עונה לפתרונות

דיברגנט חדש

Well-known member
דיב' כאמור קודם לכן: אם האדישים לנושא ידלגו על ההודעה ולא יתחילו להתנצח עם הכתוב והכותב- ההודעה תעבור לעמוד השני תוך יום-יומיים.
אם לסבתא היו גלגלים ..., לא יהיו לך אדישים וכן יהיו לך תגובות, זוהי מטרתו של הפרובוקטור שהחליט שהוא פותח שרשורים אלו למרות שהסקר הראה שרובם נגד.
החלטתו היא החלטת טרולית בכובע של מנהל.
אני מתפלא על חורזת שמשתפת פעולה עם חוסר בגרות כזאת.

אם לסבתא היו גלגלים ..., לא יהיו לך אדישים וכן יהיו לך תגובות, זוהי מטרתו של הפרובוקטור שהחליט שהוא פותח שרשורים אלו למרות שהסקר הראה שרובם נגד.
באקט של בריונות ננעל השרשור הראשון.

שמלת תחרה1

Well-known member
השרשורים היומיים נשארים בעמוד הראשון רק אם מגיבים להם. כל יום נפתחים מספר מכובד של נושאים. אם לא מגיבים לשרשור כלשהו הוא עובר לעמוד השני תוך יום או יומיים. ככל שנכנסים להודעה היומית על ספירת העומר ומתדיינים על נחיצותה או דיוקה- היא תישאר בעמוד הראשון. לא מעוניינים בנושא מסויים? תתעלמו ממנו, ובכל מקרה- אל תגיבו לו. ואז בעמוד הראשון תופענה לכל היותר שתי הודעות יומיות כאלה.
דברי חכמה|כן|
אין שום סיבה שלא יהיה שרשור אחד בלבד שיעודכן בכל יום.

בעצם יש, בריונות מצד הכותב.

מה עם שאלתי הפתיחת השירשור?

Harrington

Well-known member
מנהל
סתם סקרנות, מה בדיוק בריוני בנעילת שרשור של עצמי :)? אמנם הצורך נולד, כמפורט וכאמור, בגלל בריונות מצידך דווקא. אבל באקט הנעילה? כאילו, הסיסמאות יפות, אבל אני באמת סקרן כיצד תעשה את החיבור הזה בין הדברים. אם תוכל... :).

ואם כבר מנסים להגיע לפירוט מעבר לסיסמאות וצעקות הגוועלד, הנעילה לא משרתת בדיוק את המטרה שלך וחבריך? הרי התלונה היא כביכול על כך שהעמוד הראשון יתמלא ר"ל בשרשורי תזכורת. הנעילה מונעת זאת כמובן, על-ידי כך שהשרשורים הקודמים יורדים למטה ועוברים הלאה. יעני, אילו דבריך היו דברי אמת ותלונותיך היו ענייניות ולא סתם תירוץ אנטי, לא היית אמור לברך על הנעילה הזאת?

Harrington

Well-known member
מנהל
סקר שנערך למרות שסקר קודם דווקא הראה תוצאות הפוכות ופוזיטיביות לפתיחת שרשורים אלו :).
שום קשר לכובע המנהל כמובן, אבל העיקר שהצלחת לדחוף את זה גם לפוסט הזה :).
אם תקרא את ההודעות בפורום במקום רק לתקוף, יש מצב שפליאתך בעניין ספציפי זה רק תלך ותגדל... ;-). חוסר בגרות אגב, אני הייתי מזהה יותר אצל אלו שמרגישים צורך לפתוח שרשורי ספירה רק כדי להביע את חוסר שביעות רצונם משרשורי ספירה ענייניים של אחרים. אבל כל אחד ורמת הבגרות שהוא מתחבר אליה אני מניח :).

הבהרה: הצורך בפתיחת שרשור זה עלה עקב אקט בריוני של מניעת דיונים לגיטימיים בשרשור המקור ע"י נעילתו.

למעלה