סוזאן סרנדון השמאלנית החלאתית הפכה מפרו-פלסטינית לתומכת חמאס וטוענת שסתם שופכים את דמם

סטילהוק1

Well-known member
סוזאן סרנדון השמאלנית החלאתית הפכה מפרו-פלסטינית לתומכת חמאס וטוענת שסתם שופכים את דמם והם לא אנסו אף אחת, וזאת למרות דו"ח האו"ם שקבע שכן

מאחל לחלאה הזאת את אותו גורל אכזר של קורבנות טבח ה7.10 שנאנסו, עונו ונטבחו. לא פחות ולא יותר. :mad:

אגב, מעניין אם החמור הקופץ בראש הסדרתי יקפוץ גם הפעם לסנגר גם עליה כמו על כל שאר תומכי החמאס והטרור המוסלמי...

נערך לאחרונה ב:

DANIAVNI

Well-known member
סוזאן סרנדון השמאלנית החלאתית הפכה מפרו-פלסטינית לתומכת חמאס וטוענת שסתם שופכים את דמם והם לא אנסו אף אחת, וזאת למרות דו"ח האו"ם שקבע שכן

מאחל לחלאה הזאת את אותו גורל אכזר של קורבנות טבח ה7.10 שנאנסו, עונו ונטבחו. לא פחות ולא יותר. :mad:

אגב, מעניין אם החמור הקופץ בראש הסדרתי יקפוץ גם הפעם לסנגר גם עליה כמו על כל שאר תומכי החמאס והטרור המוסלמי...
אני צופה בתכני יוטיוב דרך שרתים אירופאים ( כי יש תכנים מסויימים שחסומים לנו לצפייה )
העיקר, אני צופה בתשדירים שקוראים לסיוע לילדי עזה הרעבים והמסכנים
והתשדירים פשוט מצויינים
ואם אני אגיד לך שאפילו אני מתחיל לרחם על הילדים האומללים ולשנוא את מי שעולל להם את זה
זה רק יראה לך כמה שהתשדירים הללו מצויינים .

לא בדקתי אבל על פניו נראה לי שההסברה שלנו לוקה בחסר לעומת החמאס

לא כל מי שמתנגד לנו הוא שונא ישראל מבטן אימו
חלקם פשוט נחשפים לתעמולה היעילה מאוד של אויבינו .

jackie111

Well-known member
אני צופה בתכני יוטיוב דרך שרתים אירופאים ( כי יש תכנים מסויימים שחסומים לנו לצפייה )
והתשדירים פשוט מצויינים
ואם אני אגיד לך שאפילו אני מתחיל לרחם על הילדים האומללים ולשנוא את מי שעולל להם את זה

הצחקת אותי "לוקה בחסר".

ישראל הפכה למדינה פרימיטיבית. איבדה את התחכום שלה.
מדינה שלא יודעת לנהל כלום. נכשלת בכל מהלך פנימי וחיצוני.
מכונת הרעל שמפיצה הממשלה משכנעת רק את תומכיה.

איציק5111

Well-known member
הצחקת אותי "לוקה בחסר".

ישראל הפכה למדינה פרימיטיבית. איבדה את התחכום שלה.
מדינה שלא יודעת לנהל כלום. נכשלת בכל מהלך פנימי וחיצוני.
מכונת הרעל שמפיצה הממשלה משכנעת רק את תומכיה.
ועוד אנשים פוליטיקאים כמו לפיד מעדיפים להתעסק בפוליטיקה מקומית מאשר להתנדב ולסייע בהסברה בעולם.

ואנשים כמוך ג'קי עושים הסברה נגד ישראל ואומרים שהערבים מסכנים ואנחנו כובשים

jackie111

Well-known member
ועוד אנשים פוליטיקאים כמו לפיד מעדיפים להתעסק בפוליטיקה מקומית מאשר להתנדב ולסייע בהסברה בעולם.

ואנשים כמוך ג'קי עושים הסברה נגד ישראל ואומרים שהערבים מסכנים ואנחנו כובשים
לפני שאתם מאשימים אחרים תפטרו אפילו חלק מהבעיות
שהמדינה מתמודדת איתם.

ישראל היום במרכזו של משבר לאומי הכי גדול שהיינו בו
מאז הקמת המדינה.

המנהיגות שלנו חולה בטפשת. יש בה יוהרה של אהבלים.
יאיר לפיד לא יכול לשנות לגרום לגוטליב או שיקלי להיות
חכמים. כי הם גורמים נזקים כשהם פותחים את הפה.

מניתי נושא טכני אבל יש משבר אידאולוגי גדול.

איציק5111

Well-known member
לפני שאתם מאשימים אחרים תפטרו אפילו חלק מהבעיות
שהמדינה מתמודדת איתם.

ישראל היום במרכזו של משבר לאומי הכי גדול שהיינו בו
מאז הקמת המדינה.

המנהיגות שלנו חולה בטפשת. יש בה יוהרה של אהבלים.
יאיר לפיד לא יכול לשנות לגרום לגוטליב או שיקלי להיות
חכמים. כי הם גורמים נזקים כשהם פותחים את הפה.

מניתי נושא טכני אבל יש משבר אידאולוגי גדול.
אתה לא יכול להטיף מוסר בזמן שאין הבדל בין דבריך לדברי מנהיגי טורקיה ואיראן

סטילהוק1

Well-known member
והתשדירים פשוט מצויינים

עם כמות הכסף האדירה והבלתי נגמרת שיש לקטאר הנאצית וכמות המוסלמים בעולם (2 מיליארד) מול כמה מיליונים בודדים של יהודים (15.2 מיליון בלבד בכל העולם) איך אפשר להילחם בדיוק ולנצח במלחמה על ההסברה העולמית מול מכונת התעמולה השקרים והפיברוקים המוסלמית והאיסלאמיסטית רק של קטאר לבדה שמחזיקה ברשת אל ג'זירה העולמית באנגלית שמגיעה לכל בית בארה"ב, באירופה וכל מדינות המערב, במקביל לאל ג'זירה בערבית ששוטפת את המוחות למוסלמים ודוברי הערבית בכל רחבי העולם ומשניאה עליהם את ישראל והיהודים באמצעות תעמולה שקרית וקטעים מפוברקים מבויימים כמו בהוליווד. מדובר בתעשייה שלמה של שקרים ופיברוקים כולל שחקנים שכבר חלקם הפכו לפנים מוכרות שלוקחים בה חלק ומחליפים דמויות כמו זיקיות, בכל פעם הם במקום אחר ובדמות אחרת, והצופים המטומטמים הבורים ושטופי המוח בכל רחבי העולם רואים וקונים כל מה שמוכרים להם. תוסיף לזה את שטיפות המוח בבתי הספר ובאוניברסיטאות ע"י מורים ומרצים איסלאמיסטים ואנטישמים, ואל תתפלא אם תקבל את נוער היטלר החדש צועד ברחובות ובקמפוסים וצועק בקולי קולות כולנו חמאס וחיזבאללה ומוות לישראל וליהודים.

The Real Big Joe

Well-known member

זה יפה שאתה מפחד מהתגובות. סימן שהן לא מתבזבזות... :D

סטילהוק1

Well-known member
היא לא הפכה "מפרו-פלסטינית לתומכת חמאס" בגלל שפרו פלסטינית וחמאס זה אותו דבר .
כן, אבל היא לא סינגרה ישירות על חמאס לפני זה. עכשיו היא כבר מסנגרת על חמאס. וממש לא קשה לנחש מי משלם לה. מתחילה בקוף ובתקווה יסתיים במחיקתה מעל פני האדמה.

למעלה