אולמרט הביתה!!

אולמרט הביתה!!

לא להאמין שהוא נשאר ראש ממשלה! אחרי כזה דוח מקומו בכרמיה! אני יסדר לו את הבית עם המבקר העיקר שילך! התוכנית לא עובדה היטב! שמעתם בגלל זה מתו חיילים! הפירוש סתם חבורה של ליצנים שהחליטה לצאת למלחמה... ומה יקרה אם יהיה עוד מלחמה חס וחלילה? ושלא נדבר על פרץ... הציבור צריך להתעורר! זאת המדינה שלנו אין לנו לאן ללכת! תבינו! צאו להפגין אולי זה יעזור...

נכון,עלינו להתעורר!!!

בס"ד היו כשלים רבים במלחמת לבנון השניה. לצבא היו חוסרים בציוד. לוחמים אף ספרו ששתו ממימיותיהם של לוחמי חזבאללה הרוגים.הפקודות לא היו ברורות. היו מעשי גבורה של לוחמים וקצינים בקרבות.היחידי שיצא 'גבר' ולקח אחריות הוא האקס רמטכ"ל-דן חלוץ. אולמרט ופרץ מתבצרים ומתעקשים שהם יוכלו לשקם את הצבא-אך מסופקני. איפה הייתם עד עכשיו? דו"ח וינוגרד הציג את הצבא כלא מוכן,וחלוץ לא ממש טרח לדווח על כך, כל שכן הוא היה עסוק באותה עת כשנפתחה חזית בצפון במניותיו בבנק לאומי. "כל ראש מעייניו היה בלחימה בגבול הצפון"(זה נכתב באירוניה למי שלא הבין). זו המדינה שלנו,אין לנו אחרת. אפשר וצריך לתקן. רק אם אנו העם נתלכד,נוכל לשנות. ותאמינו שיש בכוחכם להביא לשינוי. האדישות היא אסון בשבילנו. יש לעם ישראל ומדינת ישראל אתגרים ואיומים רציניים בפתח. עלינו להיות ערוכים לקראתם. מי שכשל,נא יפנה הוא את מקומו למי שלא דבק בו רבב,וינהיג בשליחות את האומה היקרה שלנו. פרץ,אולמרט,חלוץ,נכשלתם! נ.ב:בל נשכח את השבויים והנעדרים שלנו ונשמור להם פינה חמה בלב בכל יום. כמו כן אנו תמיד עם המשפחות השכולות בכאבן,ולא נשכח את נפילת יקיריהם/ן וננצור אותם לעד בלבנו. א מ ן !

פרצופו האמיתי של רה"מ אולמרט

בס"ד אני מבקש להביא קטע מנאומו בכיכר של אב שכול-אביו של רפנאל מוסקל הי"ד-משה:'יש רגעים בחייה של אומה שצריך לומר עד כאן'.נאם בפאתוס ראש הממשלה." אנחנו נרסק את החזבאללה,אנחנו נחזיר את השבויים". בפגישתנו במשרדך-מר אולמרט,אמרת לנו:'כשאמרתי נחזיר את השבויים-לא התכוונתי'. ואני ועוד רבים תוהים:איפה הערבות ההדדית? ה'כל ישראל ערבים זה לזה'? ראש הממשלה מנסה להתעלם מכמות המפגינים בכיכר רבין. העם אמר את דברו ועוד לא נאמרה המילה האחרונה. לעם הנפלא הזה מגיעה ממשלה ומנהיגים ראויים,בעלי יושרה ובושה בעיניים. אולמרט ופרץ נאחזים בקרנות המזבח,אחיזה אחרונה בשארית כוחותיהם. בכיכר, העם הוציא את גזר הדין ובגרונות ניחרים קרא להם להחזיר את המפתחות וללכת הביתה. המאבק לא יפסק עד אשר תפנו את מקומכם לטובת מנהיגים ללא דופי ושלא דבק בהם רבב. יש כאן בארץ הזו אנשים מוכשרים,הם רץ צריכים לפרוץ קדימה.

למעלה