקשר שלהם, בוחנים את העבר של כל אחד מהם, ונאבקים למצוא חמלה וחיבור מחודש. תיעוד הציטוט של ג'ואל אוסטין על אושר הוא המנטרה היומית שלי: "האושר אינו תלוי בנסיבות שלך; זה תלוי ברצון שלך. זו בחירה שאתה עושה". במהלך חווית הסרטן שלי, הציטוט הזה עזר לי לזכור שהאושר שלי הוא בחירה מודעת - כזו הכרוכה בעיצוב פעיל של השקפתך והתגובות שלך לאי הוודאות של החיים. על ידי אימוץ הלך הרוח הזה, זה עזר לי לנווט את המורכבות של חולי סרטן תוך רצון נואש להישאר אמא ובת מסורים, אישה אוהבת ומקצוענית מצליחה עם חוסן ורוח חיובית. בין אם אתה בן חמש או 50, זה חל על כולנו. כשהילדה הקטנה שלי מתעוררת נרגזת, כל מה שיש לי לומר זה ארבע מילים: "תהיי מאושרת בכוונה".הציטוט של ג'ואל אוסטין על אושר הוא המנטרה היומית שלי: "האושר אינו תלוי בנסיבות שלך; זה תלוי ברצון שלך. זו בחירה שאתה עושה". הוא בחירה מודעת - אינטימי ואותנטי של טיפול זוגי. לאורך חצי שנה נפגשו ארבעה זוגות עם הפסיכולוגית שרון ברעם וולובסקי, כדי לשקם, או אף להציל, את הזוגיות. בטיפול יחשפו המורכבויות המוכרות מכל זוגיות ארוכה.​

למעלה