אטי יעקובסון

אטי יעקובסון

הגעתי לאטי יעקובסון בעקבות המלצות מהאינטרנט, אחרי הרבה זמן שחיפשתי שמלה לחתונת אחותי החלטתי לחפש מעצבת בתקווה שתוכל לעצב לי את המשהו המיוחד שאותו דמיינתי בראשי כשהגעתי לאטי ניסיתי להסביר לה כמה שאפשר מה אני רוצה למען האמת במשך הזמן הדגם שהיה לי בראש השתנה מעט והשתדרג ובמשך כל הזמן אטי גרמה לי להרגיש שאני לא יצא ממנה עם משהו שאני לא שלמה איתו, דבר שהוא חשוב מאוד כשהולכים למעצבת בהתאמה אישית וחוששים מהתוצר הסופי עם אטי אפשר להיות רגועים היא לא תיתן לכם לצאת עם מוצר מוגמר שהוא פחות ממה שרציתם עם חיוך ואכפתיות אמיתית לאורך כל הדרך קיבלת שמלה אפילו יפה יותר ממה שדמיינתי עם ניסיון רב שנים אטי מקצוענית אמיתית דואגת לרצונות הלקוחה ועומדת מאחוריי כל ההמלצות הייתי רוצה להוסיף שהאתר מראה יותר את עבודותיה של אטי עם אמהות של כלות ועם מידות גדולות יותר אני בחורה בת 21 במשקל 51 קילו לובשת מידה s וקיבלתי שמלה שגרמה לי להרגיש כמו נסיכה מומלץ בחום לבחורות ונשים בכל הגילאים שרוצות משהו קצת יותר מיוחד ממה שרואים בחנויות וכמובן לאלו מאיתנו שכמוני ראו בראשם את השמלה המושלמת ופשוט צריכות מעצבת אישית שתוציא זאת לפועל קישור לאתר: http://www.ettyjacobson.com בקרוב אוסיף תמונה מהאירוע בכדי שתוכלו להתרשם בעצמכם

למעלה