שמתם לב שערוץ 14 הפך להיות הערוץ של הליכוד הימין המזויף?

שמעתי הבוקר את שי גולדן צורח על מיכאל בן ארי ומוכיח אותו ואני מצטט : מה לא ברור לך? לא ברור לך שבלי אמריקה מדינת ישראל תחדל להתקיים?" סוף ציטוט.
בזה הרגע החלטתי להפסיק לצפות בערוץ הזה.

שמעתי הבוקר את שי גולדן צורח על מיכאל בן ארי ומוכיח אותו ואני מצטט : מה לא ברור לך? לא ברור לך שבלי אמריקה מדינת ישראל תחדל להתקיים?" סוף ציטוט.
הבגידה הושלמה סופית, הבנת שהיית טמבל וצדקתי - הכל קנוניה.

ברור שבמצב הנוכחי - עימות עם כל העולם ואחותו יהיה קשה בלי אמריקה,

אבל מי אמר שחייבים להתעמת עם כולם?

רק הימין שלא רוצה לוותר על שטח/שליטה.

ישראל נאלצה להסכים לתוכנית של אמריקה ליצור 9/11 ישראלי ולבגוד בתושבים,

בשביל להחליש את האויבים של אמריקה.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל

לא החמאס ולא החיזבאללה לא מוכנים גם בישראל של גבולות 1967 וגם אבו מאזן לא מוכן לוותר על זכות השיבה, וגם אם כן ברגע שיש מדינה פלסטינית החמאס או/ו ברגותי מעיפים את אבו מאזן או יורשו לכל הרוחות והחמאס או/ו התנזים לוקחים שליטה על המדינה החדשה.

marabo

Well-known member
עוד סיבה להוציא אותם ל"פנסיה",מחזק את מה שאמרתי.
לא תוציא אותם לשום פנסיה, כל פליט פלסטיני בעזה וברצועה הוא חמאס. מה תעשה? תהרוג את כולם?
ההבדל הוא שהוא לא קורא להשמדת ישראל וכמובן לא חובר לאיראן.
ביידיש אומרים
די זעלבע דרעק מי אנדרע דקורציה,
'אותו חרא עם תפאורה אחרת'.

לא תוציא אותם לשום פנסיה, כל פליט פלסטיני בעזה וברצועה הוא חמאס. מה תעשה? תהרוג את כולם?
בדימיון שלך כן,כי אתה רוצה לשכנע אותנו שכך מחמת רצונך לחבר את כל החלקים תחת שלטון יהודי מלא.

במציאות - אי אפשר לדעת!
'אותו חרא עם תפאורה אחרת'.
חלק מחוסר הרצון שלך להבין ולקבל שיש "ערבים אחרים".

למה משול הדבר?

אם כל הפלסטינים יחשבו ש"כולם בן גביר" בישראל.

סטילהוק1

Well-known member

שטויות ברסק עמבה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בתור תומך בנט מאז תחילת דרכו הפוליטית שמתי לב לזה מההתחלה עוד בערוץ 20. פשוט כשהליכוד באופוזיציה הוא מתחזה לימין אמיתי, אז בתקופת בנט-לפיד דברי הליכוד ודברי הימין האמיתי אחד הם, אבל כשבנט תקף את ביבי מימין כשר וכח"כ מהאופוזיציה, ערוץ 20 לא הפסיק להגן על ביבי ולתקוף את בנט.

Harrington

Well-known member
מנהל
צריך לראות/לשמוע מה הקשר הדברים. האם גולדן התכוון לאמירה זו או שמא העלה אותה כ'טענה של הצד השני' למשל, במסגרת ויכוח עם בן ארי, וכו'. בכל מקרה, זכותו של כל איש תקשורת להחזיק בכל דעה שמתחשק לו. אני לא רואה בערוץ הזה משהו מייצג של מפלגה כלשהי.

סטילהוק1

Well-known member
נרצה או לא נרצה, גולדן צודק. בלי ארה"ב ישראל שגודלה כסיכה על מפת העולם תחדל להתקיים. נכון, יש לישראל את היכולת של המכה השנייה, אך זה נועד רק לתמות נפשי עם פלישתים לאחר שישראל תושמד, בגלל זה גם קוראים לתוכנית הזאת "ברירת שמשון". תעשה גוגל ותקרא בעצמך.

נרצה או לא נרצה, גולדן צודק. בלי ארה"ב ישראל שגודלה כסיכה על מפת העולם תחדל להתקיים. נכון, יש לישראל את היכולת של המכה השנייה, אך זה נועד רק לתמות נפשי עם פלישתים לאחר שישראל תושמד, בגלל זה גם קוראים לתוכנית הזאת "ברירת שמשון". תעשה גוגל ותקרא בעצמך.
הכוונה לצוללות הצוללות הביאו לכך שאם ישראל תותקף בנשק אטומי יש לה את היכולת להשמיד את המדינה או המדינות התוקפות מהצוללות האטומיות שלה.
אבל כאן לא מדובר על ברירת שמשון שאני מכיר אלא על פרחי השלום . זאת היכולת הגרעינית הישראלית במידה ולא תהיה ברירה אלא להתקיף ראשונה בנשק אטומי או הנשק טקטי אטומי כדי למנוע את ברירת שמשון.
בזמנו בשנות ה 60 אמר שמעון פרס שהאטום הוא למצב שלישראל לא תהיה תמיכה צבאית והיא תיאלץ להגן על קיומה ולזה נועדה פצצת האטום.
וזה בדיוק מה שאני אומר. אסור להיכנע לשום מדינה לשום אינטרס שעלול לסכן את קיומה של מדינ ישראל.
הרצועה ודרום לבנון חייבים להיות נקיים מחמאס וחזבאללה.
את זה גם הבן של השכנה שלי במיאמי בן ה 5 מבין.

סטילהוק1

Well-known member
הכוונה לצוללות הצוללות הביאו לכך שאם ישראל תותקף בנשק אטומי יש לה את היכולת להשמיד את המדינה או המדינות התוקפות מהצוללות האטומיות שלה.
אבל כאן לא מדובר על ברירת שמשון שאני מכיר אלא על פרחי השלום . זאת היכולת הגרעינית הישראלית במידה ולא תהיה ברירה אלא להתקיף ראשונה בנשק אטומי או הנשק טקטי אטומי כדי למנוע את ברירת שמשון.
בזמנו בשנות ה 60 אמר שמעון פרס שהאטום הוא למצב שלישראל לא תהיה תמיכה צבאית והיא תיאלץ להגן על קיומה ולזה נועדה פצצת האטום.
וזה בדיוק מה שאני אומר. אסור להיכנע לשום מדינה לשום אינטרס שעלול לסכן את קיומה של מדינ ישראל.
הרצועה ודרום לבנון חייבים להיות נקיים מחמאס וחזבאללה.
את זה גם הבן של השכנה שלי במיאמי בן ה 5 מבין.
נכון, אבל שימוש בנשק גרעיני יפגע גם בישראל עצמה, במיוחד אם יופעל במדינות שכנות אליה, ולכן זה הנשק האחרון שיעשו בו שימוש, ורק אם ישראל תישאר לבדה במערכה רב-חזיתית. ונכון, בכדי למנוע את ברירת שמשון. אבל עדיין ישראל לבדה לא יכולה לנצח לבדה את כל אוייביה במלחמה רב-זירתית. ישראל יכולה לגרום הרבה נזק הרוגים ונפגעים בקרב האוייב, אך היא לא יכולה לנצח לבדה את כל אוייביה, ואסור לה לצאת למערכה בזאת לבדה ללא בעלות בריתה ובראשן ארה"ב.

נכון, אבל שימוש בנשק גרעיני יפגע גם בישראל עצמה, במיוחד אם יופעל במדינות שכנות אליה, ולכן זה הנשק האחרון שיעשו בו שימוש, ורק אם ישראל תישאר לבדה במערכה רב-חזיתית. ונכון, בכדי למנוע את ברירת שמשון. אבל עדיין ישראל לבדה לא יכולה לנצח לבדה את כל אוייביה במלחמה רב-זירתית. ישראל יכולה לגרום הרבה נזק הרוגים ונפגעים בקרב האוייב, אך היא לא יכולה לנצח לבדה את כל אוייביה, ואסור לה לצאת למערכה בזאת לבדה ללא בעלות בריתה ובראשן ארה"ב.
כל מה שכתבת הוא נכון מלבד דבר אחד.
אני אמנם אזרח אמריקאי אבל אזרח ישראלי לשעבר וכמובן יהודי וציוני למדתי ב70 שנות חיי לא לסמוך על ישראל ואמריקה באשר לסיום המלחמות .למשל קח את מלחמת יום הכיפורים בה שירתי כחייל סדיר בסיני כחובש מוטס בבל 212 האגדי והייתי עד לניצחון המוחלט על צבא מצרים כאשר צה"ל כיתר את הארמיה השלישית והדרך לקהיר היתה פתוחה האמריקאים כפו עלינו שביתת נשק כאשר אם היינו מתקדמים לקהיר ומגיעים לפאתי קהיר ודורשים מסאדאת לסגת מקו התעלה כתנאי לסיום המלחמה ומשפילים אותו עד עפר כהפסד טוטאלי מביש וחוזרים לשלוט בקו ברלב היו לנו הרבה קלפי מיקוח אחר כך בהסכם הפסקת האש.
אמריקה בניהולו של קיסינג'ר כפתה על ישראל לשחרר את המצור על הארמיה השלישית ולהכנס לשיחות על הסכם הפסקת האש בק"מ ה 101 לקהיר שם עצרו את הכוחות שלנו לאחר שמצרים פנתה ביבבות לרוסים ולאמריקאים לעצור את הכוחות של צה"ל.
לא אשכח את הביזיון הזה בחיים שלי .
אז רצו לתת לי צל"ש רמטכ"ל על הלחימה בחווה הסינית ואז גם באה אצלח ההתפכחות שבסך הכל הייתי בשר תותחים של השלטון הישראלי שהפקיר אותנו במלחמה הזאת למות ועל מה? סתם על סתם. חשבתי אז וגם היום שאם היינו מבקשים הפסקת הלחימה ביום השלישי או הרביעי של הלחימה שם היו לנו רק 600 הרוגים היינו מקבלים את אותה התוצאה של סיום הלחימה רק עם 3000 הרוגים.

אז בבקשה ממך הרשה לי לפקפק בממשל הישראלי ובממשל האמריקאי . אני לא מאמין להם.
לדעתי צריך לפרק את הדמוחרטה הישראלית ולהנהיג שלטון המתבסס על התורה ועל פרחי השלום וכל מי שמאיים על ישראל יושמד.
בשביל זה יש לנו את העוצמה הגרעינית השלישית החזקה בעולם.

נרצה או לא נרצה, גולדן צודק. בלי ארה"ב ישראל שגודלה כסיכה על מפת העולם תחדל להתקיים.
זה פשוט לא נכון,ארה"ב סה"כ עוזרת.

אנחנו יכולים להתמודד עם החיז',

החמאס זה ממש קל - פשוט הורסים את הבית חולים ממנו יורים את הטילים :ROFLMAO: :):LOL:

מילא היית אומר לי כל ה 22 מדינות הערביות נגדנו,הייתי אומר לך סבבה הפסדנו זה ברור.

דגלמנגל

Well-known member
אתה צודק, שעזבת את ערוץ 14. טלוויזיה זה בידור, כמו הוליווד. מי שרוצה לשמוע עובדות ואמת - מחפש חדשות ולומד לקרוא בין השורות. בטלוויזיה יש רק בידור ושטיפת מוח.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה צודק, שעזבת את ערוץ 14. טלוויזיה זה בידור, כמו הוליווד. מי שרוצה לשמוע עובדות ואמת - מחפש חדשות ולומד לקרוא בין השורות. בטלוויזיה יש רק בידור ושטיפת מוח.
כלומר גם חדשות ערוצי 11, 12 ו-13 זה בידור ושטיפת מוח?

דגלמנגל

Well-known member
בוודאי.
עם ותק יותר גדול.
כש-14 התחיל, כבר היה ידוע ש-11-13 לא משדרים חדשות-אמת ושותפים לשטיפת המוח של הממשלות, ככה שאפילו תקופת חסד, או ימים של ספק, לא היו לו.
למי שעוד היו אי אלו ספקות, באה תקופת הקורונה ופקחה את עיניו.

לא חושב שערוץ 14 הוא כמו ערוצי התרעלה 11, 12 ו 13 אבל הוא הפך להיות ערוץ הליכוד פאר אקסלנס וחבל.
זוכר את ערוץ הימין ערוץ 20? הם הודיעו אנחנו הערוץ והקול של הימין.
אצלנו לא תהיה תעמולה עבור רעיון עבור מפלגה עבור אישים בפוליטיקה. אצלנו בערוץ נדווח לציבור את האמת לפי דת ותורת ישראל.
ואז כל כך נהניתי מהערוץ הזה כי שם קיבלת חדשות ולא תעמולה והפסקתי לגמרי לצפות בערוצים 11 12 ו 13 .
ולאט אט ראיתי איך הערוץ הזה שהפך להיות 14 משנה פניו והופך להיות הערוץ הפרטי של הליכוד.
ובכן לא כל הימין זה ליכוד נכון? התסכים איתי?

למעלה