עם ההתפכחות לא של השמאל (השמאל לעולם לא יתפכח)של הימין

מהטירוף שפשה במדינת ישראל מאז ימי חרבון אסון אוסלו העליזים עת רקדו וטפחו על השכם והתחבקו פושעי המלחמה משימון פרס ורבין ושאר הזבלים שהביאו עלינו את האסון הזה עד עצם הימין האלה הכפרה שלנו של העם היהודי הציוני בארץ ישראל במדינת ישראל תהיה להעמיד לדין את כל הפושעים כולל הליכוד שהלכו בדרך אוסלו ובראשם מנהיג הליכוד הבלתי מעורער נתניהו על פשעי מלחמה נגד העם היהודי וחבירה וסיוע לאש"פ לחמאס ולחזבאללה בטרור נגד אזרחי ישראל.
חייבים להעמיד לדין כמעט את כל שמנה וסלתה של הפוליטיקה היהודית בארץ ישראל ולהחליף אותם בשלטון אחר לגמרי שלטון המבוסס על חוקי התורה וחוקי היהדות בכל מה שקשור לביטחון המדינה וחוקי האזרחות למען שיוויון וצדק בארץ ישראל במדינת ישראל רק ליהודים .
חובה לגרש את אש"פ מהור ההר יהודה ושומרון הבקעה ואת תושבי השטחים המשוחררים מארץ ישראל ממדינת ישראל ולהחיל מיד ריבונות יהודית מלאה.
חובה עלינו להיפטר מהספחת היושבת עלינו הלא היא אמריקה ולנהל איתה מערכת יחסים המושתתת על אינטרסים גלובליים בלבד .
להקים את גוש קטיף ברצועת עזה ולגרש משם את הברברים האיסלמיים.
לא לפחד להשתמש בפרחי השלום .רק הם יביאו את השלום לא אמריקה ויורופה . הם יביאו עלינו עוד ועוד אסונות.

מי שצריך בית חולים וטיפול 80% שהוא יתקל ברופא ערבי מוסלמי. 90% שהוא יתקל באחות ערבייה או באח ערבי מוסלמי .
האם אתה כיהודי מוכן שזבל האנושות האלה יטפלו בך?
אספר לכם משהו שקרה לי בהיותי בצבא חובש מוטס בחופשה. נקלעתי להתקף אסתמה ונסעתי לירפא בצריפין ומשם שלחו אותי לקפלן לטיפול במיון.
היה שם רופא ערבי אז בתקופה ההיא היה נדיר לראות רופא ערבי.
כשהוא ניגש לטפל בי הוא ביקש מהאחות היהודיה לתת לי משאף בריקלין וזה הטריף אותי כי כבר הייתי עצבני מהמצוקה של החמצן וידעתי שאני צריך חמצן לריאות וסטירואיד לדם ועוד תרופה להרחבת כלי הדם כדי שחמצן יעבור קל יותר.
קראתי לרופא וביקשתי ממנו בצורה יפה ושקטה חרף היותי כבר מוטרף מההוראות שלו לקבל את הטיפול המתאים ואז הוא ענה לי בגסות רוח מי אתה שתגיד לי מה לעשות הוא עוד לא גמר את המשפט וקיבל בומבה בפנים ורגל למפשעה שקיפלה אותו על הרצפה ואני צרחתי שם עד שהגיע הבכיר במיון ראה את מצבי ומיד הבין שאני צודק וקיבלתי את הטיפול שאני צריך לקבל.
אחרי 4 שעות במיון בקפלן הגיע אלי הבכיר וביקש ממני להתנצל בפני הרופא .אמר לי הוא סטז'ר ולא קלט את המצב שלך והלך לפי הספר .
אמרתי לבכיר בחיים שלי לא אתנצל בפני ערבי שאומר לי אני הבוס כאן.
זאת היתה דעתי אז ולא התבלבלה מאז.
ומה אתכם? היום אם כל הערבים שעובדים בבתי החולים במלחמה יחליטו לא להגיע אנשים ימותו בטונות.
אם כל הנהגים של המשאיות לא יגיעו לקחת טנקים נגמ"שים וציוד אחר הלך עליכם.
אתם עם דפוק? או איזה חברה אתם? אתם חושבים שיש דו קיום עם הערבים? אתם בהמות מהתחת וכל מה שקורה לכם באשמתכם.
אני חוזר בקרוב למיאמי למשפחה שלי ואין יותר שמח ממני ומרגיש צודק כשאני רואה מה קרה כאן כאן 18 שנים לאחר שעזבתי.
אתם היאהוד אתם מטורפים שאפשרתם לערבים להשתלט לכם על מדינת ישראל.
אני חוזר למיאמי בתחושה קשה שאין כאן מדינת ישראל. יש כאן מדינת ישמעאל.

למעלה