שאלה לי אליכם.

מה הקשר הוא אמר שלאויב יש אפשרות להיכנע ללא תנאי או למות ואין לו אפשרות שלישית.
אז הוא אמר, אז מה? אתה עוד מאמין לסמרטוטים האלה?
אני פחות מאמין למילים ויותר מאמין במעשים ולפי מה שאני רואה עכשיו את הפיתרון שהוא רצועת עזה נקיה מערבים וגוש קטיף פורח ושהמצרים יזדיינו הייתי מפציץ את מעבר רפיח ונכנס עם פרחי השלום במצרים מאיים על המצרים בפיצוץ סכר אסואן גמרת על מצרים תאמין לי ושורף את הרצועה בנפלאם וזרחן עד שלא היה נשאר שם כלב. אומר להם אל עריש זה המקום שבו לא תישרפו מנפלאם וזרחן.
מנקה את הרצועה מערבים מוסלמים . כל עוד וישאר זרע אחד מזרע עמלק ברצועה לא יהיה שקט לישראל.
אותו הדבר בצפון .
נותנים להם מים ודלק ומזון ושלחו את עמידרור לרדיו לומר שאולי לא ניגע בכלל בדרום הרצועה .
חבורה של אפסים בראשם עומד האפס נתניהו מר זין ביטחון. כל עוד וישאר זרע עמלק אחד בישראל וביהודה ושומרון לא יהיה ביטחון.
על מה שהברברים האלה עשו לנו בטבח בארי יאר יש רק תגובה אחת. Total distruction אנד אלימיניישן כמו שכתוב בתורה איך להשמיד את זרע עמלק.

אני מניח שלא צירפו את גנץ לקבינט המצומצם למטרת נוי בלבד .
ברור שלא צירפו את הגנץ למטרת נוי בלבד.
אשאל אותך שאלה אבל מצפה שתענה לי בכנות. תשובה אמיתית בלי תירוצים.
אם אייזנקוט היה ממקש פרמטר של 50 מ מהגדר במוקשי רגל ומוקשי מכונית טנדרים ומניח תלתליות לאורך כל הגדר במרחק 10 מ האחד מהשני הפלישה של 2000 3000 רוצחים ועוד כמה אלפים של אזרחים בוזזים לכיוון ישובי הנגב המערבי היתה יכולה להתקיים?
למה אני מזכיר את האייזנפוץ? כי בתקופתו כרמטכ"ל היו המהומות ליד הגדר ועזתים היו מתקרבים ממשל לגדר ונוגעים בה מניחים מטענים ומה לא.

DANIAVNI

Well-known member
ברור שלא צירפו את הגנץ למטרת נוי בלבד.
אשאל אותך שאלה אבל מצפה שתענה לי בכנות. תשובה אמיתית בלי תירוצים.
אם אייזנקוט היה ממקש פרמטר של 50 מ מהגדר במוקשי רגל ומוקשי מכונית טנדרים ומניח תלתליות לאורך כל הגדר במרחק 10 מ האחד מהשני הפלישה של 2000 3000 רוצחים ועוד כמה אלפים של אזרחים בוזזים לכיוון ישובי הנגב המערבי היתה יכולה להתקיים?
למה אני מזכיר את האייזנפוץ? כי בתקופתו כרמטכ"ל היו המהומות ליד הגדר ועזתים היו מתקרבים ממשל לגדר ונוגעים בה מניחים מטענים ומה לא.
אני לא בטוח שרצועה של 50 מטר ממוקשים מספקת לצרכי הגנה .
אולי צריך רצועה עמוקה יותר ואמצעי מעקב נוספים .
אתה יכול להתגונן מול מתפרעים אקראיים אבל כפי שראינו אמצעי מיגון8 לא תמיד מספיקים מול התארגנות מסודרת .

אני לא בטוח שרצועה של 50 מטר ממוקשים מספקת לצרכי הגנה .
אולי צריך רצועה עמוקה יותר ואמצעי מעקב נוספים .
אתה יכול להתגונן מול מתפרעים אקראיים אבל כפי שראינו אמצעי מיגון8 לא תמיד מספיקים מול התארגנות מסודרת .
רצועה של 50 מ' עם מוקשי רגל ורכב היתה עוצרת את הכניסה לשטח ישראל. זה על בטוח.
כדי לפתוח מעבר של 50 מ' צריך לפחות 4 עד 5 שעות .
אני בשירותי כחובש מוטס נקראנו עם המסוק לחלץ קבוצה של לוחמי גולני שנכנסו בטעות בסיור אלים בשטח סוריה לשדה מוקשי נעל שצה"ל פיזר למנוע חדירות של סורים ו11 לוחמים עלו על מוקשי נעל פצועים בשטח ונאלצנו להמתין עד שמחלקה מיוחדת פתחה לנו ציר כניסה לכל פצוע שהיו מפוזרים בפרמטר של 29 מטרים רבועים.
כל פעם שהיו מגיעים לפצוע הייתי נכנס חובש אותם ומפנה אותם למסוק. 4 שעות ארך החילוץ הזה.

DANIAVNI

Well-known member
רצועה של 50 מ' עם מוקשי רגל ורכב היתה עוצרת את הכניסה לשטח ישראל. זה על בטוח.
כדי לפתוח מעבר של 50 מ' צריך לפחות 4 עד 5 שעות .
אני בשירותי כחובש מוטס נקראנו עם המסוק לחלץ קבוצה של לוחמי גולני שנכנסו בטעות בסיור אלים בשטח סוריה לשדה מוקשי נעל שצה"ל פיזר למנוע חדירות של סורים ו11 לוחמים עלו על מוקשי נעל פצועים בשטח ונאלצנו להמתין עד שמחלקה מיוחדת פתחה לנו ציר כניסה לכל פצוע שהיו מפוזרים בפרמטר של 29 מטרים רבועים.
כל פעם שהיו מגיעים לפצוע הייתי נכנס חובש אותם ומפנה אותם למסוק. 4 שעות ארך החילוץ הזה.
אז למה זה לא נעשה כבר לכל הרוחות ????:mad::mad::mad::mad:

אז למה זה לא נעשה כבר לכל הרוחות ????:mad::mad::mad::mad:
אייזנקוט התנגד .אמר שזה לא מוסרי.
הוא גם התנגד לירי על כאלה שחודרים את הגדר ונכנסים לשטח ישראל.
אמר זה לא מוסרי רובם מחפשים עבודה .
לפני שנה תצפיתניות הודיעו למפקדים שלהם שהם רואות עזתים מגיעים לגדר עם מפות ורושמים על המפות רישומים.
ואייזנקוט בקבינט הביטחוני חחחחחחחחח.
בדיעבד היה צריך לכלוא אותו במעצר ולהגיש נגדו כתב אישום על סיוע לרצח עם ג'ינוסייד.

xyxy210

Active member
אני מניח שלא צירפו את גנץ לקבינט המצומצם למטרת נוי בלבד .
אבל הטעות הכי גדולה היא :
שלא צרפו ת חוח "הצחוק בין שושני הבכי" לקבינט הבטחוני.
ד"א, אני מסכים שגלנט מתפקד רע ונראה מפוחד עד מוות.
גם האמירה : "או שיכנעו או שימותו" זה קשקוש מיותר כי זה לא יקרה וכנראה שבסופו של יום תהיה אםשרות שלישית (לצערי)

אבל הטעות הכי גדולה היא :
שלא צרפו ת חוח "הצחוק בין שושני הבכי" לקבינט הבטחוני.
ד"א, אני מסכים שגלנט מתפקד רע ונראה מפוחד עד מוות.
גם האמירה : "או שיכנעו או שימותו" זה קשקוש מיותר כי זה לא יקרה וכנראה שבסופו של יום תהיה אםשרות שלישית (לצערי)
אני לא הייתי מכניס חייל אחד לרצועה.
פצצות רסק רחוב אחר רחוב שכונה אחר שכונה עיר אחר עיק.
אחרי הרסק מגיע הנפלאם והזרחן לגמור העבודה.
להודיע למצרים שאם היא לא פותחת את מעבר רפאח לעזתים לצאת לכיוון אל עריש זאת הכרזת מלחמה על ישראל ומהחלל האמריקאים והרוסים רואים את המחפורות של יריחו 5 נפתחות לאיוורור .מצרים נשלטת לגמרי ומוחזקת לגמרי עיי האמריקאים ויורופה .
אי אפשר לנצח במערכה הזאת אלא רק אם העזתים יהיו באל עריש במחנות אוהלים שיתרמו ארה"ב ומדינות יורופה.
לשלוח כרוזים לעזתים לאמור הוי עזתים עזתים הגורל שלכם הוא להיות פליטים וכדאי לכם לברוח לסיני אל דאגה אנחנו נפתח לכם את המעבר בראפח אחרת אתם תישרפו באש הגהינום כמו התינוקות ששרפו האחים שלכם בישראל.

למעלה