איך אתם מתעוררים בבוקר?

marco star

New member
איך אתם מתעוררים בבוקר?

לי אישית יש שעון מעורר, Shake Awake, שפועל על רטט חזק ויעיל בצורה שטנית... אני עוד זוכר איך בבוקר, התעוררתי ממש עייף לאחר שהלכתי לישון מאוחר מהרגיל, והיה לי קשה להרים ת'ראש או בכלל להיות בפוקוס (ובבוקר אני כמעט תמיד בפוקוס תוך פחות מדקה!). אז הצמדתי את השעון לרקה שלי כמו אקדח, והרטט כבר החזיר אותי לחיים...

צלף

New member
יש לי גם ../images/Emo133.gif ../images/Emo62.gif

חוץ מהשעון המעורר על רטט כמו שיש לך, אני גם שם בשקע שעון שבת פשוט (שעולה 20 - 30 ש"ח) עם שקע בתוכו לחבר את מנורת לילה - וכך אם שעון אחד לא עובד או לא מעיר אז השני מעיר...

אמיר335

New member
יש לי שעון מעורר חזק

אין לי מושג מה הסוג שלו רשום בו QUARZ אבל אני מניח שזה משהו מאד כללי. בכל אופן הוא חזק חבלז.זה שעון מתכתי כך שגם לאחר כיבוי בהשעון עדיין שומעים את הטטנננגגגגג. ראיתי אותו במקרה בהפנניג לפני 4 שנים. לאחרונה הוא מזייף קלות. ולצערי הפנינג כבר לא משווקים אותו יותר חרשתי די הרבה סניפים שלהם ולא מצאתי.

יש לי שעון מעורר ביולוגי... ../images/Emo8.gif

כל לילה, לפני שאני הולך לישון, אני מכוון אותו באופן מנטלי לשעה היעודה. ובבוקר אני מתעורר מעצמי קצת לפני או קצת אחרי השעה היעודה... (היו לי תקופות קצרות בילדותי ובנעוריי שנעזרתי בשעון מעורר רוטט או בשעון מנורה. אבל אח"כ לימדתי את עצמי להתעורר באופן עצמאי.)

פיטפטו

New member
היה לי שעון רטט..

מסוג Shake Awake, שכבר לא פועל לצערי הרב. כיום אני מסתמכת בעיקר על השעון הביולוגי שמעיר אותי בדרך כלל בזמן, ושמה ליתר בטחון שעון מעורר רגיל (ואז בנזוגי מעיר אותי
).

קניתי לא מזמן

שעון מעורר WAKE N' SHAKE שיש בו גם כרית רטט קטלנית וגם פלאש ותצוגת שעון דיגיטלית ממש גדולה וואו וצליל ממש חזק בקיצור 3 באחד... וזה גם לא היה יקר כל כך לפני זה הייתי יושנת עם דלת סגורה והיו מעירים אותי עם דפיקות על הדלת (שאני מסוגלת לשמוע משום מה...) והבהוב באורות של החדר יש מתג לחדר שלי מחוץ לחדר... מסכנים המשפחה שלי כל פעם היו צריכים להעיר אותי ככה בבוקר קשה להתעורר כשלא שומעים כלום שוקעים בשינה עמוקה (זה גם יתרון ענק בשבילנו חח)

קניתי אותו מחברת

"מהלב" למי שיש כללית מושלם אז יש לו הנחה ממש גדולה אמא שלי פנתה לשמע וקיבלנו בדואר כל מיני דברים ובינהם היה עלון עם רשימה של מפיצים שמוכרים כלי עזר ותקשורת ללקויי שמיעה... אז ישעוד כמה ספקים, לצערי זרקתי את זה כי אין לי צורך בזה יותר. ואם אתה קונה את זה, רק שתדע אתה זכאי להחזר מסל תקשורת...

אמיר335

New member
איך מגיעם לחברה הזו?

ולגבי שמע חייב לציין שרק מהפורום נודע לי על קיומם. נראה לי קצת מסורבל כולה שעון מעורר. למה צריך לפנות לשתי חברות? או שבכלל אולי עדיף השעון שדון סקוטי המליץ עליו?

אוי כתבתי לך

אתמול תגובה ושכחתי לשלוח... לא זוכרת כבר מה כתבתי אוף... לשמע פונים בשביל החזר התשלום על שעון מעורר (במידה ואתה מקבל סל תקשורת) ואם אתה צריך מידע על מקומות שבהם אפשר להשיג כלי עזר ללקויי שמיעה אתה יכול לפנות לשמע ויתנו לך את כל המידע שאתה צריך... על איזה שעון דון סקוטי המליץ????. הנה האתר של "מהלב" http://www.mehalev.com

כן, אני

ויש פה עוד כמה שיש להם, לא זוכרת מי... המערכת הגברה שלי היא סבבה, עוזרת לי לשמוע יותר טוב את הטלביזיה אבל אני משתמשת בה רק כשאני רואה טלביזיה באמצע הלילה כדי לא להפריע למשפחה שלי לישון, או כשיש רעש ואנשים מדברים... למצבים כאלה היא יוץר שימושית לי כי אני שומעת טלביזיה עם המכשיר. שמתי לב למשהו מעצבן, אם אני שוכבת במיטה ומתכסה בשמיכה והשמיכה עולה על האוזניות אז אין קליטה... אם אני מסתובבת או מתרקחת מעט אין קליטה וזה מעצבן לפעמים ומפריע לשבת בנוח... יש את המכשיר שעונדים סביב הצוואר ומפעילים את מצב T במכשיר שמיעה, איתו זה קורה הרבה כי זה שרשרת שזזה בחופשיות ומתהפכת וכל הזמן צריך להפוך אותה כי זה קולט רק בצד אחד קיצור זה מעצבן אותי אבל אפשר להסתדר עם זה

אמיר335

New member
יוו נופו לא להתעצבן ../images/Emo13.gif

TAKE IT EASY
לגבי השעון של דון סקוטי אז עד כמה שזכור לי וממה שהבנתי. חיברו את השעון לביצים של איזה סבא. הפכו את המיטה ולא מצאו שם את הסבתא.. בדיוק כשהקשיש הלך לתלות כביסה הוא גילה להפתעתו שלאשכיו מחובר איזה שעון... ונראה איכשהו שהזקן המבועת פרץ בצרחות...

לא התעצבנתי על כלום

רק התבאסתי חחח כי כתבתי לך תגובה ארוכה והלכתי לישון ושכחתי לשלוח קיצור זכור לי משו על השעון הזה אבל איך הצלחת להבין אני לא ממש הבנתי חחחח נכנסת לאתר שהבאתי???

אמיר335

New member
אכן נכנסתי

ראיתי שם את השעון GHITEC SHAKE AWAKE את אמרת שקנית את WAKE N' SHAKE אבל אני מני שזה בטח אותו אחד. עכשיו רק צריך זמן להגיע לשם ולקנות. כמו שאני מכיר את עצמי עד שהשעון המעורר הנוכחי שלי לא ישבוק חיים לא אמצא את הזמן הפנוי

moran f

New member
טוב, ברור

כשהשעון המעורר שלך ישבוק, תקום כל כך מאוחר שיהיה עדיף פשוט לא ללכת לעבודה ולספר שהיית נורא חולה, אז יהיה לך זמן לשופינג

זה לא מה שיש לי

השעון הזה לא מופיע באתר, ואני באמת ממליצה לך על השעון שיש לי! כדאי לך לבקש אותו ולא להסתמך על מה שיש באתר כי כמו שאני רואה זה לא מופיע שם.... אתה ממש לא צריך זמן להגיע לשם ולקנות, הם באים אלייך הביתה! בא אלי הביתה נציג שלהם ומכר לי את השעון ומערכת הגברה לטלביזיה...

אמיר335

New member
יווו זה אחלה

איזה שירות עד הבית עם שעון מעורר מי היה מאמין. לבוא בגלל המחיר ולהישאר בגלל השירות. התחלתי קצת לחשוש מאיומיה של מורן שלא אתעורר בזמן
כנראה שאפשר לנשום לרווחה

למעלה