איזה יופי

רדאעי

New member
אוי וואבוי העקרבית../images/Emo4.gif כאן?

איך הגיעה וכיצד נודעה השמועה? אין לאן לברוח, אין לאן לנוס היא רודפת אחריי כבר יותר מעשור שלם, איני יודע מה לעשות והיכן להסתתר?? אין חלקום על בטוח...אהלן אהלן נעים מאוד... שיר אשיר בגשם? ובתימנית: גינוואה אגאני בילמטאר...אין ברירה להתחיל לרשום יהיו ש"ב. הוי שלהבת אינדירה.

שושי 13

New member
הלו רדאעי - אל מי אתה מדבר?

מי רודף אחריך והצליח להגיע עד תימן? תגיד מה הבאת? איצ'יגדנה? זה הודי זה, זה לא תימנית ואני חשבתי שצרפת שיר תימני.

רדאעי

New member
אל הגב' עם החאלקום../images/Emo3.gif

בסך הכל ענין פעוט עדיין מציק בכל פעם וזהו חוב החאלקום שלא נשכח ואגב תימנים לא שוכחים, ורק בעיית תקציב מנעה אז מלפתוח בית חאלקום כאקט מחאה. ככלל כשתימני מחליט שחסר לו דבר מה או לחילופין חשרת עלבון ממעל הבן אדם לא נרדם בלילה והוא אינו לבד, כל התימנים לא נרדמים, מתעוררים בבוקר ומיד פותחים בית כנסת במקרה הטוב או פוצחים בשירה וריקוד כמדומני. ברוכה הבאה Sודית
[סתם... חובך נמחק לא נורא כבר שכחתי האמת...מי זוכר בכלל, מחול מחול ונמחל אין ולא היה חאלקום עם שקדים ואבקה ארומתית ממעל יאללה לא חשוב...]

Sודית

New member
חחחחחחחחח, אתה מדבר אלי??

תגיד משו, יכול להיות שחלקום זה אוכל של דייגים?? אני מזה סקרנית - כמו כל עקרבית. אוי הרגת אותי מצחוק......החזרת אותי עד.......שם, רחוק רחוק. וואלה לא זכור לי משו בקשר לעלבון וכאלה - על מה אתה מדבר?? בקשר לעלבון, אני לא מוותרת, רוצה הסבר, אם לא כאן אז במסר. אני מקווה שאני מדברת אל הדייג שאני מכירה, אם כן, מה קרה לניק ההוא?? אאגב השיר אימנעלו שצרפת משו משו - יש לך אותו בגירסה של עופה חזה ז"ל?

רדאעי

New member
בתימן נוהגים עפ"י המסורת

והניק עלול להרתיע אנשים טובים
אי לכך החלטתי להכנס עם רגליי השתיים בימין אל הפורום עם ניק אסלי ומקורי ומשם מקורי... העלבון היה רק להארת ולאפיין דרכי טיפול התימניים בעת התקלות... בטח מכיר את השיר פרש דייג הרשת ביום סגריר
לגבי השיר של עפרה חזה ננסה לאתרו ייתכן שנתקלתי בו ברשת...
יום טוב לכל עדות ישראל באשר הם באוויר בים וביבשה...ושלא ישכחו לשים מעיל בגלל הקור של דני רופ המג'נון הזה, מי הוא בכלל ? כככה מאיים עלינו ויכניס אותנו איש תחת מטרייתו ואשה תחת השמיכה, אין איפה לבוא וללכת והכל מטר ורטוב אפילו המכונת כביסה של ימימה נירטבה ורועדת מקור שומעים אותה עד פה...רק בגלל שאנחנו תימנים מרטיבים אותנו החוזים בגשמים מהתחנה האסטרולוגית של בית דגון...בטוח.

Sודית

New member
אבל ביקשו להיכנס לפה בצעד תימני לא?

וחוץ מזה איך אתה מנקד את הניק הזה? (זה שם משפחה תימני?) יאללה תמציא לך איזה ניק יותר שווה ושיהיה קל לקרוא אותו. ולזכר ימים אחרים שולחת לך חיבוק תימני - התימנים איך הם מתחבקים?
בינינו....שששששש.....בסוד - עדיין לא ברור לי העלבון וכל הכארטה הזאת.

רדאעי

New member
ראדע - עיר מחוז בתימן

וואללא עוונותיי צפו כעת היום...לא נגעתי: במסגרת חיפושי בגוגל להבאת חומר על העיר רדאע, מצאתי לפתע טקסט מוכר שסבירות גבוהה כי דייג העלה אותו ברשת כתגובה לכתבה :הכפרים לאורך הגבול יחולקו בין סעודיה לתימן סכסוך גבול היסטורי מתקרב אולי לסיום. לא מדובר בלב המזרח התיכון, אולם לא ממש רחוק מאתנו: ועדת הגבולות הסעודית-תימנית קבעה את גורלם של כחמישים כפרים בשני הצדדים. ההסכם: הכפרים יחולקו בין שתי המדינות ..."/ .ynet 07.05.04, 12:02
הדייג לא אבה והתנגד לתכנית החלוקה שלא בחנוכה וההחלטה על המחאה כתובה בתגובה מס' 6 לכתבה....אז מה אם אנחנו תימנים? לא ניתן שיחלקו אותנו לאף אחד...ואם יתעקשו עלאא אבוהום נפתח בית כנסת ירחם ובעזרת השם... והוסיף מקום מגורים את העיר רדאע, שיידעו להם המחלקים ויספיקו לחלק לכולם. התגובה לכתבה כאן: מה עם זכות השיבה ? אנו יוצאי תימן מבקשים לנצל הזדמנות זו ולבקש שיכירו בנו משני צידי הגבול, ושנוכל להכנס ללא אפליה. 1)אנו מבקשים בכל לשון של בקשה ולעיסה, כי יועברו לאלתר כל שתילי הגאת מהצד הסעודי לצד התימני לבל יושחתו כסמים אסורים. 2)כמו כן אנו דורשים באר נפט לכל כפר שתותקן בככר המרכזית של הכפרים שנותרו לפליטה בצד התימני. 3)זאת ועוד, אנו דורשים תגמולים מבארות הנפט אשר נמצאות בתחום הכפרים אשר בצד הסעודי , שיועברו לחשבון בנק יוצאי תימן בישראל. 4)ברצוני למסור ד"ש עם שיר של ציון גולן...לכל השייכים אשר קו הגבול חצה אותם, כעת יש לכם פרנסה, תרכשו מחסומים קלים , ותגבו דמי מעבר מהתיירים, ואל תשכחו לתת קבלות . 5)בינתיים זהו...נראה בהמשך. ><>///><> , ראדע (07.05.04) ArabYnet

שושי 13

New member
תודה רבה לך רדאע

על כל המידע שאתה מביא לכאן - מאד מעניין. תודה גדולה לך, גם על הלינקים של השירים התימניים - יופי יופי. אשתדל להכניס אותם לקישורים של הפורום, כן יירבו. זה ייקח לי קצת זמן כי אני עדיין, כמו הפורום, חדשה בענייני הניהול אבל מבטיחה ללמוד הכל. אני רואה שכבר מצאת לך כאן חברה מתימן - לא הבנתי הכל אבל הצחקתם אותי.

שרה לוי תנאי

ערב טוב לך sודית היה לי הכבוד להכיר את האומנית היוצרת והדגולה שרה לוי תנאי, למעשה היא היתה זאת שקיבלה אותי ללמוד אצלה בסטודיו, לאחר שהתרשמה מסגנון הריקוד שלי, עברתי את מבחן הקבלה וזכיתי אף למילגה . בסטודיו למדנו כל מה שקשור למוסיקה וריקוד, היתה לנו מורה לריקוד תימני ומורה לבאלט וכן מורה למוסיקה שלימד אותנו שירה, תווים ונגינה בכלי נגינה שונים, אני למדתי לנגן על מנדולינה. זאת היתה תקופה יפה ביותר בחיי, רקדתי כ-3 שנים עד לגיוסי לצבא. לגבי הלינק שצירפת הוא אכן עצוב, למעשה באותו יום שישי נסעתי לנוה צדק, במקום בו תיאטרון ענבל נמצא ומשם יצאה ההלוויה, לצערי אחרתי להגיע בזמן, ונבצר ממני להיפרד משרה לוי תנאי ז"ל. תרומתה התרבותית לעדה התימנית לא תסולא בפז.

Sודית

New member
שרה לוי תנאי - יהי זכרה ברוך../images/Emo16.gif

חשבתי לעצמי שאת מכירה אותה, חבל שפיספת.

מכרונסה

New member
גם אני חדש פה..

טוב מאוד שעשו תפורום הזה
ככה להיכרות...אני רון מת"א... אמא שלי תימניה ואבא שלי הודי.. חחח ואני יצאתי לבן.. ממ אין עוד משו מיוחד.. אתם מוזמנים לשאול ..=]

שושי 13

New member
ברוך הבא לפורום האסלי של תפוז

תימני, חצי תימני, רבע או פולני - כולם ברוכים הבאים לפורום תימן. הפורום האסלי ביותר בפרדס.

למעלה