מובטח פרס למוצא שרשור

בו הועלה נימוק הגיוני שמחזיק מים ללמה לא לעדכן שרשור אחד בספירה.

הטענה היחידה היתה שהשרשורים "זוהמו" (נתעלם לרגע מכך שהזיהום הינו בפתיחתם) לזה הוצע פתרון של נעילת השרשור מיד עם עדכונו. כך שהטיעון לא מחזיק מים.

פרס מובטח למי שימצא שרשור בו יש טיעון שמחזיק מים ללמה לא לעדכן את השרשור או להחזיק שרשור נעוץ עם קישור לאחד מעשרות אתרים שמציגים את הספירה.

Harrington

Well-known member
מנהל
בו הועלה נימוק הגיוני שמחזיק מים ללמה לא לעדכן שרשור אחד בספירה.

הטענה היחידה היתה שהשרשורים "זוהמו" (נתעלם לרגע מכך שהזיהום הינו בפתיחתם) לזה הוצע פתרון של נעילת השרשור מיד עם עדכונו. כך שהטיעון לא מחזיק מים.

פרס מובטח למי שימצא שרשור בו יש טיעון שמחזיק מים ללמה לא לעדכן את השרשור או להחזיק שרשור נעוץ עם קישור לאחד מעשרות אתרים שמציגים את הספירה.
בהתחשב בכך שפתחת ים של שרשורים ביממה האחרונה מתוך טירוף נסיון ההתקפה וההצדקה העצמית, אין לי שמץ של מושג באיזה שרשור מדובר ואני לא מכיר אף שרשור שננעל זולת השרשור שפתחתי בעצמי עם הספירה עצמה.

בכל מקרה התשובה לשאלתך זו נכתבה פעמים רבות גם בדיון שנה שעברה וגם בימים האחרונים. זכותך המלאה כמובן להציג מצג שווא שקרי כאילו לא היה מענה כזה, אבל ברשותך (ובלעדיה), נציין גם את האמת לצד ההנפצה.

בכל מקרה, הגיע הזמן לעבור להפסקה (איטית אם קשה לך) פתיחת השרשורים שכל מטרתן היא העכרת האווירה בפורום ונסיון לדחוף בכוח את דעתך על אף שלא התקבלה. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

בהתחשב בכך שפתחת ים של שרשורים ביממה האחרונה מתוך טירוף נסיון ההתקפה וההצדקה העצמית,
בסך הכל נעניתי לבקשת המנהלת לפתוח שרשורים.
לכל שרשור שנפתח יש סיבה.
אם יש בפורום טירוף הוא אינו שלי, אני גם לא מתיימרת לאבחן טירוף בניגוד לאנשים מסוימים כטן.
אין לי שמץ של מושג באיזה שרשור מדובר ואני לא מכיר אף שרשור שננעל זולת השרשור שפתחתי בעצמי עם הספירה עצמה.
מה הקשר לדברי? מי דיבר על שרשור שננעל?
בכל מקרה התשובה לשאלתך זו נכתבה פעמים רבות גם בדיון שנה שעברה וגם בימים האחרונים. זכותך המלאה כמובן להציג מצג שווא שקרי כאילו לא היה מענה כזה, אבל ברשותך (ובלעדיה), נציין גם את האמת לצד ההנפצה.
לא הצגתי שום מצג, נהפוך הוא, לאור טענתך שהסיבה נכתבה פעמים רבות, ביקשתי עזרה בלמצוא אותה.
גם אתה מוזמן לקשר לאחת מאותן פעמים רבות שאתה טוען שהיו.
בכל מקרה, הגיע הזמן לעבור להפסקה (איטית אם קשה לך) פתיחת השרשורים שכל מטרתן היא העכרת האווירה בפורום ונסיון לדחוף בכוח את דעתך על אף שלא התקבלה. תודה מראש על שיתוף הפעולה
אכן הגיע הזמן להפסיק עת שרשורי הזבל של ספירת העומר.
עפ"י הסקר שעשיתי הדעה שלא התקבלה היא זו שחושבת שצריך תזכורת יומית לספערה.

וגם כאן אפסיק לענות לזבל שאתה מפיץ, הקורא הנבון הבין את הפרנציפ גם אם תסבול שוב קשות משלשול מקלדת.

שמלת תחרה1

Well-known member
לכל שרשור שנפתח יש סיבה.
אם יש בפורום טירוף הוא אינו שלי, אני גם לא מתיימרת לאבחן טירוף בניגוד לאנשים מסוימים כטן.

לא הצגתי שום מצג, נהפוך הוא, לאור טענתך שהסיבה נכתבה פעמים רבות, ביקשתי עזרה בלמצוא אותה.

וגם כאן אפסיק לענות לזבל שאתה מפיץ, הקורא הנבון הבין את הפרנציפ גם אם תסבול שוב קשות משלשול מקלדת.
מה קורה? ספירת העומר זבל?! אני ה מ ו מ ה!
יש לך משהו עמוק נגד ספירת העומר|פטיש|, ואיני פיסכולוגית, מקווה שאני רק חצי הראשון :).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אכן מוזר שמי שהדת חשובה לו מפיץ אותה בדרך שמעוררת אנטגוניזם.
לא אני הכתובת לתהיות למה הוא עושה זאת.
עזוב! יש שסופרים את ימי הלחימה. יש שסופרים את מניין החטופים שנותרו בשבי החמאס. יש שסופרים את מס' החיילים שנהרגו במהלך התמרונים.
יש שסופרים את מספר המפונים מהצפון ומהדרום. ויש עוד אנשים שסופרים...
אז מה אכפת לך כל כך, אם הרינגטון רוצה לספור דווקא את ימי העומר? יבוא חג השבועות והסיפור ייגמר לשנה זו. לעומת זאת, שאר הספירות תמשכנה ותגדלנה. כולי תקווה, שלפחות מספר החטופים יירד עד אז. אמן.

נערך לאחרונה ב:
עזוב! יש שסופרים את ימי הלחימה. יש שסופרים את מניין החטופים שנותרו בשבי החמאס. יש שסופרים את מס' החיילים שנהרגו במהלך התמרונים.
יש שסופרים את מספר המפונים מהצפון ומהדרום. ויש עוד אנשים שסופרים...
אז מה אכפת לך כל כך, אם הרינגטון רוצה לספור דווקא את ימי העומר? יבוא חג השבועות והסיפור ייגמר לשנה זו. לעומת זאת, שאר הספירות תמשכנה ותגדלנה. כולי תקווה, שלפחות מספר החטופים יירד עד אז. אמן.
הבעיה אינה הספירה אלא האופן שבו היא נעשית.
מה שהרינגטון עושה זה ביזוי הדת.

Harrington

Well-known member
מנהל
נדמה לי שבקשתה כללה שפתיחת השרשורים תהיה לדיונים מעניינים וכדו'. אז אם נענית לבקשת ההנהלה (ולא רק המנהלת אגב), ראשית כל הכבוד לך על כך ושנית, המתחיל במצווה כידוע אומרים לו גמור. לך עד הסוף.
לכל שרשור שנפתח יש סיבה.
ללא ספק :). בכל מקרה שמחתי לשמוע. כעת נותר רק שגם יהיו שרשורים ענייניים ואז כולנו יצאנו מורווחים מהמהלך. במקום זאת השיטה הנוכחית שבחרת לנקוט בה, משיגה בדיוק את מה שאתה מלין (כביכול) נגדו. כך שמעבר לפגיעה בפורום אתה פשוט מוציא את עצמך כמי שלא דובר אמת בטיעוניו, וחבל.
אשרייך. איש איש ומנהגיו.
אתה :).
אשריך על הרצון ללמוד ואף לזכות את הכלל.
נחזור אם כן לבקשתך ונציין שהסופרים הזקוקים לתזכורת, זקוקים שתעמוד בפני עצמה ביחס לספירה של אותו הלילה. אין זה מסייע להם שאפשר למצוא את התשובה במקומות אחרים, מהטעם הפשוט שהתזכורת היא לא רק לגבי תוכן הספירה (כלומר הספירה הנכונה של כל יום) אלא גם לעצם הספירה. מאחר ושרשורים של 'אתמול ושלשום' יכולים להיות מוקפצים מסיבות שונות כמו למשל הוספת הערה או תגובה וכדו' (ומי כמוך יודע זאת דווקא ביחס לשרשורי הספירה שאינם רלוונטיים כבר למועד מסוים), הרי שרק כותרת חדשה על המסך וציון ספציפי וייחודי של ספירת אותו היום, משיגה את המטרה.
מאחר והנושא נדון בכל כך הרבה שרשורים (99% מהם מיותרים ודווקניים וחלקם נועדו במובהק דווקא ליצור את הבלבול בספירה אצל תמימי הלב, באופן שלא שונה משפיכת חלב למרק עוף של יהודי שומר מצוות), גם אני לא אצא כעת במבצעי חיפוש אחר מה שאתה טוען שלא מצאת בשום שלב על אף שהופיע די והותר פעמים. במקום זאת, פשוט עניתי לשאלתך מחדש ובא לציון גואל.
כל אחד והשמות בהן הוא מכנה ענייני יהדות. אין לי מה להתייחס לכך, אבל ההגדרה שמצאת הייתה מאלפת.
תלוי לפי איזה סקר. נזכיר שבסקר הראשון התשובה דווקא הייתה שכן מבקשים לעשות זאת. בסקר השני שנערך שנה לאחר מכן, התשובה אכן הייתה שלילית. סקר זה הזדהם קמעה באמצעות מצביעים מחוץ לפורום שדעתם כלל אינה רלוונטית, אבל בכל זאת ובהתאם להתחייבות המוקדמת שנתנו, פעלנו על-פי התוצאות הרשמיות. בנסיבות אלו לא מצאתי לנכון לפעול על-פי סקר כלשהו בשנה חדשה זו. במידה והיה עולה לכך ביקוש ו/או נשמעות טענות בצורה מכובדת וראויה לדיון ענייני בנושא, בוודאי היינו עורכים סקר נוסף, שלישי במספר, מחייב למצער לשנה זו. אולם למרבה הצער טרם זכיתי לראות פניה כזאת, כך שנראה שהדבר מיותר ואינו נצרך.
זה חמוד לאללה, לכתוב תשובות ארוכות ואז לציין שמפסיקים לענות :). אנשים ישרים והגונים שהאמת הייתה בפיהם, היו, אילו לא היו רוצים להגיב למאן דהוא, נוהגים כך מתחילת תגובתם :). אבל זה בסדר. כל אחד והפתטיות שהוא מעוניין להפגין לכלל.

מועדים לשמחה לך ולכל משפחתך ואהוביך ושבת שלום.

משתפרת1

Well-known member
נדמה לי שבקשתה כללה שפתיחת השרשורים תהיה לדיונים מעניינים וכדו'. אז אם נענית לבקשת ההנהלה (ולא רק המנהלת אגב), ראשית כל הכבוד לך על כך ושנית, המתחיל במצווה כידוע אומרים לו גמור. לך עד הסוף.

ללא ספק :). בכל מקרה שמחתי לשמוע. כעת נותר רק שגם יהיו שרשורים ענייניים ואז כולנו יצאנו מורווחים מהמהלך. במקום זאת השיטה הנוכחית שבחרת לנקוט בה, משיגה בדיוק את מה שאתה מלין (כביכול) נגדו. כך שמעבר לפגיעה בפורום אתה פשוט מוציא את עצמך כמי שלא דובר אמת בטיעוניו, וחבל.

אשרייך. איש איש ומנהגיו.

אתה :).

אשריך על הרצון ללמוד ואף לזכות את הכלל.
נחזור אם כן לבקשתך ונציין שהסופרים הזקוקים לתזכורת, זקוקים שתעמוד בפני עצמה ביחס לספירה של אותו הלילה. אין זה מסייע להם שאפשר למצוא את התשובה במקומות אחרים, מהטעם הפשוט שהתזכורת היא לא רק לגבי תוכן הספירה (כלומר הספירה הנכונה של כל יום) אלא גם לעצם הספירה. מאחר ושרשורים של 'אתמול ושלשום' יכולים להיות מוקפצים מסיבות שונות כמו למשל הוספת הערה או תגובה וכדו' (ומי כמוך יודע זאת דווקא ביחס לשרשורי הספירה שאינם רלוונטיים כבר למועד מסוים), הרי שרק כותרת חדשה על המסך וציון ספציפי וייחודי של ספירת אותו היום, משיגה את המטרה.

מאחר והנושא נדון בכל כך הרבה שרשורים (99% מהם מיותרים ודווקניים וחלקם נועדו במובהק דווקא ליצור את הבלבול בספירה אצל תמימי הלב, באופן שלא שונה משפיכת חלב למרק עוף של יהודי שומר מצוות), גם אני לא אצא כעת במבצעי חיפוש אחר מה שאתה טוען שלא מצאת בשום שלב על אף שהופיע די והותר פעמים. במקום זאת, פשוט עניתי לשאלתך מחדש ובא לציון גואל.

כל אחד והשמות בהן הוא מכנה ענייני יהדות. אין לי מה להתייחס לכך, אבל ההגדרה שמצאת הייתה מאלפת.

תלוי לפי איזה סקר. נזכיר שבסקר הראשון התשובה דווקא הייתה שכן מבקשים לעשות זאת. בסקר השני שנערך שנה לאחר מכן, התשובה אכן הייתה שלילית. סקר זה הזדהם קמעה באמצעות מצביעים מחוץ לפורום שדעתם כלל אינה רלוונטית, אבל בכל זאת ובהתאם להתחייבות המוקדמת שנתנו, פעלנו על-פי התוצאות הרשמיות. בנסיבות אלו לא מצאתי לנכון לפעול על-פי סקר כלשהו בשנה חדשה זו. במידה והיה עולה לכך ביקוש ו/או נשמעות טענות בצורה מכובדת וראויה לדיון ענייני בנושא, בוודאי היינו עורכים סקר נוסף, שלישי במספר, מחייב למצער לשנה זו. אולם למרבה הצער טרם זכיתי לראות פניה כזאת, כך שנראה שהדבר מיותר ואינו נצרך.

זה חמוד לאללה, לכתוב תשובות ארוכות ואז לציין שמפסיקים לענות :). אנשים ישרים והגונים שהאמת הייתה בפיהם, היו, אילו לא היו רוצים להגיב למאן דהוא, נוהגים כך מתחילת תגובתם :). אבל זה בסדר. כל אחד והפתטיות שהוא מעוניין להפגין לכלל.

מועדים לשמחה לך ולכל משפחתך ואהוביך ושבת שלום.
לזה בדיוק קוראים שלשול מקלדת. תגובה שאורכה כאורך הגלות, שאני אישית מדלגת עליה. זרם מלים שאולי יהמם את בר הפלוגתא.

Harrington

Well-known member
מנהל
לזה בדיוק קוראים שלשול מקלדת. תגובה שאורכה כאורך הגלות, שאני אישית מדלגת עליה. זרם מלים שאולי יהמם את בר הפלוגתא.
מצוין. טוב יעשה כל גולש אם ידלג על תגובות שלא מעניינות אותו מסיבותיו. מה שכן, קצת מצחיק במקביל לחלק ציונים לתגובה כזאת :). למעשה, זה לא באמת אפשרי אם לא קוראים כמובן. אבל כידוע המסך סופג הכל ממילא ואני זורם :).

מצוין. טוב יעשה כל גולש אם ידלג על תגובות שלא מעניינות אותו מסיבותיו. מה שכן, קצת מצחיק במקביל לחלק ציונים לתגובה כזאת :). למעשה, זה לא באמת אפשרי אם לא קוראים כמובן. אבל כידוע המסך סופג הכל ממילא ואני זורם :).
כתב מי שאלוף בלהגיב לדברים שהוא לא קרא.....

משתפרת1

Well-known member
דווקא מעולם לא הגבתי למשהו שלא קראתי, אבל הנפצה נחמדה (ומוכרת עד כדי שחיקה. אין משהו קצת יותר מקורי בימינו?).
בניגוד אליך, כשאני כותבת שלא קראתי- לא קראתי. נסה למצוא התיחסות לתוכן הדברים. טיזר- לא תמצא. לא כאן וגם לא במגילה שכתבת לי לפני כמה הודעות. גם כשאני כותבת שיש משתתפים שאני מראש מדלגת על דיונים שהם פותחים- לא תוכל למצוא אותי שם. וכשאני כותבת שכשדיון מתארך ועובר לדף השלישי אני מפסיקה להתיחס- אכן לא תוכל למצוא תגובות מאוחרות שלי. אז אתה יכול לפקפק במה שכתבתי, אבל זה מעיד עליך. כמו שאמי היתה אומרת: אישה הגונה לא תייחס לרעותה מה שלא היתה עושה בעצמה.

Harrington

Well-known member
מנהל
בניגוד אליך, כשאני כותבת שלא קראתי- לא קראתי.
לא יודע מנין הסקת שזה "בניגוד אלי", אך כמובן שאין לדברים כל שחר (אלא אם אני מציין זאת במפורש).
בכל מקרה משתפרת, צר לי, אבל כידוע כשמתחילים בהשמצה, אין לי עודף עניין לבזבז את הזמן והאנרגיה שלי בהמשך הקריאה. אז בין אם נדמה לך שאני כן קורא כשאני כותב שאיני עושה זאת ובין אם לאו, הסתפקתי בקריאת הנ"ל מתוך תגובתך (הנסיון מלמד שהצורך שלך לתקוף אותי אחת לחודש לערך ממשיך לאורך אותו 'פרק', כך שממילא אין הרבה טעם בכך ב'סיבוב' הזה).

שבת שלום ומועדים לשמחה.

משתפרת1

Well-known member
הצורך שלך לתקוף אותי אחת לחודש לערך ממשיך לאורך אותו 'פרק', כך שממילא אין הרבה טעם בכך ב'סיבוב' הזה.

שבת שלום ומועדים לשמחה.
תתלונן אצל מנהל הפורום! אני תוקפת אותך (פעם בחודש), אבי, דיב', פתרונות וכן הלאה. ואתה תמים, סתם כל פעם כותב אחר נטפל אליך. צדיק ורע לו.
רק בריאות!

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
תתלונן אצל מנהל הפורום! אני תוקפת אותך (פעם בחודש), אבי, דיב', פתרונות וכן הלאה. ואתה תמים, סתם כל פעם כותב אחר נטפל אליך. צדיק ורע לו.
רק בריאות!
מעולם לא התלוננתי אצל מנהל כלשהו על התקפות ואין לי כוונה להתחיל עם זה כעת לכבודך, צר לי :).
לגבי המשך דברייך, יש את התוקפים הפבלוביים ואיני מחדש דבר לאיש :). כל אחד ו(נ)סיבותיו האישיות. יש את החריגים מעט יותר, אשר במקרה שלהם כמובן שאתייחס אחרת. לגבייך, לא נראה לי שזה נושא לכלל הציבור, אבל אם אישית עוד לא שמת לב שזה מגיע בקביעות אחת לחודש בערך, קטונתי מלסייע :).

כך או אחרת נראה שמיצינו את הסוגיה, ודאי בחלקה הפומבי.

משתפרת1

Well-known member
מעולם לא התלוננתי אצל מנהל כלשהו על התקפות ואין לי כוונה להתחיל עם זה כעת לכבודך, צר לי
.
לגבי המשך דברייך, יש את התוקפים הפבלוביים ואיני מחדש דבר לאיש
. כל אחד ו(נ)סיבותיו האישיות. יש את החריגים מעט יותר, אשר במקרה שלהם כמובן שאתייחס אחרת. לגבייך, לא נראה לי שזה נושא לכלל הציבור, אבל אם אישית עוד לא שמת לב שזה מגיע בקביעות אחת לחודש בערך, קטונתי מלסייע
.

כך או אחרת נראה שמיצינו את הסוגיה, ודאי בחלקה הפומבי.
"אם אדם אחד אומר לך שאתה שיכור, אתה יכול לפקפק. אם שניים אומרים לך שאתה שיכור, אתה צריך לחשוב על זה. אם שלושה אומרים לך - לך לישון, ואל תגיד להם שהם יורים בנגמש"
כשאחד מתנגד לדעתך אתה יכול לחשוב שהוא תוקף אותך. כששניים- כדאי שתבדוק מה קורה. כששלושה, ארבעה ויותר- זה לא פבלובי, זה משהו בך.

למעלה