אוף.
שאלות עבודה?

Rachel47

New member

בגלל שאנחנו מכירות כבר שנים הסתכלתי על הסיפור שלך והכל היה נראה מאוד "סיפורי" אבל כל מה שיכולתי לחשוב זה אומייגאד איזה מסכנה *איילת*..כלומר..את עצמך..תחשבי שאני לא רואה אותך מולי ומהסיפור ואיך שהוא כתוב אפשר היה להניח שהכל בסדר (כמו שאנשים מניחים כשהם רואים שאת מסתובבת ברחוב) אבל אני כל כך הרגשתי ששום דבר לא בסדר
אוף! חיבוווק

אין לי מילים מנחמות בעניין בכלל
מאחלת שהצלקות הנפשיות יעלמו כמו שהן באו אבל אני לא משלה את עצמי...פשוט..תהיי בסדר

&nbsp
אי הטיפול בכל הנושא פשוט מזוויע ואת צודקת זה בכלל לא קשור לעמדה
היה איזה פיצוץ של מיליון סיפורים לפני ככה וככה זמן בתקשורת אבל כמו כל גל טרנדי זה חלף ועדיין אין פתרונות רק הומור מטופש
אני באמת מכל הלב מצטערת שזה קרה לך
כל מה שאת צריכה, כל דבר, אני פה

&nbsp
וג'יזס המשטרה פשוט הגוף הכי אימפוטנטי בעולם שזה עצוב!

Moreiro

New member
וואו

חתיכת סיפור מטורף. אני רק אומרת תודה שזה נגמר כמו שזה נגמר כי מאיך שזה נשמע זה היה יכול גם להיגמר באופן מאוד מאוד רע... אני ממש מקווה שכל הכאבים הפיזיים והנפשיים יעברו מהר!

&nbsp
ואני עדיין בשוק מאיך שהתמודדת עם זה באותו הרגע, שאשכרה נאבקת בהם, אפילו שזה לאו דווקא היה מתוך חשיבה מודעת... צריך חתיכת אומץ בשביל זה.
&nbsp
הזוי ועצוב שכל יציאה לרחוב בחושך (אפילו לא לילה, כבר אחה"צ-ערב מחשיך) צריכה להיות מלווה בכאלה חששות... אני קניתי לפני איזה שנה גז מדמיע ולפעמים כשאני הולכת בחושך אני מחזיקה אותו ביד עם האצבע על ההדק, אבל בגלל שאני מחליפה תיקים כל הזמן אני לא מקפידה על זה והרבה פעמים זה לא עליי בכלל...

o0Invisible0o

New member
תודה לכולן!

אעדכן שעבדתי כל השבוע!! [שלישי הפסדתי חצי יום כי לא ישנתי שוב....והבוס שלי היה ממש דוחה אבל עדיין!]
טיפסתי שלוש פעמים השבוע! [והדס מאוד סבלנית ומבינה ומלווה אותי לאוטו גם אם הוא נורא נורא רחוק..
]
ואפילו יצאנו לבירה אתמול בערב [ואז הלכנו הרבה יותר מדי באיזור שלא היה לי נעים במיוחד אבל שלושה אנשים יחדיו אז היה בסדר]
ויום ראשון אני מתחילה טיפול..או מנסה טיפול כלשהו, נראה איך ילך.

&nbsp
אה ובנוגע למשטרה הם עדכנו שכנראה אותם שלושה גברים בדיוק באותו אזור עשו זאת שוב שבוע אחרי (ואני יודעת בוודאות שעשו זאת גם שבועיים לפני, דיברתי עם הבחורה שזה קרה לה...) אז הם אומרים שהם יציבו פתיון (שוטרת..) בתקווה שיתפסו אותם ושאלו אם אסכים לנסות לזהות במידה וכן (ואמרתי שכן! אני ממש רוצה לנסות, כי אני לא יודעת מה יקרה אם יעמידו אותם מולי/יראו לי תמונה..יש מצב שאשאר קלולסית אבל יש מצב שאזכר..
)

limors2

Active member
אומייגאד

וואי, נורא
לא חסרים סיפורים כאלה אבל זה בד"כ רק מרחוק, ולא כזה קרוב למישהי שמכירים ובטח שלא לך

כמו שהאחרים אמרו, ממש ממש מזל שזה הסתיים ככה ולא יותר גרוע, עם כמה גרוע ומזעזע ואיום שזה

Rachel47

New member
אומייגאד איילת וואט??!?!?!!!?!?

זה סיפור נוראי
אני לא מצליחה להבין איך בכלל יוצא שכתבת את זה ככה
אלוהים אדירים חמודה שלי

אנשים רעים

&nbsp
אני בשוק פה!

העובדה שלא שילמו לך זה לא בסדר
ההסדר עבודה הזה קצת מעורפל וזה גורם לבעיות.
אני מניח שאם יש לך הסדר מסוים לשעות נוספות אז תקבלי אותם, אחרת זה בטח חותך אותם אוטומטית.
תוודאי את זה לפני שאת נשארת סתם שעות

למעלה