או קיי,אז ככה...

shanikoo

New member
או קיי,אז ככה...

הפורום פעיל כבר כמה זמן,ואני בשוק שעדיין לא כתבתי כאן.. איך החזקתי בעד עצמי,אני לא יודעת... והרי אני תמיד טוענת,אם לא נוכל לרחם על עצמנו,מה כבר נשאר לנו בחיים ? נתחיל בקיטורים ספציפיים ונעבור למשהו כללי יותר. קודם כל,אני ערה בשעה כזאת !! לא,לא קמתי,אני פשוט לא ישנתי !! אוף,כמה כבר אפשר להתהפך במיטה ?? אני כבר לא יכולה ככה ! כל לילה אותו סיפור !! השעון הביולוגי נדפק,ובכלל,מי ער בשעה כזאת ??משעמם לי !!ועוד מישהו מציק לי באיי סי !הוא נורא מצחיק,אבל אני בטוחה שזאת רק השעה,ומחר אני אצטער שאישרתי אותו בכלל !! והעניין הוא,שאני לא אוכל לישון במשך היום,כי אני צריכה ללמוד לבגרות בתנ``ך! לא רק שאני לא ישנה,לא רק שאני לומדת,לא רק שיש לי בגרות,זה גם בתנ``ך !!! אוף ובעע,זה מסכם את הכל. מה עוד ? האקס שלי היה אצלי היום בערב וסיבך לי עוד יותר ת`שכל (למה לאקסים יש נטיה לעשות את זה ??).למרות שיאמר לזכותי שאני סיבכתי אצלו כמה עניינים הרבה יותר ממה שהוא סיבך אצלי,אקסים זה עדיין דבר שמאוד קשה להתעסק איתו.אוף,עם כמה חרא צריך להתעסק.. בנוסף להכל,השוקו עשה לי כאב בטן ! כל פעם מחדש,אני יודעת שיהיה לי כאב בטן רצחני,אבל אני פשוט לא יכולה להתאפק והולכת למקרר ולוקחת שקית של שוקו ! ואבא שלי אפילו לא קנה שוקו קרלו ! אני מבזבזת את הכאבי בטן שלי על שוקו של יטבתה !! בזיון !! טוב,אני חושבת שזה מספיק לבנתיים.. שתהיה לכם שבת מצוינת שני

מורני !

New member
אויייי....

איך שאני ידעתי.... ראיתי את הפורום ברשימה.. וידעתי שאני אראה אותך כאן... למעשה אני בטוחה שתפוז נכנס לפורום 20 ולפורום סטודנטים ורק בשבילך (וכמובן מרחמנות עליינו) הוא הקים את הפורום הזה... :) בעעעעעעע אחותי מה הסיפור הזה? חומד... המבחן בתנ``ך קטן עלייך... יש לך מספיק ראש ומספיק תחת לשבת וללמוד (לא שאני רומזת משהו על הישבן שלך... את יודעת שאני אישית אוהבת אותו...). בקשר לאקס שלך... עם כל הכבוד לו.. שישאר אקס. (לא אקס שלנו אלא אקס שלך..).. ואם הוא אקס למה את מתרגשת ממנו?.... חלאס עבר זמנו. אמממ... בקשר לשוקו.. בובה.. אין לי מה לעשות.. אני מכריזה שאת מזוכיסטית רישמית. בקשר לשעות השינה שלך.. הכל התהפך לך בגלל הצאט... אבל את יודעת.. לא בעיה לפתור את זה. מעכשיו תהייה לך חסימת על הצאט משעה 1 בלילה עד 8 בבוקר... אני בטוחה שייקח לך זמן להתרגל ובהתחלה את בטח תחרשי על הפורום הזה בהתבכיינות אבל תוך שבוע שבועיים.. את חוזרת לישון בלילות... אה.. איך אני? מתה עלייך. המון.

שלום לכן המתלוננות החדשות!

אקסים וגם אקסיות, נועדו להרגיז. שימו לב למשהו מעניין לסימן X גם קוראים אקס. לכן, העצה שלי, אם מישהו או מישהי הופכים להיות ה - X שלכם, באמת תשימו עליו X וזהו. אל תתנו לו או לה לשגע לכם את השכל. בקשר לבגרות בתנ``ך, יש לי אליו קצת סנטימנטים בגלל שזו הייתה הבגרות האחרונה, שעשיתי, ומבחינתי זה יישאר זכרון טוב... אז אני לא יכול לבוא בטענות. וחוצמזה, שתהייה שבת נפלאה.

שימי על האקסים איקס אחד גדול

לעולם לא אבין למה אנשים אחרים גוזלים ממכם אינרגיות שוא. איקס זה מה שעושים לכל מי שמעצבן וגם לאקסים כמובן. שוקו, אוהו גם לי עושה כאב בטן, וכמי שאוהבת את הבריאות שלה אני נמנעת מכך. השעון הביולוגי שלי גם התהפך וזה היה די מעצבן לכן החלטתי שעד חצות מקסימום אחת בלילה אני גולשת ותו לא. בין אם יש לימודים עבודה או תוכניות אחרות, הגוף צריך מנוחה בזמן נורמלי, הגוף לא יודע לדבר, אבל יודע טוב טוב לתת אותותיו עם השנים, וכדאי להננות מהגוף והבריאות לאורך זמן. שלך יונית

למעלה