אחים שלי ! אין לי מושג מה לקנות

• פותח הנושא McL2
  • פורסם בתאריך

McL2

New member
אחים שלי ! אין לי מושג מה לקנות

יש לי בסיבות ה1400 ש"ח יש במצמן את F4 ב1200 ש"ח יש גם את הMirra 540 שעולה 1400 ש"ח יש DB Joker ב1050 ש"חאבל אני מעדיף GT performer או Freeagent לא יודע איזה דגם או גם Hoffman אופניים טובים. מישהו יודע איפה אפשר למצוא אותם כי אני חיפשתי באינטרנט ואין בשום מקום :\ תודה

TheSTREETmaN

New member
קח משהו עם ג'אנטים טובים...

ועם חלקים נחמדים... אין הרבה מה לומר על אופני ביאםאקס קומפלט... תקנה מה שהכי אהבת..אני הספקתי להרוס חלקים על DB JOKER ועל HARO F4 אז בהצלחה... בוא אלי לחנות(גלגלים) באשדוד וניראה מה אוכל לעזור לך...

McL2

New member
...

כמעט ולא הבנתי כלום ממה שאמרת לי :\ גפטים ג'נרים פגים??? ?!??! יש לך אי סי קיו ? בחנות שלך מוכרים רק חלקים לBMX או שגם אופניים ? ?? אם אתה יכול לשלוח לי מחירון או אתר של החנות שלך עם מחירים ? יש לי בסיבות 1350 ש"ח אני לא יודע מה לקנות...

omrinem

New member
אני כנארה מוכר את שלי ב1000

אני רוצה לעבור לאורבן האופניים מצב חדש שנת 04 נקנו לפני שלושה שבועות

McL2

New member
WTF?! תכתוב בבקשה באנגלית ...

WTF?! תכתוב בבקשה באנגלית ... כי לא הבנתי שום דבבבבררר :<<<< את השמות של אופניים תכתבו בבקשה באלגית , תודה

B BOY1

New member
אתה יודע איפה אפשר לקנות P STREET?!

לפי מה שאמרו לי, לא מוכרים P STREET בארץ.......

TheSTREETmaN

New member
פי סטריט עולות בסביבות ה5 אלף שקל!

אופנים מדהימות! ויש זוג אחד בארץ...

TheGuyOnTheBike

New member
p street הן לא אופני bmx

מין מפלצת טראיל - אורבן מסוג בינוני ומטה לדעתי. אממממ, לא אופני bmx, זה בטוח. אני ארכב עליהן יום אחד ולא ישאר מהן זכר, אבל זה נכון לגבי הרבה אופניים...

BMXER

New member
1400

gi srry if i wrote in english coz its easy for mr then hebrew .. with 1400 NIS u cant buy a full bike form tal shop . if u want to buy these part ushould have about 4000 nis + to build it

roeiBMX

New member
איזה שטויות

הדבר האחרון שצריך להחליף זה פגים...אם כבר אז ספרוקט, שרשרת או גלגל אחורי.

למעלה